Objawy w ciąży na dziewczynkę

objawy w ciąży na dziewczynkę

Tylko dowiedziawszy się o tym, że będzie mamą, kobieta zaczyna myśleć kogo ona podaruje światu – chłopca czy dziewczynkę. Te same myśli odwiedzają i jej partnera, a także wszystkich bliskich. A przecież do USG, na którym będzie można dowiedzieć się płeć płodu, jeszcze tak daleko.Nawet jeśli przyjdzie już czas nie zawsze dziecko chce odwrócić się tak, aby można było rozpoznać jego płeć. Dlatego, szczególnie jeśli rodzice marzą o córce, oni pragną dowiedzieć się jakie są objawy ciąży na dziewczynkę rozpowszechnione wśród ludu i czy zawsze są one zgodne z rzeczywistością.

Pierwsze objawy ciąży na dziewczynkę

Przede wszystkim uważa się, że dziewczynka „zabiera” u przyszłej mamy piękno. Praktycznie od razu na początku ciąży mogą wystąpić takie objawy jak spuchnięta i obrzękła twarz, inny odcień skóry,oraz różne zmiany skórne.Wszystko to może być spowodowane zwykłymi przyczynami fizjologicznymi, a może świadczyć o tym, że przyszła mama czeka na córkę.

Mdłości w ciąży na dziewczynkę

Obecność mdłości w ciąży sygnalizuje płeć dziecka, a i czas trwania może wskazywać na kogo czekasz. Uważa się, że bardziej długotrwałe i wyczerpujące mdłości są charakterystyczne dla tych, którzy czekają na dziewczynkę.Często nudności i złe samopoczucie towarzyszą mamie przez całą ciążę. Czekać na chłopca w tym okresie jest znacznie lżej. Ponadto dość wyraźnie mogą ujawnić się skłonności do smaku pokarmu. Mówią, że kobieta w ciąży z dziewczynką delektuje się słodyczami i lodami, a te, które czekają na chłopców, wręcz przeciwnie, wolą mięso. Niektórych nawet ciągnie do piwa i napojów alkoholowych, które oczywiście w tym stanie są zabronione.

Kształt brzucha w ciąży na dziewczynkę

Zazwyczaj w ciąży na dziewczynkę kształt brzucha jest jak ścięty nosek.Z przodu u przyszłej mamy prawie nie widać talii, a z tyłu jest dobrze widoczna. Jednak czasami prawidłowo określić jaki jest kształt brzucha niełatwo, ponieważ gorset mięśniowy u każdej kobiety ma swoje właściwości, a to oznacza, że rosnący brzuch powiększa się inaczej. Brzuch w ciąży na dziewczynkę może znacznie wydawać się do przodu, jednak sam jego kształt wciąż będzie spłaszczony.

Inne przykłady ciąży na dziewczynkę

Jednak często tego nie wystarczy i przyszłe mamusie szukają jakie objawy w ciąży na dziewczynkę jeszcze mogą potwierdzić ich przypuszczenia. Wśród ludowych znaków wiele jest i takich, których w ogóle nie da się wytłumaczyć. Na przykład jeśli tata preferuje luźną bieliznę, oznacza to, że będzie dziewczynka, i inne. Oczywiście wynik najprawdopodobniej będzie za każdym razem inny.

Znacznie łatwiej jest określić kto będzie u kobiety – chłopiec czy dziewczynka – tym, które rodziły po raz drugi. Jeśli ciąża przebiegiem nie różni się od poprzednich to najprawdopodobniej i płeć będzie ta sama.Jeśli kobieta czuje istotną różnicę to płeć będzie przeciwna. Objawy w ciąży na dziewczynkę i chłopaka ujawniają się w różny sposób, ponieważ już od pierwszych dni ciąży płód płci męskiej lub żeńskiej zaczyna wydzielać do objawy na dziewczynkę  krwi różne rodzaje hormonów. Dlatego też określić płeć nawet bez USG będzie łatwiej.

Z jednej strony wszystkie znaki poczęcia na dziewczynkę są bardzo pozorne. Nawet USG może się mylić i często się zdarza, że rodzice czekają na dziewczynkę, a już po porodzie okazuje się, że pojawia się syn. Ale razem z tym mama zawsze wie kto to u niej się urodzi.Więc jeśli wszystkie objawy pasują i sama mama jest pewna, że czeka właśnie na córkę, to można śmiało zaufać swojej intuicji. Raczej nie zawiedzie. A jeśli USG w ciąży potwierdzi dziewczynkę,będziesz wiedziała, że słuchałaś swojej intuicji nienadaremnie.

 
Powiązane artykuły:
Ciąża – będzie dziewczynka czy chłopiec?
Dziecko każdej płci – radość. Lecz ktoś chce tylko chłopczyka lub dziewczynkę, a ktoś po prostu chce znać płeć,aby wymyślić imię i rozmawiać z bobasem w brzuchu. W takim razie przyjdą na pomoc metody, które pomogą począć dziecko określonej płci.
Dieta na poczęcie chłopca
Chcecie zacząć i narodzić chłopaczka? Cóż to może być? Metod istnieje kilka, chociaż gwarantować stuprocentowy wynik nie może żadna z nich. Lecz czemu nie spróbować zakosztować, na przykład specjalną dietę?
Kształt brzucha w ciąży – co oznaczają różne kształty?
Od dawna zgodnie z przepisami brzucha kobiety chcą przewidzieć, kogo one noszą pod sercem.
Płeć dziecka według USG – chłopiec czy dziewczynka?
Metoda badania USG jest bardzo efektywnym sposobem wyznaczenia płci przyszłego bobasa. A zaczynając od 21 tygodnia ciąży odsetek błędów w odpowiedziach na pytanie przyszłych ojców dorównuje praktycznie zeru.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty