Obuwie dla panny młodej – jak dobierać buty ślubne?

obuwie dla panny młodej

W wizerunku weselnym powinny być uwzględnione wszystkie szczegóły, zaczynając od sukienki i kończąc akcesoriami i wiązanką. Bardzo ważnym momentem jest odpowiedni dobór obuwia dla panny młodej. Od tego zależy nie tylko harmoniczność wizerunku, ale również poziom komfortu dla dziewczyny. Ponieważ niepoprawnie dobrane obuwie może stworzyć mnóstwo nieprzyjemności, a dla takiej ważnej imprezy jakim jest wesele to jest niedopuszczalne. Otóż, jakim powinno być obuwie ślubne dla panny młodej? Spróbujmy zrozumieć.

Kryterium doboru

Podczas zakupów należy dobrać odpowiednie buty, które będą pasować do sukni ślubnej i nie stworzą mnóstwa nieprzyjemności podczas sesji zdjęciowej i imprezy weselnej. Aby obuwie odpowiadało wcześniej wymienionym kryteriom najlepiej skorzystać z następujących porad:

  1. Podczas nabycia butów załóż je i pochodź kilka minut po sali, aby zrozumieć, czy one są wygodne.
  2. Przed imprezą postaraj się rozbić buty (możesz to zrobić w domu).
  3. Pamiętaj, że obcas określa długość twojej sukienki ślubnej.
  4. Dobieraj wyroby z jakościowej skóry i z jakościową ozdobą.
  5. Obuwie powinno wyglądać harmonicznie z suknią i innymi akcesoriami.

Jeśli nie jesteś pewna, że cały czas będziesz mogła chodzić w butach na wysokich obcasach, to najlepiej kupić drugą parę obuwia bez obcasów, które gwarantowanie nie sprawią dyskomfortu. To mogą być balerinki lub buty na niedużej platformie.

Obuwie dla panny młodej na wesele

Jakie modele butów pasują do wizerunku ślubnego? W tym miejscu można wymienić kilka wariantów:

  1. Klasyczne czółenka. Pasują do dowolnego wizerunku. Gwarantowane,że po uroczystości ślubnej nie będą się kurzyć w szafie, ponieważ można je łączyć z kostiumem lub suknią wieczorową.
  2. Buty na platformie. Za rachunek platformy zmniejsza się rozmiar obcasa, dzięki czemu obuwie staje się bardziej wygodne. Takiego typu buty dosyć często są zdobione kryształami, koralikami, kwiatuszkami, kokardami.
  3. Odkryte buty. Takiego typu obuwie pasuje pannom młodym do noszenia latem. Dzięki cienkim rzemyczkom odkryte buty nie obciążają nogi, dzięki czemu wyglądają bardzo delikatnie i romantycznie.
ślubne obuwie dla panny młodej 1 ślubne obuwie dla panny młodej 2 ślubne obuwie dla panny młodej 3
ślubne obuwie dla panny młodej 4 ślubne obuwie dla panny młodej 5 ślubne obuwie dla panny młodej 6
ślubne obuwie dla panny młodej 7 ślubne obuwie dla panny młodej 8 ślubne obuwie dla panny młodej 9
 
Powiązane artykuły:
Buty dla panny młodej – popularne tendencje obuwnicze
Dobór butów dla panny młodej to bardzo odpowiedzialna sprawa. Przecież one muszą jednoczyć w sobie wygodę i piękność i przy tym podchodzić pod ślubną suknię. Przeczytawszy nasz artykuł, bez wysiłków zrobicie swój wybór.
Obuwie ślubne bez obcasa
Obuwie ślubne bez obcasa - to wybór numer jeden dla narzeczonych bardzo wysokiego wzrostu i ciężarnych, dla dziewczyn, którę mają pewne problemy z nogami, a także w jakości przemiennego obuwia dla aktywnych tańców.
Kozaczki ślubne – elegancja i wygoda
Jeśli wesele planuje się na zimną porę roku, to należy zatroszczyć się o ocieplenie odświętnego obrazu. W tym wypadku fachowcy rekomendują w jakości obuwia wybierać ślubne kozaki.
Białe kozaki na wesele – różnorodne modele kozaków
Białe kozaki – to doskonały wariant ślubnego obuwia, zwłaszcza jeśli uroczystość zdarza się w zimie. Zresztą i dla ciepłego sezonu designerzy opracowali modele z atlasu. Odpowiedni wariant znajdzie się na dowolny smak.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty