Obuwie ślubne bez obcasa

obuwie ślubne bez obcasa

Jeśli chcesz, aby dzień twego wesela nie był zepsuty bolącymi nogami i natartymi do krwi modzelami, to najlepiej wybierać maksymalnie komfortowe obuwie. Jasna rzecz, że cienka szpilka i duża platforma zrobią twoją sylwetkę bardziej kobiecą i wysmukłą, jednak po długiej sesji zdjęciowej i przewlekłych tańcach będziesz miała ochotę jedynie na to, aby jak najszybciej zdjąć buty i założyć pantofle. Wspaniałą alternatywą klasycznym butom ślubnym może być ślubne obuwie bez obcasa.

Zalety obuwia dla panny młodej bez obcasa

Oprócz oczywistego komfortu owe obuwie posiada następujące zalety:

  1. Pasuje pannom młodym, które wstydzą się własnego wysokiego wzrostu.
  2. Może być wykorzystane jako dodatkowe obuwie do imprezy ślubnej w restauracji.
  3. Idealny wariant dla ciężarnej panny młodej.

Oprócz tego, jeśli masz długą suknię ślubną, to w takim wypadku model obuwia nie ma istotnego znaczenia.

Jakie obuwie bez obcasa wybrać na wesele?

Współcześni projektanci mody oferują kilka wariantów butów panny młodej, które będzie stylowo się łączyć ze strojem panny młodej. W tym miejscu można wyodrębnić:

  1. Balerinki. To delikatne obuwie na niskiej podeszwie lub maleńkim obcasie, zdobione ładnymi kokardami, koralikami lub koronką. Można również dobrać lakoniczne balerinki bez żadnego zdobienia, które później można będzie założyć do kostiumu lub eleganckiej sukni.
  2. Espadryle. Niezły wariant na nietradycyjną ceremonię ślubną. Ażurowa plecionka owych modnych trampek podkreśli wspaniały gust panny młodej.
  3. Odkryte buty lub klapki bez obcasów. Wspaniały letni wariant. Buty odkryte stworzą odczucie lekkości i delikatności.

Zakładając buty bez obcasów do sukni ślubnej przede wszystkim wybierasz wygodę, więc twój wieczór gwarantowanie nie będzie zepsuty nieprzyjemnymi odczuciami.

obuwie na wesele bez obcasa 1 obuwie na wesele bez obcasa 2 obuwie na wesele bez obcasa 3
obuwie na wesele bez obcasa 4 obuwie na wesele bez obcasa 5 obuwie na wesele bez obcasa 6
obuwie na wesele bez obcasa 7 obuwie na wesele bez obcasa 8 obuwie na wesele bez obcasa 9
 
Powiązane artykuły:
Buty dla panny młodej – popularne tendencje obuwnicze
Dobór butów dla panny młodej to bardzo odpowiedzialna sprawa. Przecież one muszą jednoczyć w sobie wygodę i piękność i przy tym podchodzić pod ślubną suknię. Przeczytawszy nasz artykuł, bez wysiłków zrobicie swój wybór.
Obuwie dla panny młodej – jak dobierać buty ślubne?
Obuwie - to ważna składowa obrazu narzeczonej. Ono musi harmonizować z suknią, być atrakcyjnym, umiejętnie uzupełniać cały strój, nie dostarczać dyskomfortu i tak dalej. Są kryteria wyboru ślubnego obuwia. Jak wybrać idealną parę?
Kozaczki ślubne – elegancja i wygoda
Jeśli wesele planuje się na zimną porę roku, to należy zatroszczyć się o ocieplenie odświętnego obrazu. W tym wypadku fachowcy rekomendują w jakości obuwia wybierać ślubne kozaki.
Białe kozaki na wesele – różnorodne modele kozaków
Białe kozaki – to doskonały wariant ślubnego obuwia, zwłaszcza jeśli uroczystość zdarza się w zimie. Zresztą i dla ciepłego sezonu designerzy opracowali modele z atlasu. Odpowiedni wariant znajdzie się na dowolny smak.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty