Oczy
Czerwone plamy pod oczami – sygnał o tym, że w organizmie są naruszone pewne procesy. Ten objaw wskazuje na choroby nerek i wątroby, może być objawem niewydolności serca i problemów dermatologicznych. Opowiemy jak wyróżnić jedną chorobę od innej.
Zielone oczy – prawdziwa ozdoba. Soczewki dla oczu zielonego koloru – przyjemna alternatywa i pomoże lepiej widzieć. O regułach doboru zielonych soczewek dla brązowych oczu – w artykule.
Makijaż permanentny oczu wygląda o wiele bardziej naturalnie niż inne rodzaje permanentnego makijażu. Porozmawiajmy o głównych plusach i minusach zabiegu makijażu permanentnego oczu z cieniowaniem.
Soczewki dla zmiany koloru oczu, czy wzmacniania jaskrawości przyrodniczego zabarwienia wykorzystują się dla przemiany wyglądu zewnętrznego aktorów kina i serialów. Ależ zadowolenie zmienić się dostępnie nie tylko gwiazdom Hollywoodu!
Popularność soczewek jest podyktowana wygodą i estetyką. Dziś one zdolne nie tylko korygować wzrok, ale i zmieniać kolor oczu. W tym artykule dokładnie opowiemy o przewagach i szkodzie soczewek, a także o przeciwwskazaniach do ich noszenia.
Marzycie zobaczyć siebie z innym kolorem oczu, czy spróbować obraz "kobiety-kota"? Wtedy warto nabyć kolorowe soczewki, które nie wpływają na wzrok. Przeczytawszy nasz artykuł, potraficie od razu wybrać odpowiednią właśnie dla was odmianę soczewek.
Lustrzane odzwierciedlenie nie cieszy nie tylko rano, ale nawet w czasie dnia? Pod oczami pojawiają się obrzmienia? Te brzydkie "worki" psują nie tylko wygląd zewnętrzny, ale i humor. Jak się ich pozbyć? Opowiemy w naszym nowym artykule.
Dla wielu kobiet ciemne kręgi pod oczami są prawdziwym problemem. I to nic dziwnego! Ciemne zakola czynią wygląd zmęczonym i dodają dziesiątek lat do prawdziwego wieku. Przyczyny i metody pozbycia się kręgów pod oczami opisane są w artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty