Od 200 tys. do 10 milionów dolarów. Ile wydają gwiazdy na operacje plastyczne?

Niektóre gwiazdy uważają, że operacje plastyczne to remedium na wszystkie problemy. Operacjom plastycznym poddały się takie gwiazdy jak Demi Moore, Michael Jackson, Kylie Jenner etc. Ile wydają gwiazdy na poprawę urody? Niektóre operacje plastyczne kosztują majątek!

Wiele się mówi o genach, zdrowym śnie, zdrowym trybie życia jednak czas nie stoi w miejscu i młodość ucieka. Trudno wyobrazić sobie 50-letnią kobietę, która nie ma ani jednej zmarszczki na twarzy, nawet jeśli używa bardzo drogich kremów. Młody wygląd jest wynikiem pracy chirurgów plastycznych, a nie wyłącznie genów i drogich kosmetyków. Niektóre gwiazdy szczerze przyznają się do operacji plastycznych, inne natomiast przekonują, że nigdy nie poprawiały urody. Ile więc wydają gwiazdy Hollywood na operacje plastyczne?

Demi Moore

demi mur

Cena operacji plastycznych: 500 tys. dolarów

Patrząc na zdjęcie po lewej stronie i na fotę po prawej, śmiało można stwierdzić, że znana aktorka Hollywood, Demi Moore, lepiej wygląda w wieku dojrzałym niż jako nastolatka. Przez wiele lat aktorka mówiła o tym, że swój boski wygląd zawdzięcza wyłącznie zdrowemu trybu życia i medytacjom. Jednak jej romans z młodym aktorem Ashtonem Kutcherem ujawnił niektóre sekrety jej młodego wyglądu.

Na jednej z imprez Demi Mooore przyznała się, że swoją urodę i młody wygląd zawdzięcza chirurgom plastycznym. Po tym, jak się zaczęła spotykać z młodszym o 16 lat Ashtonem, wielokrotnie poddawała się liftingowi twarzy oraz szyi i stosowała różne zabiegi odmładzające. Cena piękna: 500 tys. dolarów.

Michael Jackson

maykl dzhekson

Cena piękna: 1,5 mln dolarów

Król Popu nigdy nie ukrywał swego zamiłowania i można nawet powiedzieć uzależnienia od operacji plastycznych. Wszystko się zaczęło od zmiany koloru skóry. Efekt był oszałamiający, więc piosenkarz postanowił za pomocą operacji plastycznych zmienić się nie do poznania. Chciał, aby nic w jego wyglądzie nie wskazywało na to, że kiedyś był Afroamerykaninem, ponieważ nigdy nie mógł się pogodzić ze swoją rasą.

Na zmianę wyglądu wydał ponad milion dolarów. Michael Jackson nawet się zadłużył, by zrealizować swoje marzenie. W ciągu całego swego życia muzyk nie raz poddawał się różnym operacjom plastycznym, głównie twarzy. Przed samą śmierć Michael bardzo cierpiał, ponieważ jego twarz i organizm były poważnie zrujnowane przez liczne operacje.

Sharon Osbourne

sheron osborn

Cena operacji plastycznych: 200 tys. dolarów

67-letnia brytyjska osobowość telewizyjna, biznesmenka oraz aktorka może się pochwalić bardzo młodym wyglądem. Mimo swego wieku wygląda bosko i zjawiskowo, chociaż jakichś parę lat temu ważyła 100 kg i wyglądała nie najlepiej. Sharon Osborne szczerze się przyznaje do tego, że przeszła kilka operacji plastycznych: lifting twarzy, szyi, dłoni, redukcja piersi (mammoplastyka), liposukcja. Ozzy Osbourne, były mąż Sharon, nie raz podkreślał, że jego była żona wygląda wręcz rewelacyjnie!

Kylie Jenner

kayli dzhenner

Cena piękna: 2 miliony dolarów

Nie zważając na swój młody wiek, 22-letnia amerykańska modelka, celebrytka, miliarderka, bizneswoman wydała kilka milionów dolarów na poprawę urody. Jeszcze jakichś pięć lat temu, Kylie Jenner wyglądała jak przeciętna nastolatka, która ma kilka zbędnych kilogramów. Jak tylko dziewczyna skończyła 18 lat, udała się do chirurgów plastycznych, którzy powiększyli jej usta, zmienili kształt nosa, oczu oraz twarzy. Dziś Kylie Jenner wygląda bosko, a chirurdzy, którzy poprawili jej urodę to prawdziwi profesjonaliści!

Mariah Carey

merayya keri

Cena operacji plastycznych: 1 milion dolarów

Twarz popularnej amerykańskiej piosenkarki mało, co się zmieniła na przestrzeni 30 lat. Jednak Mariah Carey od wielu lat boryka się ze zbędną wagą. Ciągle stosuje jakieś nowe, małoskuteczne diety, dlatego jest zmuszona poddawać się coraz to nowym operacjom plastycznym. Piosenkarka przeszła operację powiększenia ust oraz piersi, liposukcję, lifting twarzy i szyi. Kilka lat temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że Mariah Carey ubezpieczyła swoje nogi na 1 mld dolarów USD.

Britney Spears

britni spirs

Cena operacji plastycznych: 10 mln dolarów

Dla miłości niektóre kobiety gotowe są na wszystko. Dla miłości 37-letnia popularna piosenkarka Britney Spears przeszła kilka operacji plastycznych. Britney Spears od niedawna jest w związku z 25-letnim przystojniakiem, prawdziwym pożeraczem damskich serc, Samem Asghari, który cieszy się ogromną popularnością wśród młodych dziewczyn, więc piosenkarka musi się nieźle przyłożyć, aby wyglądać młodo i dorównać swemu przystojnemu wybrankowi. Britney wydała około 10 mln dolarów na poprawę urody i młodość. Ale to chyba jeszcze nie koniec!

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty