Odkryjemy karty: 10 znanych operacji plastycznych i ich cena

Nie jest tajemnicą, że wiele celebrytek zanim stały się ideałem kobiecej urody, nieraz zwracały się o pomoc do doświadczonych chirurgów plastycznych.

Czy jesteś ciekawa, ile kosztują takie operacje? Chcemy cię ucieszyć: będziesz zaskoczona tym, że niektóre są nawet całkiem przystępne, choć są również takie operacje, na które stać wyłącznie milionerów.

1. Blake Lively ($7 300)

Blake Lively

Taką sumę amerykańska ślicznotka wyłożyła na to, aby nieco poprawić swój nosek. Jak widać na zdjęciu, po operacji nos stał się cieńszy. Do tego chirurg trochę popracował nad jej obwisłymi powiekami.

2. Megan Fox ($8 000)

Megan Fox

Gwiazda "Transformers", brunetka Fox nie poskąpiła kilka tysięcy dolarów na botoks, wypełniacze do ust, implanty piersi.

3. Nicki Minaj ($11 500)

Nicki Minaj

Piosenkarka nie tylko zmieniła kształt nosa, włożyła implanty w pośladki, ale także rozjaśniła skórę.

4. Kim Kardashian ($16 500)

Kim Kardashian

Pewnie już nie pamiętasz, ale były czasy, kiedy gwiazdorka Kim wyglądała jak zwykła, ładna dziewczyna, a nie figura woskowa. Ale wszystko zmieniło się po tym, jak celebrytka zmieniła kształt nosa, oczu, powiększyła usta. Również chirurdzy popracowali nad kształtem jej pośladków.

5. Lil Kim ($19 625)

Lil Kim

Hip-hop-piosenkarka wydała niemałe pieniądze na to, aby rozjaśnić swoją skórę, podnieść kąciki ust, zmienić kształt nosa. A także Lil poddała się liposukcji i mammoplastykę.

6. VivicaFox ($26 000)

VivicaFox

Ktoś od lat gromadzi takie pieniądze, aby kupić mieszkanie, a Vivica wydaje je na zastrzyki z botoksu, implanty w policzkach, na powiększenie piersi i lifting.

7. Caitlin Jenner ($60 000)

Caitlin Jenner

Ojczym wyże wspomnianej Kim Kardashian, Bruce, w 2015 roku dokonał coming-out, przemieniając się transseksualną kobietę o imieniu Caitlin. Ona kilka lat z rzędu robiła różnego rodzaju operacji feminizacyjne, z których najtrudniejsza trwała 10 godzin. Caitlin nie wyklucza, że w przyszłości ucieknie cię do chirurgicznej korekty płci.

8. Kris Jenner ($70 000+)

Kris Jenner

Niech tak będzie. Musimy wspomnieć prawie wszystkie rodziny Kardashian. Porozmawiajmy o matce Kim, Kris Jenner. Mając 61 rok, ona wygląda bardzo ładnie i atrakcyjnie. Niemałe pieniądze wydaje na mammoplastykę, zastrzyki z botoksu, laserową operację, lifting twarzy i na wiele innych, drobnych zabiegów chirurgicznych.

9. Demi Moore ($500 000)

Demi Moore

Tak, tak, hollywoodzka aktorka może udowodnić, że piękno wymaga nie tylko poświęceń, ale także kosztuje bajeczną fortunę. Jeśli mówić bardziej szczegółowo o tym, w jakie operacje zainwestowano taką kwotę, to należy powiedzieć, że w obszarze twarzy gwiazda zrobiła korektę średniej strefy (iniekcji wypełniacza, lifting opadającej powieki i inne), włożyła implant w brodę, zwężyła czubek nosa, wprowadziła botoks w okolicy oczu, czoła, powiększyła piersi.

10. Kylie Jenner ($2 000 000)

Kylie Jenner

Jak? 2 mln? W wieku 20 lat? Dlaczego?!" Tak, na wiadomość o tym, że ta młoda dziewczyna położyła się pod nóż chirurga, oprócz tego fortunę wydała na operacje, rozsądny człowiek nagle traci mowę. Młodsza przyrodnia siostra Kim Kardashian (przecież mówiliśmy, że do tej listy trafią prawie wszyscy członkowie gwiezdnej rodziny) powiększyła usta, zmieniła kształt nosa, czyniąc go bardziej cienkim. Do tego dziewczyna powiększyła piersi, w czym, chyba, dziewczyna chciała prześcignąć Kim. Plotka głosi, że Kylie wkrótce zdecyduje się na powiększenie pośladków.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty