Odpoczynek
25 najlepszych zdjęć, zrobionych dronem z 5. edycji konkursu Dronestagram
25 najlepszych zdjęć, zrobionych dronem z 5. edycji konkursu Dronestagram Dronestagram – coroczny międzynarodowy konkurs fotografii dronowej. Zgłaszają się do niego dziesiątki fotografów z całego świata, których łączy pasja fotografowania z drona. Ich zdjęcia zachwycają i zaskakują.
Miniaturowe domki dla wróżek – fantastyczne atrakcje wyspy Man
Miniaturowe domki dla wróżek – fantastyczne atrakcje wyspy Man Całkiem niedawno na wyspie Man, położonej na Morzu Irlandzkim, pojawiły się tajemnicze domki dla wróżek. W lesie, na wzgórzach i wśród zielonych mchów artyści uliczni wznoszą niecodzienne budowle.
Jaki basen lepiej wybrać – dmuchany lub stelażowy? Czyli zalety i wady basenów ogrodowych
Dla tych, kto dawno marzy o basenie, lecz w żaden sposób nie może wydzielić na działce miejsca pod taką konstrukcję, warto zwrócić uwagę na dmuchane lub stelażowe modele. Pomożemy zrobić wybór między nimi.
Zestaw mebli piknikowych – czyli jak uczynić wypoczynek na łonie natury najbardziej komfortowym?
Ci, którzy lubią pikniki, rozdzielają się na dwa typy: pierwsi preferują rozmieszczać się na pledach, a inni w celu bardziej komfortowego rozmieszczenia nabywają specjalne meble. Dokładniej o meblach piknikowych opowie nasz artykuł.
Sofa szezlong – wygodny zestaw mebli ogrodowych
Czy można jednoczyć wygodę domowych i praktyczność mebli ogrodowych w jednym wyrobie? Można, jeśli chodzi o sofę szezlong. Może ona być wykonana z różnych materiałów, a dokładniej o tym w artykule.
Jakie dobrać obuwie do wyprawy wodnej?
Jakie dobrać obuwie do wyprawy wodnej?

Mimo to, że podczas wodnego pochodu wam nie zdarzy się dużo chodzić pieszo, do wyboru obuwia trzeba odnieść się z rozsądkiem. Które obuwie podejdzie dla wodnego pochodu? O tym w artykule.

Trzyosobowa huśtawka ogrodowa – inspiracje na wyposażenie ogrodu
Trzyosobowa huśtawka ogrodowa – inspiracje na wyposażenie ogrodu

Jeśli lubicie spokojny odpoczynek na świeżym powietrzu, obowiązkowo ustalicie na swoim podwórzu huśtawki ogrodowe. Istnieją modele jednoosobowe, a tym kto preferuje odpoczywać w kompanii, trzyosobowe huśtawki ogrodowe.

Nowy Rok na Goa – spróbuj coś niezwykłego
Nowy Rok na Goa – spróbuj coś niezwykłego

Jeśli chcecie spotkać Nowy Rok niezwykłym sposobem – wyruszajcie na Goa, i morze jaskrawych wrażeń wam jest zabezpieczone! Noworoczne święto, doprawione indyjskim kolorytem, zapamięta się na długo.

Przewóz dzieci w samochodzie - jak zrobić wyjazd najbardziej komfortowy?
Przewóz dzieci w samochodzie - jak zrobić wyjazd najbardziej komfortowy?

Podczas podróży z dzieckiem w samochodzie pierwsze o czym rodzice muszą pamiętać to jego bezpieczeństwo. Istnieją specjalne dziecięce autofotele i niektóre reguły znajdowania dzieci w samochodzie. O nich dowiadujecie się z artykułu.

Słynne upominki mińskie – co przywieźć z Mińska?
Słynne upominki mińskie – co przywieźć z Mińska?

Zbierając się do podróży, zawczasu przemyślcie i pamiątki charakterystyczne tylko dla regionu, do którego podążacie. Jeśli nie znacie, na które pamiątki i prezenty baczyć przy podróży do Białorusi, nasz artykuł jest dla was.

Klasa Y w samolocie, czyli najdroższy wariant klasy ekonomicznej
Klasa Y w samolocie, czyli najdroższy wariant klasy ekonomicznej

Otrzymując na ręce bilet na samolot, pasażer zderza się z systemem niezrozumiałych abrewiatur, co oznacza klasę obsługi i typ miejsc. W naszym artykule dokładniej opowiemy o tym, co oznacza klasę Y w samolocie.

Typy pokojów w hotelu – jak poprawnie zarezerwować pokój?
Typy pokojów w hotelu – jak poprawnie zarezerwować pokój?

Większość hoteli przyrównuje swoje numery do ogólnie przyjętej klasyfikacji, chowając za abrewiaturą ich klasę i typ rozmieszczenia. W naszym artykule opowiemy o głównych znaczeniach klasyfikacji numerów.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty