Odpoczynek
W ciągu swojej długowiekowej historii Japończycy dokonali wielu odkryć, których używamy do tej pory, zaczynając od broni i kończąc różnymi współczesnymi gadżetami.
Hongkong – to nie miasto dla średniaków. Dlatego wiele ludzi mieszka w nielegalnych małych pokoikach, które miejscowa ludność nazywa "trumiennymi kostkami".
W Nowej Zelandii można zobaczyć niezwykłe zabytki, których główną atrakcją są nikomu niepotrzebne rzeczy: biustonosze, japonki, szczoteczki do zębów i wiele innych.
Kuching – tak nazywa się kocie miasto położone na wyspie Borneo, w Wschodniej Malezji. W czasie odwiedzania tej miejscowości odnosi się wrażenie, że nie tylko starożytni Egipcjanie uważali to zwierzę za święte.
Czy zastanawiałeś się kiedyś, co tak naprawdę dzieje się w Trójkącie Bermudzkim? Spróbujmy razem dowiedzieć się o tym więcej. Tym bardziej, że mamy kilka faktów o tym miejscu, które na pewno warto poznać.
W przypadku kobiet, słowo ''kobieciarz'' jest odpychające, wielu mężczyzn nosi taki tytuł jako nagroda.
Kto powiedział, że Sylwester – to mróz i śnieg? Wspaniałe święto, które również można obchodzić na plaży. Zobaczcie, jak to robią miłośnicy upału i morza.
Czasami chcesz się wybrać tam, gdzie nie ma samochodów, aby mieć możliwość podziwiać wspaniałe krajobrazy i oddychać świeżym powietrzem. Mamy dobrą wiadomość: takie miejsca istnieją.
Gdybyś miał zgadnąć, którego kraju armia jest najliczniejsza, to na kogo byś głosował? Chiny? Stany Zjednoczone? Nie będziemy odkrywać wszystkich kart naraz.
Człowiek coraz bardziej ingeruje w prawa natury, niszcząc w ten sposób unikalne obiekty przyrodnicze. Na Ziemi istnieją zabronione z różnych powodów miejsca do zwiedzania. Teraz dowiesz się o nich.
W świecie są miejsca, w których nie sposób być sam na sam ze sobą, ponieważ zwykle tam przebywają tłumy ludzi. Tak się dzieje nie tylko w pobliżu miejsc kultu religijnego, ale także niedaleko innych atrakcji.
Niedawno londyńskie Muzeum Historii Naturalnej zorganizowało ceremonię wręczenia nagród dla najlepszych uczestników konkursu "Fotograf dzikiej przyrody roku".
Narzekasz na przepisy prawne obowiązujące w twoim państwie? Wtedy nie znasz absurdalnych przepisów prawa w USA. Jeśli nie wierzysz, wtedy przeczytaj niniejszy artykuł.
W świecie istnieją muzea poświęcone sztuce, nauce, historii, seksowi, wszelkiego rodzaju inspirującym lub szokującym tematom.
W każdym mieście znajduje się wiele zabytków popularnych wśród turystów. Niektórzy turyści lubią dotykać posągi, szczególnie w miejscach intymnych.
Każdy z nas doskonale wie o zakazach obowiązujących w państwach muzułmańskich. Mieszkańcy tych państw to zazwyczaj ludzie wierzący, którzy przestrzegają zasad religijnych. Co prawda wiele współczesnych obywateli buntuje się przeciw obowiązującym zakazom.
Tyle widzieli pracownicy służby bezpieczeństwa na lotniskach! Co roku ludzie próbują przewieźć nielegalne rzeczy, które czasami wywołują śmiech, a niekiedy niosą zagrożenie dla życia ludzi.
Rujnują się, topnieją lub stopniowo się rozmywają i z czasem znikają. Najgorsze jest to, że nie możemy tego zmienić. Jeśli jesteś miłośnikiem podróży, to w pierwszej kolejności musisz odwiedzić właśnie te miejsca, które niebawem nie będziesz mógł już zobaczyć.
Bez wątpienia każdy z nas słyszał o jednym z najbardziej popularnych parków rozrywek – Disneyland.
Trójkąt Bermudzki – to anomalny obszar, w którym zaginęła ogromna ilość statków i samolotów. Co się odbywa w tym miejscu?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty