Ogród
Żeby pozbyć się od męczącej konieczności biegać po działce z konewką i wiadrami, nieobowiązkowo kupować drogie systemy, czyli zraszacze. Proste "zraszacze" nieskomplikowanie zrobić swoimi rękami. Opowiemy o tym w artykule.
Najrzetelniejsze odejście za roślinami nie da wyniku, jeśli nie zabezpieczyć ich dostateczną ilością wilgoci w gruncie. I jeśli lato wydało się suchym, polewać miasto zdarzy się samodzielnie. I bardzo prosto zrobić to za pomocą specjalnych zraszaczy.
Podwiązywanie pomidorów – procedura w efektywności i celowości której nie powstaje wątpliwości. Lecz wiele badylarzy sprzeczają się z powodu terminów jego przeprowadzenia. W naszym artykule spróbujemy zorientować się, kiedy należy podwiązywać pomidory.
Obsypnik jest cennym w gospodarstwie, bądź to dacza z działką, czy niewielka prywatna ferma. Najczęściej obsypnik wykorzystują dla obsypywania ziemi i obróbki posiewów ziemniaków. Nasz artykuł opowie jak poprawnie podkurczać ziemniak obsypnikiem.
Uprawa szpalerowa ogórków gruntowych jest optymalnym wariantem dla tych, kto chce otrzymać dobry urodzaj przy minimalnych kosztach. Przy czym bardzo ważne nie tylko wybrać typ szpaleru, ale i poprawnie sformować batogi rośliny.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty