Ojciec robi sobie tatuaże z rysunków syna. One są niesamowite!

Robią dziwne makijaże, fryzury, wkładają fantastyczne ubrania, stwarzają niesamowitą biżuterię, etc. Bohater niniejszego artykułu nigdy nie dążył do zdobycia rozgłosu właśnie w taki sposób. Wydaje się, że wcale nie chciał stać się popularnym, jedynie dążył do tego, aby sprawić przyjemność swemu dziecku.
Ojciec robi sobie tatuaże z rysunków syna

Znany fotograf Chance Faulkner całkiem niedawno przeprowadził wywiad i wykonał zdjęcia pomysłowego taty, Keitha Andersona.

W tym miejscu powstaje pytanie: cóż zrobił takiego wyjątkowego, że postanowiono z nim przeprowadzić wywiad? On stworzył i zrealizował unikalny projekt ze swoim synem – doodle tatoo.

dom

Anderson rysunki swego syna przemienia w prawdziwe arcydzieła.

tata

Keith opowiada:

"Od samego początku korzystałem z usług trzech tatuażystów. Całkiem niedawno mój syn samodzielnie wytatuował na mojej ręce własny rysunek i to jemu bardzo się spodobało".
tatuaże

Wszystko zaczęło się kilka lat temu, kiedy syn Keitha Andersona, Kai, miał cztery lata.

Zasada jest prosta – jeden rysunek co rok.

kwiatek

Zdecydował, że będzie to robił tak długo, aż jego syn odmówi współpracy.

liść

Jego ulubiony tatuaż to abstrakcyjny rysunek, który mały Anderson wykonał na szkle w wieku 8 lat.

robot

Keith mówi, że nie zna nikogo na świecie, kto tatuowałby sobie rysunki swojego dziecka, co czyni jego pomysł wyjątkowym.

kolory

Ludzie pytają się Andersona, co się stanie, kiedy nie będzie już miał miejsca na tatuaże. Odpowiada im: "Poproszę wówczas syna o mniejsze rysunki".

Ojciec robi sobie tatuaże

Ten ojciec jest godny podziwu. Jest wzorem do naśladowania. To wcale nie oznacza, że każdy z nas musi wytatuować na swoim ciele rysunki swego dziecka, tak jak to zrobił Keith Anderson. To oznacza, że musimy więcej czasu poświęcać własnym dzieciom, postarać się znaleźć jakieś wspólne hobby, które by nas zbliżyło.

tatuaże z rysunków syna
źródło:Buzzfeed
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty