Okrycia jesienne na sukienkę ślubną. Czyli jak się ubrać na wesele jesienią?

okrycia jesienne na sukienkę ślubną

Jedną z najpiękniejszych pór roku dla ceremonii ślubnej jest jesień. To właśnie w tym okresie można stworzyć niesamowite dekoracje za pomocą złotych liści, drewnianych akcesoriów, późnych jesiennych kwiatów i owoców. Zaskoczyć gości można również wręczywszy im prezenty w postaci małych domowych ciastek upakowanych w małe pudełka, ozdobione gałązkami i liśćmi. Nie należy zapominać również i o tym, że właśnie jesienią można zrobić wiele wspaniałych zdjęć. Jednak najważniejszym jest oczywiście wybór stroju panny młodej, bo to właśnie ona jest kluczową postacią całego dnia. Dlatego widok panny młodej powinien być nieskazitelny. W tym artykule porozmawiamy o tym, co założyć na sukienkę ślubną jesienią.

Suknie ślubne i okrycia jesienne

Jeśli zaplanowałaś ślub na jesień, to na pewno interesuje cię kwestia wyboru sukienki ślubnej. Jeśli chodzi o tkaninę, to może być każda, ale najczęściej w tym okresie roku wybierany jest jedwab. Jest uniwersalny, mimo swojej lekkości. Jesienne sukienki ślubne często wykonywane są z pięknymi i ażurowymi rękawami, aby panna młoda nie zamarzła. Jednak nie musisz kupować właśnie takiego modelu, bo jeśli pogoda nie będzie cieszyć ciepłem i słońcem, to można po prostu założyć ciepłą pelerynę lub futrzany płaszcz.

Jeśli jesteś zwolenniczką tradycji, to w takim razie wybierz wieczną i zawsze doskonałą klasykę – białą suknię ślubną. Odważniejsze panny młode mogą wybrać sukienkę w delikatnym złotym odcieniu lub w kolorze szampana, który będzie po prostu dobrze pasować do naturalnych jesiennych kolorów, a także do wyjątkowego bukietu. Co do długości sukni ślubnej, to polecamy wykorzystać krótki letni model. W chłodniejsze miesiące najlepiej założyć sukienkę do podłogi i uzupełnić ją parą eleganckich zamkniętych butów lub kozaków.

Nowy jesienny trend: szydełkowa suknia ślubna

Prawdziwym odkryciem dla wielu narzeczonych może stać się szydełkowa sukienka, która jest ciepła i będzie wyglądać bardzo niezwykle. Jednak jest tu ważny punkt: tę sukienkę najlepiej robić na zamówienie wg indywidualnych wymiarów. Musi ona pasować do ciebie po prostu idealne. Oprócz tego dzięki tej opcji będziesz mogła według własnego gustu i uznania:

  • skrócić sukienkę;
  • dodać lub usunąć niektóre elementy dekoracyjne;
  • w przyszłości przerobić sukienkę i nosić ją jako powszednią.

Co założyć jesienią na suknię ślubną?

Na pewno każda panna młoda zgodzi się z opinią, że wizerunek ślubny musi być przemyślany w najdrobniejszych szczegółach. W ten dzień należy nie tylko doskonale wyglądać, ale i czuć się komfortowo. Jeśli chodzi o jesień, nie powinniśmy zapominać o tym, że w każdej chwili może się stać chłodniej lub nawet zacząć padać. Dla tych przypadków trzeba mieć okrycie, żeby się osłonić i ogrzać. Nie będzie zbędny przezroczysty parasol, a także narzutka. W nowoczesnym modnym świecie istnieją piękne modele, które będą wykonywać zarówno dekoracyjne jak i ochronne funkcje. Jeśli nie wiesz, co założyć jesienią na suknię ślubną, można rozważyć następujące opcje:

  • bolerko;
  • szydełkowa peleryna;
  • żakiet;
  • kardigan;
  • szeroki szal;
  • futro;
  • płaszcz.

Istnieją różne okrycia jesienne na suknię ślubną, które może dobrać w zależności od swoich potrzeb każda panna młoda. Ponadto, okryciem na suknię ślubną jesienią może służyć i etola. Jest dobra z tego powodu, że można ją po prostu narzucić na ramiona, tak i otulić się nią.

co założyć jesienią na suknię ślubną 1 co założyć jesienią na suknię ślubną 2 co założyć jesienią na suknię ślubną 3
co założyć jesienią na suknię ślubną 4 co założyć jesienią na suknię ślubną 5 co założyć jesienią na suknię ślubną 6
co założyć jesienią na suknię ślubną 7 co założyć jesienią na suknię ślubną 8 co założyć jesienią na suknię ślubną 9
 
Powiązane artykuły:
Płaszcz ślubny – zimowe okrycia ślubne
Dzień wesela – to przepiękne święto, na którym dowolna narzeczona powinna być nieprześcigniona. Poprawnie dobrany płaszcz ślubny pomoże nadać obrazowi elegancję. Przecież tylko wtedy narzeczona potrafi poczuwać się komfortowo i swobodnie.
Welon ślubny – czyli czym się kierować w wyborze welonu ślubnego?
Strój dla ślubu powinien być do miary srogi i zamknięty. A podczas samego obrządku narzeczona musi pokryć swoją głowę welonem, co jest proste i praktycznie, piękne i uroczyste.
Pudełko na obrączki ślubne – oryginalne dodatki na wesele
Zdawałoby się, iż po co użyczać czas wyborowi takiej drobnostki jak pudełko na obrączki na wesele? Zwyczajnie, jeśli w planach tylko rozpisać się bez uroczystości, to można i nie sprawiać się kłopotem.
Jak podpiąć welon? Różne techniki upięcia welonu ślubnego
Welon – jedno z aktualnych akcesoriów dla ślubnego ubrania. Zwyczajnie, wiele narzeczonych obywają się i bez tej ozdoby. Jednak dziś pozostało dosyć dziewczyn, które są przekonane, że głowa narzeczonej powinna być pokryta welonem.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty