Olej rycynowy przeciw zmarszczkom – prosty sposób na piękną cerę

olej rycynowy przeciw zmarszczkom

Olejek rycynowy jest skutecznym środkiem na zmarszczki i pozwala odmłodzić skórę twarzy w ogóle. On pobudza dodatkową produkcję pierwiastków śladowych, które przyczyniają się do poprawy stanu skóry, a także zatrzymują wilgoć w niej. Wystarczy codziennie dodać do kremu do twarzy kilka kropli tego środku.

Maseczki do twarzy przeciw zmarszczkom z olejkiem rycynowym

Maseczki przygotowane w domu na podstawie tego olejku pozwalają przedłużyć młodość skóry na długi czas.

Środek na wczesne zmarszczki

Składniki:

  • olej rycynowy – 1 łyżeczka;
  • olej z rokitnika – 1 łyżeczka;
  • dowolny olej roślinny (najlepiej oliwkowy) – 1 łyżeczka.

Przyrządzenie i stosowanie

Wszystkie składniki trzeba wymieszać i podgrzać do 30-35 stopni. Za pomocą wacika nanieść mieszaninę na oczyszczoną twarz. Pozostawić maseczkę na pół godziny, następnie zmyć.

Olej rycynowy do twarzy na drobne zmarszczki

Składniki:

  • płatki owsiane – 2 łyżki;
  • mleko – 50 ml;
  • miód – 1 łyżka;
  • olej rycynowy – 1 łyżka.

Przyrządzanie i stosowanie

Kaszę ugotować na mleku, dodać do niej pozostałe składniki. Dobrze wymieszać. Mieszankę nałożyć w dowolny sposób na twarz i pozostawić na pół godziny. Zabieg powinien być wykonywany nie rzadziej niż dwa razy w tygodniu.

Odżywcza maseczka

Składniki:

  • olej rycynowy – 1 łyżka;
  • jajko kurze – 1 szt.

Przyrządzanie i stosowanie

Olejek należy podgrzać do 30 stopni. Wymieszać żółtko i olejek rycynowy. Umieścić mieszaninę na twarzy na 25 minut, a następnie spłukać. Ta olej rycynowy dla twarzy przeciw zmarszczkommaseczka z olejku rycynowego pomoże utrzymać skórę świeżą i pozbyć się zmarszczek na czole. Używać nie rzadziej niż raz w tygodniu.

Maseczka do oczu

Olejek rycynowy ma wyjątkowe właściwości nawilżające. Jest często używany przez światowych producentów do tworzenia kremów i żeli do twarzy. Dlatego olejek rycynowy jest jednym z najlepszych środków na zmarszczki wokół oczu. Jego po prostu trzeba nakładać na problemowe miejsca. Kilka dni później już będzie widoczny rezultat.

 
Powiązane artykuły:
Maseczki przeciwzmarszczkowe wykonane domowym sposobem
Nie odmawiajcie sobie w zadowoleniu wyglądać na 10-15 lat młodziej. Odmłodzić skórę jesteście zdolne samodzielnie. Przeczytajcie nasz dzisiejszy materiał, w którym są przedstawione przepisy bardzo skutecznych masek od zmarszczek.
Krem przeciw zmarszczkom przygotowany domowym sposobem
Wam sprzykrzyło się tracić pieniądze na drogie, lecz nieefektywne kremy od zmarszczek? Chcecie samodzielnie wyrobić odmładzający środek, który zabezpieczy trwały i odporny wynik? Wtedy nasz dzisiejszy artykuł – specjalnie dla was.
Fillery pod oczy – fillery na podstawie kwasu hialuronowego
Pierwsze wiekowe przemiany przejawiają się w strefie koło oczu. Obecnie konturowa plastyka pomaga wygładzić zmarszczki, przywrócić oczom byłą formę. Dowiedzcie się o właściwościach stosowania filerów.
Ćwiczenia na zmarszczki palacza – jak skutecznie wygładzić zmarszczki?
Sprzykrzyło się widzieć w lustrze zmarszczki palacza, lecz na "kłucia piękności" nie decydujecie się? Spróbujcie wykonać ćwiczenia, które pozwolą wygładzić takie zmarszczki. One dokładnie są opisane i pokazane w artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty