Oleje
Chcecie długie i gęste rzęsy? Migdałowy olej ucieleśni wasze marzenia. On posiada dużo pożytecznych właściwości, jedno z których - aktywacja wzrostu włosów. Dosłownie za kilka tygodni on odnowi cienkie i łamliwe rzęsy.
Olejek eteryczny rozmarynu ma wyrażone tonizujące, antyseptyczne, przeciwbólowe działanie. Jak i w których branżach jego można stosować? O tym opowiemy w naszym nowym artykule.
Odświeżający aromat mięty, właściwy miętowym olejkom eterycznym, na pewno jest znajomy każdemu i wiele osób go lubi. Olej mięty dosyć szeroko stosuje się w tej liczbie w medycynie i kosmetologii. Poznajcie, które pożyteczne właściwości on ma.
Olej kiełków pszenicy przygotowuje się ze świeżych kiełków. On jest studnią witamin, minerałów i innych bardzo ważnych biologicznie aktywnych substancji. Czym właśnie jest pożyteczny ten naturalny środek? O tym czytajcie w naszym artykule.
Olejek bergamotowy ma intensywny słodki aromat. Dzięki temu jego często stosują w perfumerii. Czytajcie nasz artykuł i dowiadujecie się, w których jeszcze dziedzinach i dlaczego wykorzystują olejki eteryczne bergamotowe.
Olejek eteryczny geraninowy otrzymują przez destylację z wodną parą. Ona ma wszechstronne właściwości i wykorzystuje się w aromoterapii, medycynie i kosmetologii. Czym jest pożyteczny olejek geraninow i jak go stosować? O tym czytajcie w artykule.
Dziś porozmawiamy o stosowaniu jodłowego czyli pichtowego oleju. O użyciu jego w kosmetologii i aromaterapii, dla opieki za obliczem i włosami, dla walki z pryszczami i zmarszczkami dowiadujecie się z naszego nowego materiału.
Eteryczny olejek pomarańczy szeroko wykorzystuje się w medycynie, perfumerii, kosmetologii. On ma przeciwzapalne działanie, efektywnie walczy z cellulitem, ponawia kolagen. Dokładniej o eterycznym olejku pomarańczy, możecie przeczytać w artykule.
Eukaliptusowy olej jest doskonałym środkiem i przy zaziębieniu i w kosmetologii. On doskonale uspokaja podrażnioną skórę, dezynfekuje pomieszczenia. Dokładniej o stosowaniu oleju eukaliptusowego możecie przeczytać w naszym nowym materiale.
Lniany olej ma w sobie dużo pożytecznych właściwości, szeroko stosuje się go w kosmetologii i medycynie. Olej jest niezastąpiony w leczeniu zaburzeń trawienia i skórnych chorób, a także w walce ze zbędną wagą. Dokładniej o pożytecznych właściwościach lnianego oleju, możecie przeczytać w naszym artykule.
Olej rycynowy jest jednym z najważniejszych środków w opiece nad włosami. Ono robi je silnymi, świetnymi, doskonale walczy z łupieżem i świerzbem. O zastosowaniu oleju rycynowego do włosów możecie przeczytać w naszym artykule.
Stosowanie oleju awokado stało się ostatnio bardzo popularnym w kosmetologii - wykorzystują go dla wzmocnienia włosów, blasku skóry, uzdrowienia organizmu i zazwyczaj dla poprawienia nastroju. Jak wykorzystać olej z awokado zgodnie z przeznaczeniem - czytajcie w tym artykule.
Olej imbirowy wykorzystuje się w medycynie, kosmetologii, kulinariach, a także w odchudzaniu. Podwyższa odporność, doskonale uspokaja, służy znieczulającym i przeciwzapalnym środkiem. Dokładniej o imbirowym oleju możecie przeczytać w naszym nowym artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty