Opalanie trzcinowe – zalety metody hollywoodzkiej

opalanie trzcinowe

Jeśli kobieta ma ładną, opaloną i jedwabną skórę, to ona czuje się pewna siebie i przyciąga spojrzenia mężczyzn. Jednak cóż robić, jeśli pocałunek letniego słoneczka już pozostał w przeszłości i na nas czekają jedynie zimne dni, które przywrócą naszej skórze typową suchość i bladość?

Opalanie trzcinowe

Opalanie trzcinowe to unikalny system, opracowany przez fachowców w USA, który daje możliwość otrzymać ładną i równomierną opaleniznę. Owy zabieg cieszy się dużą popularnością wśród gwiazdorów, dlatego często jest nazywany opalaniem hollywoodzkim.

Swoją nazwę opalanie trzcinowe otrzymało dzięki wchodzącemu w jego skład dihydroksyacetonowi (DHA). To jest biały proszek, uzyskany z trzciny cukrowej i buraka cukrowego. Taki bezpieczny dodatek zmienia kolor skóry, nie trafiając do krwi.

Momentalne opalanie trzcinowe wygląda jak naturalne, a znika równomiernie i powoli, w miarę odnowienia się skóry. Może go używać każdy, ponieważ nie ma przeciwwskazań.

Efektywność opalania trzcinowego

Zalety opalania trzcinowego:

  1. Nie wywołuje alergii.
  2. Nie stwarza nowotworów, oparzeń.
  3. Równomiernie rozprowadza się po całym ciele, nie stwarza plam.
  4. Nie smaruje odzieży.
  5. Duży wybór odcieni.

Efektywność opalania trzcinowego jest sprawdzona czasem. Nadaje skórze wspaniały odcień, który zachowuje się na skórze dosyć długo. Oprócz tego owa metoda wizualnie koryguje figurę i ukrywa wady skóry takie jak plamy pigmentowe, wyrównuje ton skóry. Szczególnością owej metody jest to, że jest bezpieczna i można ją stosować samodzielnie,w odróżnieniu od odwiedzania solarium.

Opalanie trzcinowe w warunkach domowych

Jeśli chcesz mieć brązową skórę, to wystarczy kupić specjalne urządzenie do opalania trzcinowego. Aby nanieść opaleniznę trzcinową w warunkach domowych, będziesz potrzebowała sprayu, który posiada rurę, pojemnik na mleczko z potrzebnym odcieniem. Z jego pomocą można w ciągu 10 minut przekształcić nawet bardzo jasną skórę na idealną z odcieniem opalenizny. Otrzymany efekt zachowa się w ciągu 10 dni, następnie równomiernie staje się jaśniejsza.

Sposób działania urządzenia do opalania trzcinowego polega na tym, że pod strumieniem powietrza mleczko DHA rozbija się na maleńkie cząsteczki, które podczas kontaktu ze skórą przekształcają się w mgnieniu oka na opaleniznę. Płyn sprayu skierowany jest na głębokie przedostanie się do skóry, przy tym nie dochodzi do zatkania por, dzięki czemu nasza skóra normalnie oddycha.

Przed przeprowadzeniem zabiegu należy:

  1. Zrobić dokładny peeling twarzy i ciała, jednak nie za pomocą środków nawilżających lub odżywiających, ponieważ skóra powinna być bez tłuszczu.
  2. Nie nanosić makijażu lub środków pielęgnacyjnych do skóry.
  3. Nie używać perfum i dezodorantów.
  4. Zdjąć biżuterię.
  5. Na dłonie, paznokcie, stopy, kolana i łokcie nanieść krem ochronny.

Po przeprowadzeniu zabiegu opalania trzcinowego, zanim mleczko znajduje się jeszcze na ciele, należy unikać kontaktu z wodą, czyli nie tylko nie myć rąk, ale również nie pić wody. Najlepiej nic nie robić, ponieważ możesz zacząć się pocić. Po upływie 1-6 godzin należy usunąć resztki mleczka ciepłą wodą, nie używając gąbki i środków myjących. Pamiętaj, jeśli masz na ciele opalenie trzcinowe, nie możesz robić depilacji.

 
Powiązane artykuły:
Chusteczki do opalania – zalety i skład
Chusteczki do opalania zdobywają coraz większą popularność i są dostojną alternatywą naturalnej opaleniżnie na słońcu, czy solarium. O przewagach i stosowaniu takich serwetek czytajcie w naszym nowym materiale.
Jak rozcieńczyć tusz do rzęs?
Jeśli raptem ujawniliście, że wasz ulubiony tusz, który jest pilnie potrzebny zaschnął, nie warto zasmucać się. Istnieje kilka sprawdzonych sposobów przywrócić jego do życia na pewien czas, o których możecie poznać z tego artykułu.
Jak dobrać szminkę do ust?
Właśnie ją zjadamy do 5 kg za swoje życie. Jej forma może dużo co powiedzieć o charakterze swojej posiadaczki. Chodzi zazwyczaj o szminkę. O niektórych niuansach prawidłowego jej doboru dowiadujecie się z naszego artykułu.
Jak dobrać kredkę do brwi?
Kosmetyczne firmy gotowe na wyprzódki proponować przeróżne środki do brwi: kredka, marker, cienie. Jednak fachowcy rekomendują zatrzymać swój wybór właśnie na kredce, ponieważ za jej pomocą najwygodniej korygować potrzebne wygięcie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty