Oprah Winfrey zrzuciła 28 kg zbędnej wagi!

Oprah Winfrey zrzuciła 28 kg

Znana amerykańska dziennikarka telewizyjna Oprah Gail Winfrey w ciągu wielu lat bezskutecznie walczy ze swoją wagą. Czego tylko nie próbowała robić ta utalentowana, lecz dosyć duża kobieta! Tego razu, na pewno, wyjście było znalezione, i to system "obserwatorów za wagą", czy Weight Watchers.

Oprah błyskawicznie pozbywa się nienawistnych objętości, przy czym ona aktywnie agituje swoich zwolenników i prenumeratorów w sieciach socjalnych robić tak samo, jak robi ona. Przykład autorytatywnej prezenterki telewizyjnej już natchnął wiele kobiet na uczynki.

Oprah Winfrey zrzuciła 28 kg zbędnej wagi Ciekawe detale

W ciągu dziesięciu lat gwiazda TV chciała "wcisnąć" się do modnych standardów. Jej waga 90 kg przy wzroście 168 cm stwarzała mnóstwo problemów i w pierwszej kolejności ze zdrowiem. Kiedy dziennikarka zobaczyła, że strzałka wagi przerzuciła się na notatkę "107", ona zaczęła bić do wszystkich dzwonów. Do tego, że u niej zaczęła psocić presja, i to wcale nie jest zadziwiające, w wieku 62 lat, plus jeszcze mając taki aktywny grafik życia.

Otóż co to za system taki, na którym szczelnie "siedzi" Oprah? Jeśli mówić wykorzystując dwa słowa, to bazowa zasada systemu brzmi "Mniej pokarmu – więcej ruchu"!.

"Dieta Weight Watchers " pozwala jeść praktycznie dowolny pokarm, lecz za każdą zjedzoną potrawę nalicza się określona ilość ocen. Przy czym, jeśli waga jest więcej 100 kg, to ten kto chudnie może zjeść więcej aniżeli ten, kto waży blisko 70 kg. W ten sposób, razem ze zmniejszeniem wagi, ilość "punktów" również zmniejsza się i ten, kto chudnie reguluje swoją rację, robiąc ją jeszcze bardziej zrównoważoną.

Na pomoc tym, kto cierpi otyłości, przyszły rozumne programy również i mobilne (płatne). Oprach aktywnie składa odpowiedź przed swoimi followerami i o zjedzonym pokarmie, i o wynikach odchudzania. Tak samo postępują i inni uczestnicy systemu – oni piszą o sobie w sieciach, przeprowadzają cotygodniowe spotkania w offline. Stąd i nazwa "Weight Watchers ".

Za rok gwiazda amerykańskiej telewizji zrzuciła 28,5 kilogramów. Ona czuje się doskonale i przedłuża dotrzymywać się zdrowego systemu żywienia.

Oprah błyskawicznie pozbywa się objętości Oprah przedłuża dotrzymywać się zdrowego systemu żywienia Oprah Winfrey Weight Watchers
 
Powiązane artykuły:
Dieta Kate Middleton i jej etapy
W tym artykule rozewrzemy sekret odchudzania Kate Middleton, dzięki któremu już dosyć dużo kobiet potrafiło doprowadzić siebie do formy. Dieta składa się z czterech etapów, o których dowiadujecie się przeczytawszy artykuł.
Rady odchudzania po porodach od Pink
Śpiewaczka Pink schudła po urodzeniu córki za rok 25 kilogramów i w tym artykule opowiemy o jej sekretach prawidłowego odżywiania, zdrowego sposobu życia i aktywnego uprawiania sportu.
Chudniemy w dużym mieście razem z Sarą Jessicą Parker
Diety gwiazd zawsze przyciągają uwagę, ponieważ wynik można zobaczyć na ekranach telewizorów, czy na stronach czasopism. W tym artykule opowiemy o tym jak chudnie Sara Jessica Parker.
Dieta Megan Fox i jej główne zasady żywienia
Diety gwiazd zawsze zdają się najbardziej skutecznymi, ponieważ widzimy ich wynik, który nam demonstrują z ekranów telewizorów. W ten raz opowiemy o tym jak schudła Megan Fox.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty