Otwarcie trzeciego oka i jego objawy – droga do rozwoju duchowego

otwarcie trzeciego oka

Trzecie oko, wbrew powszechnemu przekonaniu, jest u każdego człowieka. Ale nie u wszystkich ludzi jest w „obudzonym” stanie. Co daje ludziom trzecie oko i jakie są objawy jego aktywności? Dalej w artykule.

Сzy jest otwarte trzecie oko?

Tak więc warto zastanowić się nad tym, czy jest otwarte u człowieka trzecie oko, jeśli człowiek:

  • widzi kolorowe, dobrze zapamiętywane sny, w których wyraźnie uświadamia siebie;
  • łatwo orientuje się w dowolnej przestrzeni z zawiązanymi oczami;
  • widzi zdarzenia, które zaczynają się dziać jakiś czas później;
  • posiada dobrze rozwiniętą intuicję;
  • może powiedzieć, o czym myśli ten, czy inny człowiek (jeśli to się dzieje w gronie przyjaciół, to prawdziwość słów łatwo sprawdzić doświadczalnie);
  • świadomie lub nieświadomie może wpływać na stan fizyczny innych.

Według tych kryteriów można sądzić o tym, czy otwarte trzecie oko u człowieka, choć objawów tego zjawiska jest znacznie więcej i u każdego człowieka trzecie oko i otwieranie się trzeciego oka może być różne.

Jeśli mówić o tym, gdzie jest umieszczone trzecie oko u człowieka, to położone ono jest w obszarze między brwiami nad nosem.

Jak otwiera się trzecie oko – objawy

Objawami otwarcia trzeciego oka mogą być:

  1. Bóle głowy odczuwane w obszarze między brwiami.
  2. Nieoczekiwane pojawienie się snów, noszących wyżej wspomniany charakter.
  3. Wykrycie tych lub innych objawów opisanych wcześniej w tym artykule.

O trzecim oku i oczywiście o jego posiadaczach istnieje wiele legend, a nawet poglądów naukowych. Na przykład, naukowcy do tej pory uważają, że organ ten istniał jeszcze u naszych odległych przodków. otwarcie trzeciego oka i jego objawyCo prawda znajdował się on nie tam gdzie sugeruje się obecnie, a na czubku głowy. Czyli skierowany w górę organ jest w stanie dostrzec strumienie energii pochodzące z kosmosu.

Jeśli się zwrócić do zwolenników ezoteryzmu, to oni uważają, że trzecie oko jest tym organem, który rozwinąwszy człowiek może podróżować do innych światów, porozmawiać z ich mieszkańcami, zobaczyć przeszłość i przyszłość, a także poruszać się w czasie. W ogóle czynić wszystko to, co normalny człowiek nie jest w stanie zrobić.

Istnieje wiele technik otwierania trzeciego oka, ale wiele z nich są niebezpieczne i mogą zaszkodzić człowiekowi nieposiadającemu przewidzianego przygotowania w tej dziedzinie. Dlatego jeśli na pewno chcesz otworzyć trzecie oko warto skonsultować się z doświadczonym ezoterykiem, który ma dobrą reputację.

 
Powiązane artykuły:
Jak otworzyć czakry samodzielnie i nauczyć się żyć harmonijnie?
Ludzie pracujący z energią mówią, że czakry bezpośrednio wpływają na życie, toż one powinny być koniecznie odblokowane. W tym artykule potraficie poznać, jak samodzielnie otworzyć czakry.
Otwarcie czakr – rozwój osobisty i zabiegi energetyczne
Żeby otworzyć czakry należy pracować dużo tygodni i miesięcy po kolei, nim zobaczycie realny wynik. O tym jak poprawnie rozewrzeć czakry opowie ten artykuł.
Źródło dobrego samopoczucia i witalności - za co odpowiada czakra Manipura?
Istnieje siedem głównych czakr, które mają swoje znaczenie i zakres wpływu na ludzkie życie. W tym artykule potraficie przeczytać o tym, gdzie rozmieszczona i za co odpowiada trzecia czakra Manipura.
Vishuddha czakra – Oko Podświadomości
Ten artykuł opowie o piątej czakrze - Vishuddha, która jest rozmieszczona w obwodzie gardła i odpowiada za samorozwuj i obcowanie, a także pozwala porozumieć się ze środowiskiem przyrodniczym i sobą. Czytamy ciekawe notatki dalej.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty