Oznaki niezadbanej kobiety według mężczyzny

oznaki niezadbanej kobiety według mężczyzny

Trudno jest spotkać kobietę, która nie chciałaby wyglądać zadbaną, jednak każdy człowiek może na własny sposób odbierać dane pojęcie. Aby zrozumieć dany problem postanowiono przeprowadzić sondaż wśród mężczyzn. W wyniku tego udało się określić oznaki niezadbanej kobiety według mężczyzn. Udowodniono, że nawet drogi wizerunek salonu piękności można zepsuć maleńkimi szczegółami.

Niezadbane kobiety – jakie oznaki, które wskazują na to?

Na podstawie badań udało się określić, że mężczyzna patrząc na kobietę zwraca uwagę nie tylko na figurę, ale również na inne szczegóły:

  1. Dla wielu przedstawicieli płci silnej właśnie włosy są ulubioną częścią damskiego wizerunku, dlatego nie są tolerowane niepomalowane korzenie włosów i rozdwojone końcówki. Miejmy nadzieję, że o brudnych włosach nawet nie trzeba mówić.
  2. Bardzo podrażniającym jest nadmiernie owłosienie na ciele. Przede wszystkim chodzi o twarz, ponieważ damski wąsik nigdy nie był na czasie. Wiele dziewczyn nie usuwa włosów na nogach zimą, co może doprowadzić do sytuacji, która będzie bardzo niezręczną.
  3. Zwracają mężczyźni również uwagę na skórę rąk, która w żadnym wypadku nie może być łuszczą się. Oznaki niezadbanej i taniej kobiety – odpryśnięty lakier na paznokciach, zaskórniki wokół paznokci. Trudno jest znaleźć takiego mężczyznę, który chciałby pocałować takie ręce kobiece.
  4. Szczególną uwagę należy poświęcić twarzy. Cera obowiązkowo powinna być gładką bez zatkanych porów (czarnych kropek) i innych problemów. Mężczyźni mówią, że nie chcą głaskać cerę kobiety, która nie jest miękką, a jest bardziej podobna do drobnoziarnistego papieru ściernego. Makijaż powinien odpowiadać okazji i nie być przesadzonym.
  5. Jeszcze jeden istotny szczegół, który jest powodem tego, że wizerunek kobiety jest niezadbanym – pękające usta, które nie da się ukryć nawet za pomocą ładnej szminki.
 
Powiązane artykuły:
Jakie dziewczyny podobają się mężczyznom?
Wiele kobiet chciałoby znać, jaką trzeba być, żeby podobać się mężczyznom, lecz tu nie ma jakichkolwiek konkretnych szablonów i standardów. W jakimkolwiek wypadku kobieta musi szczerze interesować się partnerem i mieć pragnienie zrobić go szczęśliwym.
Jaki biust podoba się mężczyznom?
Mężczyznom nieprawdopodobnie podobają się żeńskie piersi, oni lubią je pieścić i zaczepiać rękami. Jednak jedynej myśli odnośnie rozmiaru nie ma, toż jedni lubią wydatny biust, a inni – malutki.
Dlaczego mężczyznom podobają się pończochy?
Mężczyznom podobają się pończochy na kobietach, ponieważ taka bielizna rzuca wezwanie i mężczyzna nie może jego nie przyjąć. Kobieta w pończochach wygląda nie tylko seksualnie – ona nawet zmienia swoje zachowanie.
Kobieta po 50 według mężczyzny – jakie są wady i zalety tego wieku?
Kobieta po 50 według mężczyzny – jakie są wady i zalety tego wieku? Ktoś mówi, że w wieku 50 lat życie dopiero się rozpoczyna, a ktoś uważa, że to jest takiego typu się znęcanie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty