Pamiętasz 2-letniego chłopca, który wypalał 40 papierosów dziennie? Oto, co się z nim stało teraz!

Pamiętasz, jak kilka lat temu społeczność internetowa była zszokowana wideo, na którym 2-letni chłopak pali papierosa? Po jego obejrzeniu miliony matek chwyciły się za głowy, a babcie za serce i pobiegły po walerianę!

A przecież naprawdę kadry, na których maluch z odległej wioski na wyspie Sumatra (Indonezja) puszczał dym jak parowóz, oprócz tego jeżdził po lokalnych szlakach na dziecięcej ciężarówce od razu stały się hitem, i nie straciły zainteresowania użytkowników sieci i dzisiaj.

Pamiętasz 2letniego chłopca

Jak się okazało, mały palacz o imieniu Ardi Rizal nie tylko dla zabawy przed kamerami dziennikarzy oddychał dymem na pełne płuca, a wypalał po 40 (!) papierosów dziennie, cierpiąc na prawdziwe uzależnienie od tytoniu!

dziecko

I nic dziwnego, bo po raz pierwszy maluch spróbował zapalić w wieku 18 miesięcy (to właśnie wtedy go poczęstował pierwszym papierosem tata) i od tamtej pory nie miał zamiaru rezygnować z ulubionego zajęcia.

pali

Wiadomo, że indonezyjskie prawa są lojalne wobec dziecięcego palenia, i kampanii przeciwko temu szkodliwemu nałogowi dla młodych palaczy po prostu nie ma. Dlatego, widok palącego dziecka wcale nie jest czymś niezwykłym. Gdyby nie światowe zainteresowanie historią Ardi Rizala, kto wie, czym to mogło się skończyć...

szok

Opublikowane wideo na Youtube zmusiło władze do podjęcia działań i wpłynięcia na rodziców dziecka. Ale, niestety – mama i tata Ardi nie mogli poradzić sobie z histerią syna, zakazując mu palić lub próbując zabrać papierosa. A nawet więcej – aby zmniejszyć ilość wypalanych przez 2-letniego syna papierosów, oni zaczęli podkładać mu wiele niezdrowych smakołyków, co tylko pogorszyło sprawę. Okazało się, że papierosowa zależność przeszła w żywnościową!!

foto

Nie uwierzycie, ale zamiast 40 papierosów, to dziecko zaczęło pić dziennie po trzy puszki mleka skondensowanego, a jego waga w wieku 5-ciu lat wynosiła już 24 kg!

strasznie

Wiadomo, że zdrowie Ardi wtedy na tyle się pogorszyło, że do jego ratowania włączyli się nawet rząd i dietetycy kraju. Chłopcu z nadwagą zalecona była rygorystyczna dieta, składająca się z ryb, świeżych warzyw i owoców. On był wyleczony z palenia, a później 4 lata Internet znów zszokowały jego zdjęcia!

chłopak

Tak, jest to nie do uwierzenia, ale dziś zagorzałe dziecko palacz już skończyło 9 lat!

Pamiętasz chłopca

Ardi Rizal prawie nie wspomina o swojej „burzliwej przeszłości", jeśli tylko się do niego w gości nie przejeżdżają reporterzy za nową sensacją...

gra

I najważniejsze – on jest najlepszym uczniem czwartej klasy!

chłopiec
źródło:Thesun
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty