Para obrączek z białego złota

para obrączek z białego złota

Teraz wiele par chcą zrobić swoją ceremonię ślubną niezapomnianą i niezwykłą. Dotyka to i scenariusza uroczystości, i miejsca rejestracji, i oczywiści, rodzaju obrączek, które pozostaną na pamięć o tym dniu jako symbol miłości i wierności. Para obrączek z białego złota – doskonały i jeszcze niezbyt "postrzępiony" wariant.

Wygląd zewnętrzny pary obrączek z białego złota

Najczęściej w sklepach jubilerskich ozdób sprzedawcy proponują dwa warianty pary złotych obrączek, dokonanych z metalu białego koloru. Pierwszy – tradycyjne obrączki formy, która jest z lekka zaokrąglona, dla panny młodej i pana młodego. W odróżnieniu od pierścionków z żółtego, czy różowego złota taki wariant wygląda bardziej poważnie i w przyszłości dopasuje się do dowolnego ubrania i obrazu. Zwłaszcza dobrze wyglądają takie pierścienie na ceremonii ślubnej.

Drugi wariant ma współczesny wygląd zewnętrzny: takie pierścienie mają prostą, a nie zaokrągloną formę. Wielu osobom wydaje się, że akurat taki wariant, dokonany w białym złocie, wygląda stylowo, współcześnie i niestandardowo. Na obu rodzajach obrączek w przyszłości będzie można zrobić napis z różowego złota z imieniem małżonka, czy dowolny inny napis.

Warianty pierścieni z różnym ozdobieniem

W opisanych powyżej parach obrączek z białego złota designe jak męskiego, tak i żeńskiego pierścienia robi się absolutnie jednakowym. Różnice widać tylko w rozmiarze. Ale można znaleźć pary, gdzie jest różnica i w ozdobieniu. Najczęściej pierścień pana młodego robi się bardziej klasycznym i skromnym, a pierścień panny młodej ozdabia się za pomocą kosztownych kamieni. Tak, bardzo pięknie wyglądają obrączki ze wstawkami z brylantów. To mogą być pojedyncze kamienie, czy w całości posypanie brylantowego kurzu, który przelewa się i połyskuje na tle światłego metalu. Jako elementy dekoracyjne mogą wykorzystywać się ornamenty i wstawki z żółtego lub różowego złota.

para obrączek z białego złota z brylantami 1 para obrączek z białego złota z brylantami 2 para obrączek z białego złota z brylantami 3
para obrączek z białego złota z brylantami 4 para obrączek z białego złota z brylantami 5 para obrączek z białego złota z brylantami 6
para obrączek z białego złota z brylantami 7 para obrączek z białego złota z brylantami 8 para obrączek z białego złota z brylantami 9
 
Powiązane artykuły:
Obrączki wykonane z tytanu
Tytan przyciąga młodych ludzi dostępnością w cenowej polityce, a także niezwykłym wyglądem zewnętrznym. Tytan jest bardzo podobny do srebra, lecz kosztem szczelnej struktury nie ma takiego jaskrawego odblasku.
Poduszka na obrączki na wesele
Pewne akcesoria zdolne zrobić ślubną ceremonię romantyczną i piękniejszą. Na przykład poduszka na obrączki doskonale uzupełni obrządek, a także wskaże gościom na to, że uroczystość jest przemyślana aż do samych drobiazgów.
Welon panny młodej
Welon panny młodej – część obrazu narzeczonej, która nie tylko pomaga zrobić go harmonijnym, ale i zdolna dodać romantyczności, delikatności, finezji, a także opowiedzieć otoczeniu o smaku swojej gospodyni.
Okrycia jesienne na sukienkę ślubną. Czyli jak się ubrać na wesele jesienią?
Wiele z par preferują organizować poślubną ceremonię na jesieni. To bezgraniczne możliwości organizacji dekorowania. Jednak należy pamiętać, że narzeczona musi jak należy ocieplić się.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty