Parametry celebrytów
Skandalicznie znana blondynka Paris Hilton różni się niewiarogodną sylwetką. Niewątpliwie, tym gwiazda jest zobowiązana swojej dziedziczności, ale jednak dla zachowania idealnych parametrów czasami należy pracować.
Patrzysz na aktora Tatuma i nie możesz nacieszyć się. Ten piękniś ma nie tylko oszałamiający wygląd zewnętrzny, ale i modelowy wzrost. Nie na próżno na początku swojej kariery występował w reklamowych kompaniach Armani i innych marek.
Ktoś związuje idealne parametry z zewnętrzną pięknością, a oto młoda śpiewaczka Adele, która często słyszy do swojego adresu krytykę. Uważa się za bardzo atrakcyjną nawet w tym ciele, w którym ona znajduje się.
Gerard Butler – charyzmatyczny, atrakcyjny i seksualny. W każdym filmie z jego uczestnictwem dziewczyny nie mogą nie zafascynować się tym wysokim i sprężystym mężczyzną, który swego czasu rozbił niejedno żeńskie serce.
Żeby otrzymać rolę superbohatera Thora w jednoimiennym filmie, australijskiemu aktorowi Chrisowi Hemsworthowi zdarzyło się serio postarać, i to nie tylko na sali treningowe.. Jednak on prawdziwie zdziwił zwolenników swoimi fizycznymi parametrami.
Natalia Vodianova – znana na cały świat supermodelka i wielodzietna mama. Zwolenniczki zawsze szczelnie interesowały się jej działalnością i osobistym życiem, chciały znać nawet osobiste szczegóły, jak na przykład wzrost i waga Natalii.
Zewnętrzne parametry gwiazdora – to zaledwie jego błona. Jednak Wesley Snipes to nie tylko publiczny człowiek, ale i pupil kobiet i wielu mężczyzn. Można powiedzieć, że jego wygląd zewnętrzny idealnie harmonizuje z siłą ducha.
Wiele osób z nas mają wrodzone kosmetyczne defekty i znani ludzie też nie są wyjątkiem. Megan Fox na przykład urodziła się z brachydaktylią, wskutek której u dziewczyny są zbyt krótkie palce u rąk.
Znany wykonawca słynął nie tylko oryginalną manierą wykonania i zdolnością przychwytywać publiczność, ale i bardzo niewybitnymi parametrami. Gwiazdor certował swojego malutkiego wzrostu i starał się zdawać powyżej.
Nie zmniejszając talentów Margot Robbie warto odznaczyć, że popularną aktorką jej pomaga być piękna figura. W niej nie ma nic niezwykłego, lecz wzrost i waga Margot odpowiadają ideałowi w oczach publiczności.
Dziewczyna afrykańskiego pochodzenia Candice Swanepoel przyciąga uwagę nie tylko managerów znaków firmowych i fachowych fotografów. Młoda modelka jest przedmiotem dla naśladownictwa i obiektem ubóstwienia tysięcy zwolenniczek po całym świecie.
Ariana Grande – to nie tylko utalentowana wykonawczyni i aktorka, ona również jest posiadaczką zgrabnej postaci i atrakcyjnej buzi. Ona jest niewysoką dziewczyną, lecz to absolutnie nie przeszkadza Arianie osiągać sukcesu w swojej dziedzinie.
Wzrost Kylie Minogue – to wieczny temat dla rozmów. I to nic dziwnego, przecież utalentowana aktorka i śpiewaczka jest posiadaczką całkiem niewysokiego wzrostu i praktycznie zawsze chodzi na wysokich obcasach.
Posiadaczka tytułu jednej z najseksowniejszych kobiet planety, Pamela Anderson. Ma dosyć miniaturową figurę i niewysoki wzrost. Nie zważając na swój wiek, a model już rozmieniła piąty dziesiątek, Pamela i dziś wygląda świetnie.
Lionel Messi - jeden z lepszych piłkarzy współczesnych, wychowanek piłkarskiej akademii "Barcelona", kapitan Argentyny, lepszy bombardier Ligi Mistrzów i oczywisty przykład tego, jakich cudów dokonuje wiara rodziców w swoje dzieci.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty