Pas modelujący talię – czy warto go zakładać?

pas modelujący talię

Dzięki współczesnym technologiom producenci stworzyli gorset modelujący talię. Jego tajemnica polega w tkaninie, która była wykorzystana do szycia. W skład pasa wchodzi neopren. On ma zdolność do akumulowania ciepła w strefach problemowych, w ten sposób ma zdolność do rozszczepienia tłuszczów. Na podstawie stwierdzenia firmy-producenta, za pomocą tego akcesorium będziesz mogła się pozbyć zbędnych centymetrów nawet bez ćwiczeń fizycznych. Ale im bardziej nasilony wysiłek fizyczny, tym bardziej jest lepszy efekt. Również pas modelujący talię jest zalecany ludziom, którzy pracują na siedząco. Oprócz korygowania figury, on w należyty sposób fiksuje kręgosłup w poprawnym położeniu, zabierając na siebie część zbędnej wagi w dużej mierze polepsza pracę kręgosłupa, w ten sposób usuwając odczucia bólowe.

Jeszcze jedną zaletą danego pasa jest to, że nie jest zauważalny pod odzieżą. Przy tym istnieją różne rodzaje kolorów, które dają możliwość go nosić, jako część odzieży sportowej.

Sportowy pas lateksowy, modelujący talię

Ostatnim czasem w internecie pojawia się bardzo duża ilość artykułów, które pozytywnie charakteryzują pas modelujący talię. Ale czy tak jest naprawdę, jak to reklamują? Większość lekarzy mówi o tym, że to nie tylko nie jest efektowne, ale również zagraża zdrowiu. Modelowanie talii i brzucha zmniejsza krwotok i dostarczanie tlenu do narządów wewnętrznych. Podczas regularnego noszenia możliwe jest przesuwanie w żołądku, w wyniku czego dochodzi do problemów z trawieniem. Oprócz tego mięśnie nie wzmacniają się, a zwisają. Sytuacja dochodzi do krytycznej i kobiecie będzie ciężko wstać z łóżka. Dlatego o wyrobionych mięśniach brzucha można nawet nie mówić. Zanim założysz pas modelujący talię, musisz zasięgnąć porady lekarza.

sportowy pas modelujący talię 1 sportowy pas modelujący talię 2 sportowy pas modelujący talię 3
sportowy pas modelujący talię 4 sportowy pas modelujący talię 5 sportowy pas modelujący talię 6
sportowy pas modelujący talię 7 sportowy pas modelujący talię 8 sportowy pas modelujący talię 9
 
Powiązane artykuły:
Przezroczyste pończochy – jaka kobieta może je zakładać?
Bez takiego elementu jak przezroczyste pończochy nie obejdzie się żadna współczesna garderoba damska. One staną się przepięknym dopełnieniem dowolnego obrazu i pomogą wyglądać bardziej kobieco.
Majtki z wycięciem – różne rodzaje majtek
Wśród różnorodności fasonów majtek z wycięciem każda kobieta wybierze ten, w którym ona będzie wyglądała zwłaszcza pociągająco i seksualnie. Nabycie erotycznych majtek wniesie pikantne nutki do intymnego życia.
Gorset po ciąży – kiedy można go zakładać?
Po porodzie każda młoda mama chce powrócić do normalnej normy. Jednym ze sposobów jest noszenie gorsetu po ciąży. Rozpowszechniony mit o tym, że gorset po ciąży pomoże się pozbyć obwisającego brzucha i zbędnych kilogramów, nie jest realnością.
Pończochy koronkowe – jak je wybierać?
Pończochy koronkowe - modne i bardzo piękne akcesorium, które dziś stylowo uzupełnią jak ozdobny, tak i powszedni obraz. Czyżby każda modna pani nie dążyła do tego, aby być kobiecą, delikatną, seksualną w swoich wizerunkach?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty