Pewnego razu w życiu każdego człowieka pojawiają się przytulni ludzie

Być przytulnym człowiekiem jest bardzo przyjemnie. Należy spróbować.
Pewnego razu w życiu każdego człowieka

Pewnego razu w życiu każdego człowieka obowiązkowo pojawiają się absolutnie nieszkodliwi, bardzo szczerzy i otwarci – przytulni ludzie. Po spotkaniu z nimi chcesz się uśmiechać bez końca i w ogóle poczucie szczęścia niepostrzeżenie obejmuje cię od stóp do głowy. Spotkania z takimi ludźmi przechodzą zbyt szybko, ponieważ przestajesz zauważać czas, wypite kubki herbaty i przemianę omawianych tematów. Jakoś nagłe uświadamiasz, że ten człowiek już jest ci bliski i drogi. Staje się nieważny nawet ten fakt, że z momentu waszej znajomości przeszło parę tygodni, dni, czy minut. Tylko w towarzystwie takich ludzi, jak gdyby sam stajesz się lepszy, cieplejszy i harmonijny.

W chwilach rozstania chce się naprawdę mocno objąć tego czarownego człowieka, przecież tylko z nim możesz być sobą, tylko jemu możesz wyłożyć wszystko, co tak dawno czeka swojego słuchacza u ciebie w duszy. Wydaje się, że jesteś gotowy pójść w ślad za nim nawet do niezbadanej dali, podbijać morza i oceany gdziekolwiek, byle odczuwać tę nieopisaną przytulność.

Pewnego razu raptem, zechcesz stać się takim samym. Zechcesz promieniować ciepło i światło, dawać innym ludziom radość i robić dobro. Wtedy odrywasz się od swoich zbyt istotnych spraw i przygotowujesz rodzicom, które przychodzą z pracy wyczerpani smaczną kolację, wtedy piszesz znajomym, którzy dawno nie słyszeli od ciebie wiadomości, że stęskniłeś się i nie jesteś przeciwko, aby spotkać się w najbliższych dniach, wtedy otwierasz sam siebie z absolutnie innej strony.

Być przytulnym człowiekiem jest bardzo przyjemnie, choć na pewno nieprawdopodobnie ciężko, przecież we współczesnym świecie ludzie są przyzwyczajeni otrzymywać, zbyt rzadko oddając coś w zamian. Ale warto spróbować...

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty