Piękny uśmiech
Nierzadko ból zęba powstaje w chwili nieodpowiedniej. Jednak sprawić się z nim można za pomocą domowych środków. Dobrze pomagają wywary różnych roślin. Jednak przy ich nieobecności w domu zawsze znajdzie się soda i sól.
Ujawnienie odłupanego kawałeczka zęba może doprowadzić do paniki dowolną kobietę. Dziś praktycznie wszystkie problemy z zębami są rozwiązywane, lecz w tym wypadku ważne wyjaśnić przyczynę podobnego zjawiska.
Niedostateczna higiena jamy ustnej, deficyt pożytecznych substancji w organizmie, mechaniczne urazy - daleko niepełny spis czynników, wskutek których może rozwinąć się problem kruszenia się zębów. Co robić, jeśli zęby zaczęły kruszyć się? O tym poznajcie z artykułu.
Pasta do zębów z fluorem. Kiedyś to zdawało się czymś nowym i niezwykłym. Dziś nierzadko spotykamy się oświadczenia o tym, że fluor jest niebezpieczny dla zdrowia, może zatruwać organizm i czasami doprowadza do wariacji.
U waszych współpracowników, członków rodziny, czy przyjaciół jest zdiagnozowany stomatitis, lecz przedłużacie korzystać ogólnymi kubkami i wymieniać się całusami przy spotkaniu?
Ropień zębowy – bardzo nieprzyjemne zjawisko, które do nieszczęścia może dogonić każdego. Przy czym na policzku wyskakuje niemałych rozmiarów obrzmienie. Jak szybko sprawić się z symptomami i ulżyć sobie życie? O tym opowiemy w artykule.
Odwiedzać stomatologa trzeba raz na pół roku, jednak mało kto robi regularne przeglądy. Nierzadko choroby dziąseł okazują się daleko ni początkowych fazach, wymagających poważnego leczenia. Tak przy ujawnieniu głębokich kanałów przeznacza się ich kiretaż.
Pleśniawki w jamie ustnej u dorosłych stwarza się wskutek aktywnego wzrostu odpowiedniego grzybka. W miejscach jego koncentracji pojawia się biała naleciałość. Najpierw niewielkie kropki, które z czasem pokrywają całą ustną pustkę.
Dziennie i rzetelnie czyścicie zęby, lecz wszystko jedno i tak dostrzegacie pojawienie się miękkiej naleciałości, która potem przetworzy się do twardego kamienia. Chcecie znaleźć sposoby jego efektywnego usunięcia?
Białe plamy, które pojawiły się na dziąsłach mogą mówić o różnych chorobach. One stwarzają się w wyniku nieprawidłowo przeprowadzonego usunięcia, czy leczenia zęba. Jeśli plama mocno boli, należy niezwłocznie udać się do dentysty.
U każdego człowieka stwarza się twarda naleciałość, która nie poddaje się zwyczajnej szczoteczce do zębów. Ultradźwiękowa czystka zębów pomoże wydalić go i przywrócić uzębieniu naturalny kolor. Dokładniej czytajcie w naszym nowym materiale.
Jeśli chcecie być szczęśliwą posiadaczką pięknego uśmiechu i nie odwiedzać zbyt często stomatologa, należy korzystać z nici dentystycznych. Jak to robić i jaką nić wybrać? Czytajcie o tym w naszym nowym artykule.
Doskonały piękny uśmiech – to marzenie każdej kobiety. Jednak na drodze do tego celu większość zderza się z nieprzyjemnym problemem – kamieniem nazębnym. W materiale opowiemy o tym co to jest, a także o możliwych sposobach leczenia i profilaktyki.
Prawidłowy wybór szczoteczki do zębów - poręczenie pięknego uśmiechu i zdrowych zębów. Między tym, mało kto okazuje należną uprzejmość temu narzędziu. Porozmawiajmy o tym jak poprawnie wybrać szczoteczkę do zębów. Czytajcie dalej w naszym artykule.
Szczery i piękny uśmiech jest zawsze atrakcyjny. Chcecie zapomnieć o problemie emalii co pociemniała i zębowej naleciałości? Przeczytajcie proponowany artykuł i dowiedzcie się wszystko o przyczynach jej pojawienia, sposobach profilaktyki i walki z tą nieprzyjemnością.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty