Pielęgnacja ciała
Dziś nikogo nie zdziwisz tatuażem na ciele. Kwiatuszki, motyle i hieroglify już są nieaktualne. Jeśli natomiast chcesz, aby obrazek na twoim ciele sprawił na otaczających niezapomniane wrażenie, musisz nieźle się przyłożyć. Mamy dla ciebie kilka oryginalnych pomysłów na tatuaż.
Dzięki amerykańskim pisenkarkom Beyonce, Rihannie, gwieździe reality show Kim Kardashian i wielu innym celebrytkom kobiece kształty znów stały się modne. Przy tym piękne pośladki muszą być nie tylko zdrowe, ale także wysportowane.
Od nich niemożliwie oderwać wzroku, hipnotyzujące piękno przyciąga uwagę, a twarze ślicznotek z przeszłości są jednocześnie urocze i szokujące.
Kiedy decydujemy się na pierwszy tatuaż, w naszej głowie rodzi się 1000 pytań. To poważna decyzja, a my musimy mieć 100% pewność. Dlatego warto znać podstawowe informacje na ten temat. Oto co powinieneś wiedzieć, zanim zdecydujesz się na swoją pierwszą dziarę.
Tatuaże z wizerunkiem twarzy ludzkich były popularne kilka lat temu wśród przestępców. Teraz są bardzo popularne w Instagramie, przyciągają uwagę młodzieży i gwiazd mediów społecznościowych!
Lato – czas urlopów, wakacji i odpoczynku. Latem kobiety chętniej odsłaniają swoje ciała. Wkładają krótkie spódniczki, spodenki, opalają się na plażach, robią niepowtarzalne zdjęcia w strojach kąpielowych.
Zrobienie sobie tatuażu to całkiem poważna decyzja, którą trzeba bardzo, ale to bardzo dokładnie przemyśleć. A potem trzeba jeszcze znaleźć kogoś, kto umie je dobrze zrobić. Inaczej można skończyć z czymś, czego na pewno nie będziemy chcieli pokazywać znajomym.
Krem do opalania – niezbędny kosmetyk dla tych, kto dba o swoją skórę. W niniejszym artykule porozmawiamy o tym, jak poprawnie stosować takiego typu krem.
Myślałeś, że jesteś super oryginalna, bo zrobiłaś tatuaż z jaskółkami? Na pewno nie!
Myślisz, że już niczym nie można cię zdziwić? Wtedy jeszcze nie widziałeś dzieł manicurzystek jednego z moskiewskich salonów fryzjerskich. Zdjęcia manicure zdobywają tysiące lików w sieciach społecznych i dużą ilość różnych komentarzy.
Czasami nasze ciało emituje sygnały, których nie wolno ignorować. Wypadanie włosów, paznokci i wiele innych objawów mogą być objawem zarówno stresu, jak i poważnych problemów ze zdrowiem, o których być może nawet nie podejrzewasz.
Żeby zrobić sobie tatuaż, trzeba cały rok "nosić" pomysł rysunku w głowie, i jeśli pragnienie nie zniknie, więc warto pójść do studia tatuażu. Ale bohaterowie naszej opowieści z tej reguły nie skorzystali...
Przeciętny człowiek pod prysznicem spędza do 60 godzin w roku. A skoro ten zabieg higieniczny trwa tak długo i jest tak ważny dla naszego organizmu, to znaczy, że przeprowadzać go należy poprawnie - prawda? Niestety wielu z nas często popełnia te same błędy. O najczęstszych z nich porozmawiamy w tym artykule.
Kobiety są bardzo piękne, ale to wcale nie oznacza, że muszą demonstrować wszystko, czym obdarzyła ich natura.
Każdy z nas przynajmniej jeden raz w życiu był na solarium. Chcemy mieć ładną opaleniznę zimą albo na początku wiosny, gdy następuje okres krótkich sukienek i spódnic.
Kąpiel pod prysznicem jest czynnością, którą większość ludzi wykonuje bezwiednie, jak również mycie zębów. I nikt z nas nawet nie domyśla się, że robi to źle.
Tatuaż – to poważny krok, na który jest dosyć trudno się odważyć. Jednak ci, którzy zdecydowali się na zrobienie tatuażu, rzadko żałują tego co zrobili.
Czas tatuaży w postaci miłych kotków, serduszek i napisów już minął. Pojawił się nowy trend – zjawiskowe tatuaże, powstałe na bazie projektów słynnych budowli.
Jeśli nie umiesz ładnie rysować, nie denerwuj się. Spójrz na te zdjęcia i spróbuj powtórzyć rysunek.
Dla niektórych kot to nie zwykłe zwierzę, a członek rodziny. Rozmawiasz z nim wiedząc, że on cię rozumie, ale nie może nic powiedzieć. Kupujesz mu ubranka, jedzonko, zabawki.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty