Pielęgnacja ciała
Tatuaże z wizerunkiem twarzy ludzkich były popularne kilka lat temu wśród przestępców. Teraz są bardzo popularne w Instagramie, przyciągają uwagę młodzieży i gwiazd mediów społecznościowych!
Lato – czas urlopów, wakacji i odpoczynku. Latem kobiety chętniej odsłaniają swoje ciała. Wkładają krótkie spódniczki, spodenki, opalają się na plażach, robią niepowtarzalne zdjęcia w strojach kąpielowych.
Zrobienie sobie tatuażu to całkiem poważna decyzja, którą trzeba bardzo, ale to bardzo dokładnie przemyśleć. A potem trzeba jeszcze znaleźć kogoś, kto umie je dobrze zrobić. Inaczej można skończyć z czymś, czego na pewno nie będziemy chcieli pokazywać znajomym.
Krem do opalania – niezbędny kosmetyk dla tych, kto dba o swoją skórę. W niniejszym artykule porozmawiamy o tym, jak poprawnie stosować takiego typu krem.
Myślałeś, że jesteś super oryginalna, bo zrobiłaś tatuaż z jaskółkami? Na pewno nie!
Myślisz, że już niczym nie można cię zdziwić? Wtedy jeszcze nie widziałeś dzieł manicurzystek jednego z moskiewskich salonów fryzjerskich. Zdjęcia manicure zdobywają tysiące lików w sieciach społecznych i dużą ilość różnych komentarzy.
Czasami nasze ciało emituje sygnały, których nie wolno ignorować. Wypadanie włosów, paznokci i wiele innych objawów mogą być objawem zarówno stresu, jak i poważnych problemów ze zdrowiem, o których być może nawet nie podejrzewasz.
Żeby zrobić sobie tatuaż, trzeba cały rok "nosić" pomysł rysunku w głowie, i jeśli pragnienie nie zniknie, więc warto pójść do studia tatuażu. Ale bohaterowie naszej opowieści z tej reguły nie skorzystali...
Przeciętny człowiek pod prysznicem spędza do 60 godzin w roku. A skoro ten zabieg higieniczny trwa tak długo i jest tak ważny dla naszego organizmu, to znaczy, że przeprowadzać go należy poprawnie - prawda? Niestety wielu z nas często popełnia te same błędy. O najczęstszych z nich porozmawiamy w tym artykule.
Kobiety są bardzo piękne, ale to wcale nie oznacza, że muszą demonstrować wszystko, czym obdarzyła ich natura.
Każdy z nas przynajmniej jeden raz w życiu był na solarium. Chcemy mieć ładną opaleniznę zimą albo na początku wiosny, gdy następuje okres krótkich sukienek i spódnic.
Kąpiel pod prysznicem jest czynnością, którą większość ludzi wykonuje bezwiednie, jak również mycie zębów. I nikt z nas nawet nie domyśla się, że robi to źle.
Tatuaż – to poważny krok, na który jest dosyć trudno się odważyć. Jednak ci, którzy zdecydowali się na zrobienie tatuażu, rzadko żałują tego co zrobili.
Czas tatuaży w postaci miłych kotków, serduszek i napisów już minął. Pojawił się nowy trend – zjawiskowe tatuaże, powstałe na bazie projektów słynnych budowli.
Jeśli nie umiesz ładnie rysować, nie denerwuj się. Spójrz na te zdjęcia i spróbuj powtórzyć rysunek.
Dla niektórych kot to nie zwykłe zwierzę, a członek rodziny. Rozmawiasz z nim wiedząc, że on cię rozumie, ale nie może nic powiedzieć. Kupujesz mu ubranka, jedzonko, zabawki.
W niniejszym artykule wspaniałe małe tatuaże, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.
Podkreślić własny styl i zwrócić na siebie uwagę otaczających można za pomocą różnych środków. Na przykład za pomocą niezwykłego przekłucia w uchu. Każda z nas natychmiast pomyśli, że to jest bolesny zabieg i raczej pasuje nastolatkom. Zanim o czymś takim pomyślisz, spójrz na oszałamiające warianty przekłuć w uchu.
W taki sposób należy przechowywać wspomnienia z dzieciństwa!
Twoje ciało dla tatuażu jak płótno dla obrazu. Idealnie będą wyglądać na:
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty