Pielęgnacja ciała
Nie od dziś wiadomo, że ludzie oceniają się na podstawie pierwszego wrażenia – ubioru. Jeśli jednak chcesz zdobyć serce wymarzonego faceta, musisz zwrócić szczególną uwagę na swoje dłonie. Czy twoje dłonie gotowe są na takie wyzwanie?
Nasze paznokcie jako jedne z pierwszych reagują na zmiany, zachodzące w naszym organizmie, które mają bezpośredni związek z niedoborem witamin i mikroelementów.
Nie od dziś wiadomo, że życie jest walką, w której zwycięża najsilniejszy. W tureckich haremach było mnóstwo kobiet, które walczyły o to, aby zostać faworytą sułtana. Piękne panie musiały stosować różnorodne urodowe triki, aby wyglądać bosko i zdobyć serce władcy.
Na pewno każda z nas zauważa, że niektóre części ciała mogą się zmieniać pod wpływem różnych czynników. Na przykład uszy i nos rosną przez całe życie, a wielkość kobiecych piersi zmienia się niemalże każdego dnia. Okazuje się, że wpływ na ich rozmiar ma wiele różnych czynników.
Decydujemy się na zrobienie dziary z różnych powodów. Rysunek na ciele jest ozdobą, która wyróżnia nas z tłumu, jest niezawodnym sposobem na bycie trendy i wyrażanie swojej postawy.
Relacje między rodzeństwem podobne są do serialu telewizyjnego "Santa Barbara". Rodzeństwo bywają często konfliktowe i pełne nieporozumień.
Zazwyczaj tatuaż powinien być pamiątką po jakimś ważnym wydarzeniu w naszym życiu. Dlatego czujemy rozczarowanie i irytację, kiedy rysunek wygląda nie tak jak sobie wyobrażaliśmy. W niniejszym zestawieniu 20 nieudanych tatuaży.
Golenie – szybki i prosty zabieg, który pomaga pozbyć się niechcianego owłosienia na ciele. Jednocześnie może być bardzo niebezpieczny, jeśli nie wiesz jak używać maszynki do golenia.
Większość z nas uwielbia wziąć gorącą, relaksującą kąpiel po ciężkim dniu pracy, czy w weekend. Jednak nie zawsze taka kąpiel korzystnie wpływa na nasze zdrowie i urodę. W niniejszym artykule kilka kąpielowych sekretów.
Każda kobieta chciałaby mieć ładny i jędrny biust. Oczywiście, jeśli rozmiar i kształt biustu są uwarunkowane genetycznie, to trudno będzie coś zadziałać i zmienić, jednak w pozostałych przypadkach warto zapoznać się z sekretami pięknego biustu, o których mowa w niniejszym artykule.
Widziałeś kiedyś okropne blizny? Blizna potrafi zniszczyć poczucie własnej wartości. Na szczęście te niechciane pamiątki można zmienić w prawdziwe ozdoby. Jak? Zaraz zobaczysz.
Każda kobieta pragnie wyglądać na piękną i zadbaną. Przy tym stosuje różnorodne kosmetyki i zabiegi urodowe, nie zważając na niebezpieczeństwa i przeciwwskazania. Nie warto iść za modą i narażać swoje zdrowie. W niniejszym zestawieniu niebezpieczne trendy urodowe.
Wygląda na to, że depilacja jest już niemodna i odchodzi do lamusa. Mamy na to 25 niezbitych dowodów!
Każdy z nas ma własny sposób na wyróżnienie się z tłumu. Mogą to być ekstrawaganckie ciuchy, piercing, dziwaczne tatuaże, implanty naśladujące rogi diabła. Fani takich implantów szokują i jednocześnie budzą podziw.
Dziś dawne kosmetyczne przepisy ludowe i zioła są stosowane przez branżę kosmetyczną. Niektóre z nich możesz stosować również w domu. Mamy dla ciebie chińskie sekrety urody, które pomogą na długie lata zachować urodę.
Dość często jesteśmy świadkami tego, jak motywacja lub czas zmieniają ludzi i rzeczy nie do poznania. Jeśli jednak obserwujemy zachodzące zmiany z dnia na dzień, to przestajemy je zauważać i są mniej zaskakujące. Inaczej wszystko wygląda, kiedy porównujemy zdjęcia "przed i po".
Jeśli jeszcze niedawno miłośniczce glamour wystarczało założyć coś różowego z cekinami i brokatem, to dziś tego jest za mało – trzeba jeszcze zrobić wargi, brwi i paznokcie. I nie przestraszyć się, gdy spotkasz swoją dokładną kopię na ulicy!
Profesjonalne tatuaże 3D intrygują oko i prowadzą do swoistej gry ze zmysłami, ponieważ wyglądają bardzo realistycznie. Trójwymiarowe dziary dziś cieszą się szczególną popularnością.
O kobiecej depilacji i najnowszych trendach w tej dziedzinie rozmawialiśmy nie raz. A przecież mężczyźni też zasługują na uwagę, tym bardziej, że możliwości popisania się w tej formie samo wyrażania się mają o wiele więcej! Tylko czy jesteś gotowy, aby to zobaczyć?
Dziś nikogo nie zdziwisz tatuażem na ciele. Kwiatuszki, motyle i hieroglify już są nieaktualne. Jeśli natomiast chcesz, aby obrazek na twoim ciele sprawił na otaczających niezapomniane wrażenie, musisz nieźle się przyłożyć. Mamy dla ciebie kilka oryginalnych pomysłów na tatuaż.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty