Pielęgnacja ciała
Ludzie od wieków robili tatuaże, utrwalając na ciele swoje zwycięstwa, polityczne oraz religijne poglądy. Dziś natomiast większość z nas robi dziary pod wpływem impulsu lub za namową przyjaciół, nawet nie zdając sobie sprawy z tego, że to decyzja na całe życie. Niestety, ale czasami żałują swoje decyzji od razu po wyjściu od tatuażysty, bo rysunki na ich ciele nie odpowiadają ich oczekiwaniom.
Każdemu z nas od czasu do czasu pękają pięty. Niektórzy uważają, że przyczyną pękających pięt jest niewłaściwa higiena stóp. Jest to tylko jedna z wielu możliwych przyczyn powstawania urazów na piętach, które mogą powodować nieprzyjemny zapach stóp, ból, dyskomfort.
Manicure jest odzwierciedleniem stylu i charakteru kobiety. Mało znaczący na pierwszy rzut oka detal, może zmienić cały wizerunek. Wybór manicure zależy nie tylko od naszych upodobań, lecz także od humoru. Kolor, kształt oraz design wiele mówią o kobiecie. Wiesz, jakie trendy paznokciowe panują w tym sezonie?
Niebawem długooczekiwany urlop? Patrząc na kalendarz, nagle uświadamiasz sobie, że na wakacjach dostaniesz miesiączki? W niniejszym zestawieniu kilka korzystnych rad, jak czuć się komfortowo w czasie okresu na plaży.
Podczas upałów wszystkie procesy w naszym organizmie przybiegają o wiele szybciej, dlatego dochodzi do wzrostu temperatury ciała. Na dodatek dochodzi do odwodnienia – organizm, by wyrównać temperaturę, zaczyna się pocić, co pomaga w ochłodzeniu.
Zimą pokusa opalania się jest duża. Wiele z nas marzy przecież o pięknej skórze w odcieniu czekoladki. Ale czy to jest zdrowe? O tym mowa w niniejszym artykule.
Dziś wielu z nas ma dziary, więc już nie wzbudzają tylu kontrowersji i dyskusji, jak niegdyś. Każdy z nas może wytatuować na swoim ciele wszystko na, co ma ochotę. Czasami jednak niektórzy z nas nie mogą się popisać pomysłowością i wyobraźnią, więc od czasu do czasu pojawiają się dziwne i niezrozumiałe rysunki na ciele.
Wielu z nas decyduje się na tatuaż pod wpływem emocji i namawiań naszych przyjaciół. Na początku nawet nie uświadamiamy sobie, że dziara jest pamiątką na całe życie. A kiedy zaczynamy to rozumieć, to jest już za późno. Nic się nie da już zmienić.
Kochanego ciałka nigdy za wiele. Najczęściej tak mówimy, kiedy chcemy pocieszyć kobietę, która nieco przybrała na wadze. Owszem, brzmi pocieszająco i optymistyczne, ale słowa to tylko słowa, jeśli nie są poparte poradami. Puszyste kobiety z reguły są niepewne siebie i nieśmiałe, gdyż są święcie przekonane, że mężczyźni oglądają się jedynie za szczupłymi kobietami.
Czasami, gdy widzimy jakąś dziwną, szokującą dziarę na czyimś ciele, to mamy wrażenie, że jej właściciel po prostu nie wie, że tatuaż jest pamiątką na całe życie. A jak inaczej można wytłumaczyć dziary w kształcie karaluchów, penisów czy ekskrementów.
Rodzice często nam powtarzają: "Pomyśl dobrze, zanim coś zrobisz". Zanim zdecydujesz się na dziarę z imieniem swego ukochanego\ukochanej przekonaj się, że to jednak prawdziwa miłość, a nie chwilowe zauroczenie. Mocno się zastanów!
Jeśli miałaś pecha i trafiłaś do rąk kosmetyczki, która niezbyt się zna na tym, co robi, to na pewno wiesz, czym jest nieudany pedicure. W niniejszym zestawieniu zabiegi na stopy, których lepiej nie robić u kosmetyczki.
Modyfikacja ciała to celowe przekształcenie różnych części ludzkiego ciała, czyli swoisty sposób na ucieczkę przed sobą. Po co zmieniamy własne ciało? Osoby, które decydują się na tego typu przeobrażenia, budzą przerażenie i szacunek jednocześnie. Dlaczego?
O gustach się nie dyskutuje. Tatuaże to dość kontrowersyjny temat. Komuś się podobają, inni natomiast uważają, że osoby, które się na nie decydują, niepotrzebnie oszpecają swoje ciało. Jedno możemy powiedzieć z pewnością – niniejsza galeria zdjęć wywoła w Tobie wyłącznie pozytywne emocje, ponieważ pokazuje prawdziwe dzieła sztuki.
Z czym ci się kojarzy Brazylia? Z karnawałem? Być może z brazylijskimi operami mydlanymi? A może jednak z pięknymi, seksownymi kobietami?
Tatuaże to dość kontrowersyjny temat. Niektórzy mają obsesję na punkcie dziar i pokrywają nimi całe swoje ciało. Inni natomiast uważają, że tatuaże są niebezpieczne, jest to zwykłe marnowanie pieniędzy.
Na pewno każdy przyzna nam rację, kiedy powiemy, że chińskie kobiety posiadają jakiś szczególny urok i charyzmę. Mają piękną, jedwabną skórę, bujną czuprynę, smukłą sylwetkę. Naturalne piękno łączy się z właściwą pielęgnacją ciała i twarzy, dzięki czemu chińskie kobiety mogą się pochwalić niesamowitą urodą i urokiem.
Dziś istnieje wiele skutecznych programów metamorfoz, które pomagają kobiecie stać się piękniejszą w kilka dni. Niektóre z nich wymagają nie tylko regularnego odwiedzania salonu kosmetycznego, ale także kupowania różnych drogich maseczek, zastrzyków z botoksu, etc. W niniejszym artykule opiszemy prostszy i tańszy sposób na to, jak stać się piękniejszą.
Tysiące lat temu Egipcjanie stworzyli mnóstwo oryginalnych przepisów specyfików do poprawy urody. Niektóre z ich pomysłów są wykorzystywane do dziś. Właśnie dlatego każda współczesna kobieta powinna znać jak Starożytni Egipcjanie dbali o swoją urodę.
Mamy sierpień w kalendarzu. Lato powoli się kończy, ale nadal należy uważać na upały i znać kilka prostych i skutecznych sposobów jak je przetrwać.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty