Pieniężne drzewo Feng Shui – zrób swój dom bogatym

pieniężne drzewo Feng Shui

Pieniądze grają ważną rolę w życiu każdego człowieka. Wiele osób nie rozumie, jak je należy traktować, więc czują stały ich niedobór. Lecz pieniądze należy lubić i w tym samym czasie nie być owładniętym nimi. Przedtem trwałe bogactwo było uważane za niedobre, lecz dziś poprawny podział pieniędzy rozwiązuje ten problem. Istnieje dużo sposobów przyciągnąć pieniądze do swojego życia.

Czym jest pieniężne drzewo Feng Shui?

Pieniężne drzewo Feng Shui – to jedno z najpotężniejszych środków dla przyciągania materialnych dóbr. Wiadomo, że głównym symbolem dobrobytu jest drzewo. Jeśli takie drzewo poprawnie rozmieścić i opiekować się nim, ono przyniesie dobrobyt finansowy.

Feng Shui bogactwa

To stosuje nie tylko pieniędzy, człowiek powinien żyć dobrze we wszystkich dziedzinach swojego życia – kulturze, duchowości, materialnych dobrach. Wiele osób interesują się, czym mogą pomóc monety Feng Shui? Możesz powiązać trzy monety czerwoną nicią i położyć sobie do portfela. Dlatego idealnie podejdą mosiężne kopie, które sprzedają się w sklepach. Monety Feng Shui symbolizują niewyczerpane źródło dochodu. Fachowcy Feng Shui doskonale posiadają tą sztuką i od pierwszego spojrzenia wyznaczają pożyteczne i szkodliwe.

Zasady wschodniego nauczania

Musisz rozumieć, że nauczyć się zasad Feng Shui na pamięć – nie oznacza stać się fachowcem. Tu należy doskonale znać tradycje i włączać własną intuicję.

Feng Shui drzewo można umocnić na specjalnym podwyższeniu. Z reguły jego gałęzie robią się z drutu, a liśćmi są chińskie monety. Możesz kupić ten talizman praktycznie w dowolnym sklepie pamiątek, lecz lepiej zrobić go własnymi rękami. W tym wypadku drzewo na sto procent przyniesie ci dobrobyt – przecież włożyłaś do niego swoją energię i dobre myśli. Również musisz znać, że drzewo należy poprawnie rozmieścić w pokoju.

Po Feng Shui za dobrobyt odpowiada południowo-wschodnia strona, toż musisz rozmieścić drzewo gdzieś w tej okolicy. Żeby wyznaczyć wierny kierunek można skorzystać z kompasu. Istnieje niektóry schemat Feng Shui, który pomoże ci wyznaczyć wierny rozkład przedmiotów w mieszkaniu.

Jeśli prawidłowo zorganizować sektor bogactwa, dobrobyt i sukces staną się twoimi wiernymi towarzyszami. W tym sektorze nie powinny być przechowywane stare i niepotrzebne rzeczy, ponieważ one przeszkadzają wolnemu ruchowi energii. Specjaliści z Feng Shui rekomendują zagospodarować strefę bogactwa w zielonych, czy niebiesko-błękitnych kolorach.

Feng Shui szczęście

Polega na poprawnym rozkładzie przedmiotów. Na przykład frontowe drzwi powinni być sprawne i piękne, nie powinno być ostrych przedmiotów, lepiej rozmieścić więcej naturalnych rzeczy, trzeba trzymać swój dom w porządku i spać w prawidłowym położeniu. Numery po Feng Shui również mają ważne znaczenie. Wiele osób starają się postępować drzewo Feng Shui zgodnie z zasadami przy kupnie mieszkania, samochodu, czy numeru telefonu. Każda cyfra i ich pojednania mają pewne znaczenie. Jeśli chcesz żyć odpowiednio do zasad Feng Shui, możesz przekonsultować to z doświadczonymi masterami. Pamiętaj, że swoim drzewem należy opiekować się. Daj mu dobre oświetlenie i nie zapominaj stale przecierać kurzu.

Chiński Feng Shui przynosi tylko harmonię, z jego pomocą można odszukać sprzyjające potoki energii Qi i wykorzystać je na korzyść. Przy pomocy Feng Shui możesz wybrać dobre miejsce dla kupna, czy budownictwa domu, żeby stworzyć w nim harmonię i przytulność. Wiele osób twierdzą, że prawdziwi masterze Feng Shui mogą przewidzieć wydarzenia. Feng Shui człowieka pomaga wyznaczyć jego osobowość, lepiej poznać własne strony. Zazwyczaj dla tego składa się indywidualistyczna karta.

 
Powiązane artykuły:
Feng shui na przyciąganie miłości
Feng shui dawno zarekomendował siebie jak szczególny sposób życia, który pomaga przyciągać wszystkie dobra wszechświata, włączając miłość, bogactwo, szczęście i powodzenie. Na przykład, jeśli brakuje miłości, to należy wykonać cały szereg manipulacji.
Feng shui w kuchni – czyli jak urządzić wnętrze zgodnie ze wschodnią filozofią?
Jeśli wierzyć Feng Shui, kuchnia - to serce naszych mieszkań. Tu ważne wszystko - rozkład mebli, koloru, dobór detali. Spróbujemy zorientować się we wschodnim uczeniu odnośnie kuchni, a wam doradzamy wziąć to na notatkę.
Podział mieszkania na strefy – czyli jak urządzić mieszkanie według zasad feng shui?
Feng shui jest popularny już kilka lat i taka popularność nie jest wypadkowa – wiele z tych, kto skorzystał się tymi poradami, odczuły przemiany w swoim życiu. Spróbujcie – dziś opowiemy, jak poprawnie zorganizować obszar według stref Feng Shui.
Feng Shui dla kariery – czyli co można zrobić, żeby osiągnąć sukces?
Dwa główne obwody dla samorealizacji człowieka to zapewne rodzina i praca. Każdy pragnie zwiększyć swoje szanse na fachowy sukces, wykorzystując przy tym nie tylko życiowe okoliczności i umysłowe zdolności, ale i przeróżne talizmany.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty