Piercing i tatuowania
Piercing pępka jest popularny na całym świecie, zwłaszcza wśród buntującej się młodzieży. On jest narzędziem dla podkreślania indywidualności i niepowtarzalności. W dzisiejszym artykule dokładnie opowiemy o procedurze jego przeprowadzenia.
Jak wiadomo, praktycznie dowolna działka ciała, gdzie jest przyrodnicze wygięcie, można przekłuć z późniejszym umocnieniem w otworze ozdoby. W artykule rozpatrują się rodzaje piercingu części ciała, które kobiety decydują się przekłuć najczęściej.
Chcecie ubrać oblicze piercingiem, lecz nie możecie wyznaczyć się, którym z jego rodzajów? W materiale dokładnie rozpatrzone wszystkie odmiany przekłucia warg, sposoby jego wykonania, a także metodyka przekłucia w domowych warunkach.
Chcecie zrobić tymczasowe tatuowanie henną w przeddzień ważnego wydarzenia, lecz nie wiecie kiedy lepiej zapisać się do fachowca, żeby rysunek nie pobladł? Wtedy przeczytajcie nasz artykuł. W tym materiale opowiemy, ile trzymają się takie wzory.
Rysunki henną na ciele dostały nazwę mehendi, lecz spotykają się i inne warianty - mendi, menendi. To związane jest z szerokim rozpowszechnieniem takich tatuowań u różnych narodów Wschodu. Proponujemy pierworysy mehendi na napięstku.
Rysunki henną na ciele dostały nazwę - mehendi, lecz spotyka się i inne warianty - mendi, menendi i tak dalej. Proponujemy kilka wariantów pierworysów mehendi na napięstku - na tej części ciała wzory wyglądają najbardziej pięknie.
Makijaż permanentny ust pomoże ukształtować rozmiar, schować poważne defekty. Poza tym, za pomocą jego można zamaskować naturalny kolor, czy nadać jemu nasycenia. Dokładniej o tej procedurze dowiadujecie się z naszego nowego materiału.
Kosmetyczny tatuaż stał się prawdziwym ratunkiem dla pań. Przecież codzienny makijaż zajmuje niemało czasu, a permanentny makijaż jego zaoszczędza. Ale co zrobić, kiedy tatuaż nie podoba się? Zapisać się na procedurę usunięcia tatuażu!
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty