Pierwszy raz
Współczesne społeczeństwo ledwie można nazwać skromnym. Jaskrawe temu potwierdzenie - pragnienie młodych szybko zostać dorosłymi, to znaczy przedtem zająć się seksem. Lecz czy usprawiedliwiono takie pragnienie?
O tym, jak musi przejść poślubna noc wie każda dziewczyna. Przecież dla wielu pierwszy seks z mężem i pierwsze seksualne doświadczenie nie mają nic wspólnego. Jednak kilka porad po organizacji tego procesu możemy jednak dać.
Nawet w pytaniach żeńskiego dziewictwa, które już nie raz było omówione i "przeżute", nie wszyscy znają się. Co tu mówić o cnocie chłopaków, wokół której powstała cała aureola domniemań i mitów!
Dziewczyny, które zachowują się dla jedynego mężczyzny w życiu, dziś spotykają się rzadko. Coraz więcej dziś interesują się jak zorganizować swój pierwszy seks, żeby on zapamiętał się i nie zostawił negatywnych wrażeń?
Z jednej strony to zazwyczaj bardzo dobrze, że dziewczyny zastanawiają się nad tym - jakie będzie ich pierwsze seksualne doświadczenie i jak zrobić tak, żeby od niego pozostały tylko przyjemne wrażenia?
Społeczeństwo nawykło, że właśnie mężczyźni mają doświadczenie w intymnych stosunkach. Lecz jeśli tak stało się i wam udało się spotkać niewinnego junaka,to pytanie - co robić w takiej sytuacji i jak reagować?
Istnieje masa niewiernych twierdzeń o stracie cnoty, które nierzadko denerwują dziewczyny i doprowadzają do niepożądanych skutków. W tym artykule zdyskredytujemy najpopularniejsze mity o pozbawieniu cnoty.
Pierwszy seks - ważne wydarzenie w życiu każdej dziewczyny, od którego dużo będzie zależał jej stosunek do intymnego życia. Nasz artykuł opowie, jak przygotować się do tego wydarzenia, żeby nic nie przyćmiło go.
Pierwsze seksualne doświadczenie formuje późniejszy stosunek do płciowego aktu, a ponieważ odbywa się po raz pierwszy to bardzo ważne. W tym artykule opowiemy o tym jak przygotować się, żeby wasz pierwszy raz zostawił najlepsze wrażenia.
Pierwszy seks – bardzo ważne wydarzenie, od którego zależy dużo w seksualnym życiu kobiety. Nasz artykuł opowie, co robić przy pierwszym seksie i jak do niego przygotować się, żeby nie otrzymać rozczarowywań.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty