Piwo waginalne! Uwarzone zostało z bakterii kwasu mlekowego pobranego z wagin modelek

Na oryginalny pomysł wpadli twórcy piwa rzemieślniczego. Do produkcji trunku wykorzystali bowiem bakterie kwasu mlekowego pobrane z kobiecej waginy. Sprawdziłeś już, jak smakuje "piwo z waginy"?

Twórcy piwa rzemieślniczego zaczęli warzyć oryginalne piwo. Do produkcji trunku wykorzystali bakterie kwasu mlekowego pobrane z kobiecej waginy modelek, reklamujących bieliznę. Sprawdziłeś już, jak smakuje "piwo z waginy"?

Dwa lata temu warszawski browar swój projekt piwa waginalnego opisał na jednym z portali crowdfundingowych. Do produkcji trunku mieli zamiar wykorzystać bakterie kwasu mlekowego pobrane z kobiecej waginy modelek, reklamujących bieliznę.

Nie zważając na ostrą krytykę pomysłu, w 2018 The Order of Yoni udało się zebrać środki i uwarzyć piwo. Piwo powstało we współpracy z gorącymi modelkami, które użyczyły swoich bakterii do produkcji.

piwo

Sponsorzy

W 2016 roku Wojciech Jakub Mann autor pomysłu, by zrealizować swój projekt, zbierał pieniądze za pośrednictwem platformy crowdfundingowej. Żeby wypuścić piwo na rynek, potrzebował 150 tys. euro. Jednak udało się mu zebrać jedynie 1578 euro.

Podczas premiery piwa Wojciech Mann nie chciał ujawnić nazwisk sponsorów. No chyba nie ma w tym nic dziwnego?

piwko

Esencja kobiecości?

Piwo ma smaczną i pikantną nazwę. Yoni jest nazwą waginy z sanskrytu. Premiera piwa odbyła się w Katowicach, podczas której można było poznać dziewczyny, które użyczyły swoich bakterii do produkcji piwa.

Wojciech Mann w następujący sposób zaprezentował swój trunek:

"Wyobraź sobie seksowną kobietę, która jest twoim marzeniem, pożądasz ją. Wyobraź sobie, że dotyka cię i robi erotyczny masaż. Szepcze ci coś do ucha. Jej boski zapach, namiętność – daj się ponieść fantazji i wyobraź, jak ona smakuje, poczuj ją całym sobą. To szaleństwo, zawarte w butelce naszego piwa!" – opowiada Wojciech Mann.
kobieta

Wojciech Mann twierdzi, że pobraniem wymazu z waginy szatynki Pauliny i blondynki Moniki zajął się doświadczony ginekolog. Wymazy trafiły do laboratorium, które bakterie wyizolowało, oczyściło i zidentyfikowało. Modelki również przeszły dokładne badania, po których lekarz stwierdził, że są całkowicie zdrowe.

początek

Jak smakuje piwo waginalne?

Pikantne piwo smakuje jak zwykły porter. Ma 8 proc. alkoholu. Piwo łączy w sobie jęczmień, wodę, chmiel, chipsy z koniaku, drożdże i kwas mlekowy, pobrany z waginy. Butelka kosztuje około 25 złotych.

smacznie

Nie wiadomo, czy uda mu się zdobyć rynek polski i zachodni, ale na pewno będzie się cieszyć popularnością wśród miłośników piwa rzemieślniczego.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty