Płaszcz ślubny – zimowe okrycia ślubne

płaszcz ślubny

Dla każdej panny młodej strój ślubny ma ogromne znaczenie podczas przygotowania do tego uroczystego dnia. W jej wizerunku wszystko musi być idealne – strój, fryzura i akcesoria.

W przypadku, gdy uroczystość odbywa się w chłodniejsze pory roku, do stroju ślubnego należy dobrać jeszcze i odzież wierzchnią. Doskonałą alternatywą dla narzutek i peleryn będzie płaszcz ślubny.

Płaszcz ślubny dla panny młodej

Płaszcz jesienny na suknię ślubną nieco różni się od zimowego. Jest nie tak ciepły i nie ma futrzanej podszewki. Do jego produkcji używany jest bardziej lekki materiał. Do płaszczu zimowego idealnie nadaje się taka tkanina jak wełna, płaszcz jesienny może być wykonany z delikatnego kaszmiru. Płaszcz ślubny dla panny młodej musi komponować się kolorystycznie z jej suknią. Najlepiej jeśli będzie on wykonany w białych, mlecznych lub kremowych odcieniach. Z sukienką o odpowiedniej barwie będzie wyglądać jak idealny strój na wesele.

W zależności od długości sukienki i swojego indywidualnego gustu panna młoda może wybrać długi lub krótki płaszcz. Długie modele pasują do obcisłych eleganckich sukienek. Krótki płaszcz ślubny będzie dobrze wyglądać z sukienką, fason której sugeruje obecność szerokiej spódnicy. Wszyscy goście wtedy będą mieć możliwość podziwiania stroju panny młodej.

Jeśli wybór będzie dokonany na rzecz płaszcza o prostym kroju bez zbędnych detali, można go będzie nosić po ślubie w życiu powszednim. To będzie najbardziej korzystne i praktyczne rozwiązanie.

płaszcz ślubny dla panny młodej 1 płaszcz ślubny dla panny młodej 2 płaszcz ślubny dla panny młodej 3
płaszcz ślubny dla panny młodej 4 płaszcz ślubny dla panny młodej 5 płaszcz ślubny dla panny młodej 6
płaszcz ślubny dla panny młodej 7 płaszcz ślubny dla panny młodej 8 płaszcz ślubny dla panny młodej 9
 
Powiązane artykuły:
Welon ślubny – czyli czym się kierować w wyborze welonu ślubnego?
Strój dla ślubu powinien być do miary srogi i zamknięty. A podczas samego obrządku narzeczona musi pokryć swoją głowę welonem, co jest proste i praktycznie, piękne i uroczyste.
Pudełko na obrączki ślubne – oryginalne dodatki na wesele
Zdawałoby się, iż po co użyczać czas wyborowi takiej drobnostki jak pudełko na obrączki na wesele? Zwyczajnie, jeśli w planach tylko rozpisać się bez uroczystości, to można i nie sprawiać się kłopotem.
Jak podpiąć welon? Różne techniki upięcia welonu ślubnego
Welon – jedno z aktualnych akcesoriów dla ślubnego ubrania. Zwyczajnie, wiele narzeczonych obywają się i bez tej ozdoby. Jednak dziś pozostało dosyć dziewczyn, które są przekonane, że głowa narzeczonej powinna być pokryta welonem.
Okrycia jesienne na sukienkę ślubną. Czyli jak się ubrać na wesele jesienią?
Wiele z par preferują organizować poślubną ceremonię na jesieni. To bezgraniczne możliwości organizacji dekorowania. Jednak należy pamiętać, że narzeczona musi jak należy ocieplić się.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty