Płeć dziecka przez znaki, czyli ludowe wróżby określenia płci dziecka

płeć dziecka przez znaki

Oczywiście każdy naród ma swoje ludowe wróżby, które pozwalają określić płeć jeszcze nienarodzonego dziecka. Poniżej możemy zapoznać się z najbardziej popularnymi, którymi kierują się w różnych krajach. Pamiętaj o tym, że ich dokładność nie przekracza 50 %, więc nie traktuj ich bardzo poważnie.

Wróżby w celu określenia płci dziecka

Dowiedzieć się płeć dziecka przez znaki przyszłe mamy starają się również i dziś,chociaż najbardziej wiarygodnym sposobem jest USG, za pomocą którego można zobaczyć narządy płciowe dziecka. Ale nie mniej warto dowiedzieć się, czy wynik USG zgadza się z cechami płci dziecka podczas ciąży:

 • jeśli brzuch ciężarnej ostry – to jest objaw chłopaka, jeśli okrągły – to będziesz miała dziewczynkę;
 • jeśli w ciąży pojawiają się obrzęki nóg podczas wszystkich magicznych dziewięciu miesięcy – to znak chłopca;
 • jeśli kobieta w ciąży jest drobna – czekaj córkę;
 • kobiety, rozkwitające i piękniejące w czasie ciąży, zazwyczaj rodzą synów;
 • kobiety, które zaczynają jeść za dużo słodyczy, mają dziewczynki, jeśli ich ciągnie do słonego, mięsa i sera – czekają na małego mężczyznę;
 • uważa się, że jeśli mąż kocha żonę mocniej, niż ona jego, to urodzi się chłopiec, a jeśli odwrotnie – to będzie dziewczynka;
 • jeśli przyszłej mamie wzmógł się wzrost włosów na nogach, na pewno nosi chłopca, w przeciwnym razie spodziewaj się przedstawicielki płci pięknej;
 • kiedy kobieta w ciąży je dużo i często – czekaj chłopca;
 • określić płeć dziecka przez znaki można i z pomocą bielizny partnera: jeśli mężczyzna lubi nosić luźną bieliznę – czekaj córkę, jeśli on woli obcisłe slipy – będzie chłopiec;
 • gdy u kobiety w ciąży marzną nogi, to znaczy, że urodzi syna;
 • jeśli sutki przyszłej mamy ciemnieją – w brzuchu córka, a jeśli otoczki stały się jasne – chłopiec;
 • na brzuchu pojawiły się dodatkowe włosy – to znak syna;
 • nieduże mdłości lub brak je – zwiastuny córki;
 • u chłopców silniejsze kołatanie serca, niż u dziewcząt.
Płeć dziecka według wierzeń ludowych

Wyznaczyć płeć dziecka według wierzeń ludowych można też spróbować za pomocą następującej wróżby.

Weź długą nitkę, przeciągnij ją przez pierścionek. Trzymaj nad lewą dłonią kobiety w ciąży. Jeśli pierścionek będzie poruszać się w linii prostej – możesz wybrać imię męskie, a jeśli ruch będzie odbywać się w kółko – pomyśl o imieniu dla córki.

Ciekawe są japońskie znaki wyznaczenia płci dziecka.Na przykład można spróbować podzielić wiekwyróżnić płeć dziecka ojca przez cztery, a nawet na trzy. Następnie zobacz, kto będzie miał większą pozostałość, jeśli mama – czekaj na córkę.

Te znaki dla kobiet w ciąży na płeć dziecka są najbardziej znane i powszechne, ale na ile są one zgodne z prawdą zdecydujesz sama. Najważniejsze o czym trzeba pamiętać: narodzenie nowego człowieka – to ogromna radość, najbardziej znaczące i ważne wydarzenie w życiu każdej kobiety. Właśnie o tym trzeba myśleć przede wszystkim.Dlatego najważniejsze jest, aby twoje dziecko urodziło się i rosło zdrowe, a pytanie "chłopak czy dziewczynka" musi odejść na drugi plan.

 
Powiązane artykuły:
Objawy w ciąży na dziewczynkę
Wiele przyszłych mam jest niecierpliwych w pytaniu wyznaczenia płci swojego przyszłego dziecka. To naturalnie, przecież chłopczyki i dziewczynki tak różnią się! Ten artykuł opowie o tym, za którymi oznakami można przypuścić, że pojawi się córka.
Ciąża – będzie dziewczynka czy chłopiec?
Dziecko każdej płci – radość. Lecz ktoś chce tylko chłopczyka lub dziewczynkę, a ktoś po prostu chce znać płeć,aby wymyślić imię i rozmawiać z bobasem w brzuchu. W takim razie przyjdą na pomoc metody, które pomogą począć dziecko określonej płci.
Dieta na poczęcie chłopca
Chcecie zacząć i narodzić chłopaczka? Cóż to może być? Metod istnieje kilka, chociaż gwarantować stuprocentowy wynik nie może żadna z nich. Lecz czemu nie spróbować zakosztować, na przykład specjalną dietę?
Kształt brzucha w ciąży – co oznaczają różne kształty?
Od dawna zgodnie z przepisami brzucha kobiety chcą przewidzieć, kogo one noszą pod sercem.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty