Plecione bransoletki

plecione bransoletki

Bransoletki odnoszą się do jednego z najaktualniejszych akcesoriów każdej modnisi. Modną i piękną bransoletkę przyjemnie nosić, a jeśli ona jest zrobiona jeszcze i własnoręcznie, to jest podwójna przyjemność. Być może w tym i polega główna przewaga plecionych bransoletek nad innymi: je można kupić jak w jakości gotowego wyrobu, tak i zrobić swoimi rękami.

Rodzaje plecionych bransoletek dla dziewczyn

Należy wskazać, że plecenie damskiej bransoletki to dość lekkie zajęcie. Jego można robić na różne sposoby:

  1. Szydełkiem czy drutami. Najlepiej bransoletka wyjdzie z syntetycznych szczelnych grubych nici dla robienia na drutach. Taką bransoletkę można będzie przyszyć do podstawy z trykotażu, czy pięknie obwiązać wokół łańcuszka (koniecznie grubego, z dużymi jednostkami). Ze względu na ogromną ilość istniejących wzorów plecenia, można zrobić bransoletkę na dowolny smak.
  2. Rękami. Przy pleceniu rękami bransoletka też może wyjść bardzo sympatyczna. W zamian różnych rodzajów nici można wykorzystać drut, ale będzie to trudniejsze. Do konstrukcji można dodawać różne kamienie i koraliki. Jeśli chce się to można również okręcić około grubego łańcuszka.
  3. Taśmą z tkaniny. Nią można omotać i ciekawie ograć jakąkolwiek metalową podstawę.
  4. Skórzanym sznurkiem. Sposób wytwarzania bransoletki ze skóry jest analogiczny poprzedniemu, ale z użyciem skórzanego sznura.

Skórzana pleciona bransoletka

Obecnie piękne plecione bransoletki ze skóry mają wyjątkowy popyt. Każdy skórzany wyrób zawsze będzie stylowy dzięki praktyczności, uniwersalności i wysokiej jakości materiału, z którego on jest zrobiony.

Teraz w trendzie są plecione bransoletki ze skóry, do których wplatają koraliki, czy kamienie: jak sztuczne, tak i prawdziwe. Wyroby mogą być różnych kolorów, a mianowicie:

  1. Z białej skóry. Akcesorium będzie wyglądać bardzo stylowo, jednak należy uwzględniać, że on podejdzie nie do każdego obrazu.
  2. Z czarnej czy brązowej skóry. Taka bransoletka jest dobra tym, że jest uniwersalnym akcesorium i będzie doskonale łączyć się z dowolną odzieżą.
  3. Ze skóry jaskrawego koloru. Świetnie podejdzie dla tych, kto chce przyciągnąć do siebie uwagę.

Ze skórzanymi bransoletkami bardzo dobrze łączą się również różne wisiorki metalowe i inne akcesoria.

plecione bransoletki dla dziewczyn 1 plecione bransoletki dla dziewczyn 2 plecione bransoletki dla dziewczyn 3
plecione bransoletki dla dziewczyn 4 plecione bransoletki dla dziewczyn 5 plecione bransoletki dla dziewczyn 6
plecione bransoletki dla dziewczyn 7 plecione bransoletki dla dziewczyn 8 plecione bransoletki dla dziewczyn 9
 
Powiązane artykuły:
Krzyżyk
Kupując taką ozdobę jak krzyżyk "Tiffany", można sprawić na otoczenie niezapomniane wrażenie i stworzyć jaskrawy efekt. Taka ozdoba jest klasyką, która zostaje poza czasem i nigdy nie wyjdzie z mody.
Ozdoby w stylu steampunk
W ostatnim czasie nabiera popularności taki kierunek jak steampunk. Niektóre w całości jego wzorują i nawet ubierają się, stosując swoją bezgraniczną wyobraźnią, a ktoś po prostu nosi dziwne ozdoby z ciekawym designe.
Bransoletka na szyję
Tradycyjnie pierwszymi zaczęły nosić ozdoby "obroży" zachodnie gwiazdy. Chokery na tyle przypadły do smaku modnisiom całego świata, że one bardzo szybko przekształciły się na ozdobę numer jeden.
Skórzany sznurek ze złotym zapięciem
Skórzany sznurek ze złotym zapięciem wygląda modnie i z krzyżykiem, i z amuletem, ale również i bez ich. Co więcej, na dziś istnieje mnóstwo odmian umocnień, co pozwala stworzyć doskonałe akcesorium.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty