Plemnik, udo kurczaka, słoik pasty i jeszcze kilka głupich tatuaży gwiazd

Ktoś w ciągu wielu lat nie może się zdecydować na zrobienie jednego tatuażu, dla innych natomiast wytatuowanie kolejnego arcydzieła na swoim ciele – to nic szczególnego.

Gwiazdy nie są wyjątkiem... W niniejszym zestawieniu 16 głupich tatuaży gwiazd.

1. Demi Lovato

Demi Lovato

25-letnia aktorka uwielbia tatuaże. Robi je po każdym jakimś ważnym wydarzeniu w swoim życiu jak na przykład tatuaż "STAY STRONG" na nadgarstkach rąk zrobiony w 2011 roku po nieudanej próbie samobójstwa. Ostatnio zamieściła zdjęcie, na którym pochwaliła się nowym tatuażem – uśmiechniętą buzią na małym palcu lewej dłoni. Pod zdjęciem napisała: "Bo życie jest zbyt krótkie, aby nie wytatuować sobie małego palca!"

2. Mandy Moore

moore

34-letnia zdobywczyni nagrody "Young Hollywood Awards" nie ma zamiaru szukać jakichś szczególnych tatuaży, poszła do tatuażysty i wytatuowała sobie... na stopach plemniki.

3. Cara Delevingne

kara

Cara Delevingne jest prawdziwą fanką tatuaży! Swój pierwszy tatuaż Cara Delevingne zrobiła w 2013 roku. Była to twarz lwa na palcu. Później Cara dodała kolejne tatuaże, m. in. Napis "BACON… "na stopie, mały diamencik w uchu i cytat z piosenki Bobby’ego McFerrina "Don’t worry, be happy" na klatce piersiowej, napis "Made in England" na podbiciu stopy oraz inicjały" DD", liczebnik rzymski XII na boku pod piersią na krawędziach, magiczne słowa "Sak Yant" z tyłu, wykonane podczas wakacji w Tajlandii , które mają chronić modelkę. Łącznie Cara Delevingne ma aż 25 tatuaży!

4. P. Diddy

diddy

Bez komentarzy.

5. Harry Styles

harry

Harry Edward Styles – członek boysbandu One Direction ma aż 49 tatuaży! Na pewno nie będziemy wszystkich wymieniać. Na szczególną uwagę zasługuje jeden z nich – to napis "Brasil! " w intymnym miejscu, zrobiony dla brazylijskich fanów.

6. Kelly Osbourne

osborn

Brytyjska piosenkarka uwielbia tatuaże. Na początku je robi, a później usuwa. Natomiast tatuaż z napisem "Stories" regularnie pojawia się i znika, w zależności od fryzury Kelly.

7. Miley Cyrus

maili

Miley Cyrus ma wiele tatuaży na swoim ciele. Może zrobić tatuaż w postaci wszystkiego, co lubi – od ukochanego mężczyzny do słoika ulubionego przysmaku. Jeden z tatuaży Miley Cyrus to rysunek przedstawiający... słoik z pastą Vegemite. Fani artystki i jej australijskiego narzeczonego dobrze wiedzą, że to ulubiony przysmak Liama Hemswortha!

8. Kendall Jenner

kendal

Młodsza siostra Kim Kardashian – modelka Kendall Jenner również uwielbia tatuaże. Kendall Jenner ponownie zaskoczyła swoich fanów. Tym razem zrobiła sobie tatuaż we wnętrzu ust. Na wardze celebrytki pojawił się napis "MEOW".

9. Chloe Ferry

ferry

22-letnia Chloe Ferry jest znana z udziału w reality show. Doskonale umie przyciągnąć uwagę widzów i sądząc z jej tatuaży, dziewczyna jest bardzo pomysłowa.

10. Cheryl

koul

Aż trudno uwierzyć własnym oczom.

11. Jessica Alba

alba

Upiększyła swoje ciało z przeciwnej strony, czyli tuż nad i na samych pośladkach. Nietypową kokardę prezentuje na co dzień swojemu ukochanemu, a także przypadkowym świadkom, kiedy za mocno się pochyli.

12. Brad Pitt

pitt

To świetny aktor, stateczny mąż i ojciec, a także posiadacz bardzo dziwnego tatuażu. Dzieło zaprojektowała sama Angelina Jolie, która przyznała kiedyś, że poziome linie na jego plecach, to efekt... jej nudy.

13. Kesha

kesha

Po niej można było czegoś takiego się spodziewać.

14. Sinéad O’Connor

konnor

Irlandzka wokalistka Sinead O’Connor osiem razy robiła tatuaże na swoich policzkach. Były to inicjały ukochanych mężczyzn. Po tym, jak rozstawała się z kolejnym facetem, usuwała tatuaż z twarzy.

15. Macaulay Culkin i Paris Jackson

kalkin

Córka Michaela Jacksona jest stałą klientką studio tatuaży. Dziewczyna miała 49 tatuaży, ale całkiem niedawno zdecydowała się na 50 tatuaż. Paris Jackson i Macaulay Culkin zrobili sobie takie same tatuaże. Macaulay Culkin jest ojcem chrzestnym Paris Jackson. Córka Michaela Jacksona i jej ojciec chrzestny wytatuowali sobie... łyżeczkę na zgięciu łokci! Jest to pierwszy tatuaż Culkina.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty