Początek porodów
Początek przedporodowych skurczy oznacza początek porodowej działalności i należy być gotową do głównego wydarzenia. Jak się zaczynają i ile trwają,a także z jaką częstotliwością ?O tym opowiemy w naszym artykule.
Czasami początek porodu zastaje kobietę znienacka i nie jest ona przygotowana. Co zrobić, kiedy poród zaczął się w nieprzewidzianym czasie i miejscu? Jak odebrać poród? O tym mowa w naszym artykule.
Zaczęły się skurcze, to znaczy jeszcze trochę i z mężem zostaniecie najszczęśliwszymi osobami na świecie! Gdzie lepiej przenosić skurcze - pobyć w domu czy jechać do szpitala położniczego? Co robić kiedy skurcze stały się częstsze i powstają już co 10 minut?
Skurcze - ich początek, nurt, trwałość - częste pytania, które niepokoją ciężarną. Przecież one są składową procesu dużej części porodów i właśnie dlatego kobiety nadmiernie się nimi martwią. W szczególności, ciężarnej należy zrozumieć, kiedy nadszedł czas jechać do szpitala położniczego.
Drugi i późniejsze porody mają zazwyczaj swoje właściwości. Dziś opowiemy o tym, jak rozpoczynają skurcze u wieloródek.
Pierwszy poród czy poród po bardzo długiej przerwie (nie mniej 12 lat) zawsze różnią się od późniejszych, ponieważ całemu szeregowi mięśni należy po raz pierwszy pracować w pewien sposób. I żeby "pierwszy blin nie był pigułą" pierwiastkom należy przygotować się do porodowej działalności. Jak - czytajcie w artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty