Podniesienie biustu za pomocą nici

podniesienie biustu za pomocą nici

Współczesne kobiety już po pierwszym porodzie zastanawiają się o korekcji biustu. Karmienie piersią dosyć często doprowadza do tego, że on traci jędrność, wygląda niezbyt estetycznie. Uniesienie biustu za pomocą nici – jeden z najskuteczniejszych sposobów na odnowienie urody gruczołów mlekowych. Ma zbyt mało zwolenników i na pierwszy rzut oka zabieg wygląda dosyć okropnie.

Czym jest podniesienie biustu za pomocą nici?

Kobietom podoba się lifting nitkowy dlatego, że po nim nie pozostaje żadnych blizn. Wśród zasadniczych zalet danej metody można wymienić następujące:

  1. Zabieg jest przeprowadzany pod miejscowym znieczuleniem, więc nie jest stresem dla organizmu.
  2. Podczas podniesienia biustu za pomocą nici urażony jest nieduży odcinek skóry.
  3. Po przeprowadzeniu owego zabiegu w ciele nie pozostaje żadnych ciał obcych, takich jak fillery lub implanty.
  4. Lifting nitkowy nie potrzebuje długiej rehabilitacji.
Rodzaje wykorzystywanych nici

Wszystkie nici można podzielić na: nici rozpuszczalne i nierozpuszczalne. Drugi typ nici jest wykorzystywany o wiele rzadziej aniżeli pierwszy. Niezależnie od typu wszystkie nici mają nierówną powierzchnię – wykonane są w postaci sprężynek. Dobierając odpowiednie nici należy uwzględnić wiek, rozmiar gruczołów mlekowych, to na ile opadły:

podniesienie biustu 4d za pomocą nici
  1. Dziś podniesienie biustu za pomocą złotych nici jest mało aktualne. Jednak jeszcze kilka lat temu były aktywnie stosowane. Jednak praktyczne ich stosowanie dało możliwość dostrzec niektóre wady. Oprócz tego, że metoda była zbyt kosztowną, jej niewystarczająca skuteczność nie usprawiedliwiała zbyt bolesnego wprowadzania.
  2. Bardziej aktualne jest podniesienie biustu za pomocą bioabsorbowalnych nici Aptos. Wspaniale korygują i dosyć szybko rozpuszczają się.
  3. Po rozpuszczeniu nici bioabsorbowalnych, powstaje nowa warstwa tkanek łącznych, które podnoszą biust.
 
Powiązane artykuły:
Jak pozbyć się rozstępów na piersiach?
Rozstępy mogą zepsuć kogokolwiek, nawet nieprawdopodobnie piękne piersi. Na szczęście wszystko można skorygować. W nowym materiale opowiemy o domowych i salonowych sposobach walki z rozstępami na piersi.
Kilka bardzo skutecznych porad na zmniejszenie piersi
Na świecie żyją takie dziewczyny i kobiety, które gromadzą pieniądze na plastycznego chirurga nie po to, żeby zrobić swoje piersi większymi, a przeciwnie, chcą je zmniejszyć. Ten problem omówimy w naszym dzisiejszym materiale.
Jak zwiększyć piersi bez operacji?
Jeśli rozstrzygnęliście polepszyć wygląd zewnętrzny piersi, to pomogą wyciskania od opór różnej wysokości, ćwiczenie ze zbiorczymi przed piersiami dłońmi i wymieniającym się naciśnięciem i ćwiczenia z hantlami.
Jak zrobić piersi prężnymi?
Nie jest tajemnicą, że o wiele ważniejszym wskaźnikiem piękności żeńskich piersi jest nie rozmiar, a jej forma. Także jeśli przyroda nie obdarzyła was "wybitnymi", mlecznymi gruczołami warto pomyśleć o tym, jak zrobić piersi prężnymi.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty