Podtaczania na dżinsach

podtaczania na dżinsach

Na pewno już zauważyliście, że wiele dziewczyn w waszym mieście, a także ci, którzy są uznani za wzór do naśladowania dla kochających modę, zaczęły pojawiać się przed publicznością w dżinsach z podwiniętymi nogawkami. Podwinięcia na dżinsach to modny trend, który teraz znajduje się na szczycie aktualności.

Dlaczego podwijają dżinsy?

Podwijania na dżinsach, pozwalają uwidocznić piękno kostek damskich nóg, a także eksponować dobry gust swojej właścicielki. W sylwetce ubranych w ten sposób dziewczyn, podkreśla się kruchość i artystyczną finezję.

Dżinsy z podwinięciem mogą być prawie dowolnego stylu. Nie dotyczy to pewne tylko modelu klosz. Najlepiej wyglądają podwinięte dżinsy modelu boyfriend, a także prostego kroju. One demonstrują widoczny kontrast między szerokością nogawki i damską nóżką, co bardzo przyciąga uwagę. Poza tym, jeśli chcecie wizualnie zwęzić proste dżinsy, to podwinięcie pomoże to sprawić. Modele slim i skinny również można podwijać, ale tylko jeśli na to pozwala szerokość dolnej części nogawek. Przecież te modele szyje się z myślą na maksymalne przyleganie i jeśli spróbujecie podwinąć większość z nich, to otrzymacie efekt ponownego przeciągania nogi w obwodzie podwinięcia i nogi będą wydawały się grubsze, niż są naprawdę.

Jeśli mówimy o obuwiu, które trzeba nosić z damskimi dżinsami z podwinięciem, to lepiej wybierać modele zabezpieczone obcasem, czy chociażby niewielką platformą. Łączyć podwinięte dżinsy z balerinkami lub trampkami mogą tylko dziewczyny dość wysokiego wzrostu, ponieważ wizualnie podwinięcie stwarza dwie dodatkowe poziome linie, które skracają nogi.

Jak poprawnie podwijać dżinsy?

Prawidłowe podwinięcia na dżinsach zależą od grubości tkaniny, z której one są uszyte, ich koloru, a także formy. Nie mniej jednak warto zaznaczyć, że podwinięcia niekoniecznie muszą wyglądać idealnie, przecież to element casual stylu i dlatego lekka swoboda tu jest całkiem stosowna. Wąskie dżinsy lepiej podwijać jeden-dwa razy na szerokość od 3 do 10 cm, szersze modele można podwinąć trzy, cztery i pięć razy. Wszystko zależy od grubości tkaniny. Podwijając dżinsy, stwarzajcie płaskie zwoje, a nie okrągłe walce, które wyglądają niechlujnie i wizualnie pogrubiają nogi. Jeśli chcecie trochę zwęzić proste dżinsy, to przed podwinięciem odwińcie nogawkę dołu nogi i otrzymując zagięcie z zewnętrznej strony sformujcie podwinięcie, przytrzymując je palcami a potem zróbcie jeszcze jedne, zamocowując otrzymaną formę.

podtaczania na dżinsach  1 podtaczania na dżinsach 2 podtaczania na dżinsach 3
podtaczania na dżinsach 4 podtaczania na dżinsach 5 podtaczania na dżinsach 6
podtaczania na dżinsach 7 podtaczania na dżinsach 8 podtaczania na dżinsach 9
 
Powiązane artykuły:
Jak stylowo wiązać szalik?
Na pierwszy rzut oka nie ma nic prostszego, aniżeli zawiązać na szyi szalik. Jeśli chowa się on pod górną odzieżą, to wszystko jedno jak to zrobić - byle było wygodnie. Ale jeśli szalik wykorzystuje się jako stylowe dopełnienie wizerunku, to sposób jego zawiązania staje się niezwykle ważny.
Jak nosić i fajnie zawiązać arafatkę?
Jak wiadomo arafatka najpierw była męskim nakryciem głowy i w żeńskiej garderobie pojawiła się stosunkowo niedawno. I wiele dziewczyn nawet nie wyobraża sobie jak ją poprawnie nosić. Dla tych, komu to jest ciekawie, dokładnie opowiemy dalej.
Jak się ubrać do bowlingu?
Wiele dziewczyn, które po raz pierwszy zostały zaproszone na bowling, z horrorem rozumieją, że absolutnie nie wiedzą jak należy ubrać się do bowling-klubu. Naprawdę wszystko jest dość proste.Odzież powinna być wygodna i nie utrudniać ruchów- przecież będziecie grały.
Sweter z dużym golfem - ciepło i komfort na co dzień
Sweter z dużym golfem - piękny, stylowy i niezwykły przedmiot żeńskiej garderoby. Takie modele doskonale podkreślają wyrafinowaną sylwetkę, ukrywają wady ostrych czy szerokich ramion a także niewidocznie ukrywają chudość. Głównie polega to na umiejętności poprawnego jednoczenia tej rzeczy z inną odzieżą.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty