Podwyższenie laktacji
Obecność mleka w piersiach niepokoi dowolną mamę, zwłaszcza w pierwszych dniach po porodach, czy wtedy, kiedy brakuje bobasowi. W takie momenty mamom może bardzo dużo doradzić otoczenie – lecz które z tych porad są wierne?
Nietłuste mleko – jeden z bezpodstawnych lęków młodych mam. Naprawdę jeśli dziecko zachowuje się niespokojnie, to całkiem nie oznacza, że on nie najada się. Lecz jeśli jednak uważacie, że jest winne mleko to zróbcie analizę na zawartość tłuszczu.
Dziś kobiety często zderzają się z problemem braku piersiowego mleka. W tym artykule rozpatrzymy główne czynniki, które należy kontrolować, żeby uniknąć problemów, a także sposoby na polepszenie laktacji.
Młodym mamusiom często zdaje się, że mleko jest za mało tłuste i odżywcze dla bobasa. Przecież każda z nas chce dać dziecku najlepsze. Rozpatrzmy co zdolne zwiększyć zawartość tłuszczu mleka i zrobić go jeszcze smaczniejszym.
Każda karmiąca mama przeżywa z powodu laktacji, czy wystarcza mleka, czy dosyć ono jest odżywcze i jeszcze masa pytań dziennie niepokoi młodą kobietę. Spróbujmy zorientować się, jak zrobić piersiowe mleko bardziej wartościowym.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty