Pokój w stylu loft - wnętrze w klimacie industrialnym

Aby żyć w atmosferze wolności i twórczości, nie jest dziś obowiązkowe przeprowadzić się do porzuconej fabryki lub spichlerza. Pokój lub mieszkanie można urządzić w stylu loft, zasięgając porad fachowców.

Wnętrze pokoju gościnnego w stylu loft

Aby osiągnąć w pokoju odczucie twórczej przestrzeni, nieograniczonej powszechnie obowiązującymi normami, będziesz potrzebował cegły, metalu, skóry, aksamitu, parkietu i obrazu maślanego. Możesz zobaczyć na zdjęciu, jak to wszystko połączyć. Niektóre szczegóły możesz dopasować sam, tak aby tobie odpowiadały.

pokój_w_stylu_loft 1 pokój_w_stylu_loft 2 pokój_w_stylu_loft 3

Pokój dziecięcy w stylu loft

Pokój dziecięcy czy raczej nastolatka w stylu loft - jest obecnie dosyć często praktykowany, chociaż wywołuje spory wśród przeciwników i zwolenników szybkiego dorastania.

Bardziej, taki designe odpowiada chłopakom, chociaż i niektórym dziewczynom podoba się ten wolny styl. Taki pokój - to aluzja do natury buntowniczej, twórczej, wolnej. W takim pokoju nie ma przegródek, nadmiaru wyrobów włókienniczych. Meble - proste, funkcjonalne, z drewna i metalu. Oto warianty wystroju pokoju dziecięcego w stylu loft:

pokój_w_stylu_loft 4 pokój_w_stylu_loft 5 pokój_w_stylu_loft 6

Łazienka w stylu loft

Murowanie z cegły lub jej imitacji –niezastąpiony atrybut stylu loft. Łazienka - nie stanowi wyjątku. Charakterystycznym szczegółem jest również stal ocynkowana i gdzie jeśli nie w łazience można powiesić szafki, postawić wannę lub zlew z tego samego metalu.

Można również wykorzystać kontrast, między niedoskonałym wykończeniem i przedmiotami designerskimi. Ponieważ styl loft charakteryzuje się swobodą, można z łatwością postawić przeźroczystą kabinkę prysznicową, podkreślając lekkość i otwartą przestrzeń.

pokój_w_stylu_loft 7 pokój_w_stylu_loft 8 pokój_w_stylu_loft 9
 
Powiązane artykuły:
Styl prowansalski we wnętrzu - doskonalimy dizajnerskie umiejętności
Dziś wiele mieszkańców megapolisów, pragnie wnieść do swoich domów cząsteczkę wiejskiej przytulności. Dom czy mieszkanie w stylu prowans - to najmodniejsza decyzja. Sprawdzić się, w urządzeniu takiego wnętrza pomogą główne cechy szczególne, które wyznaczają ten styl.
Współczesne style w aranżacji wnętrz - różnorodność stylów
Współczesne wnętrze - to wysoka funkcjonalność i oryginalny rozmaity design. O rodzajach we współczesnych, stylowych aranżacjach wnętrz opowiemy w artykule.
Shabby chic we wnętrzu własnymi rękami - nowe idea dla pokojów
Shabby chic - wniesie do waszego domu lekką, delikatną i zwiewną atmosferę. Co trzeba wiedzieć, żeby stworzyć wnętrze w tym stylu, opowiemy w artykule.
Styl high-tech we wnętrzu - podstawowe zasady aranżacji wnętrza
U większości ludzi styl high-tech asocjuje się z wyraźnymi liniami prostymi, przedmiotami wnętrza z metalu i szkła i szarym kolorem. I to rzeczywiście są główne cechy tego modnego, zapożyczonego jak gdyby z przyszłości stylu.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty