Pomocne nawyki
System Flylady jest stworzony dla tych kobiet, które katastroficznie nie zdążają sprawiać się ze wszystkimi licznymi domowymi sprawami. Opowiemy, jak za pomocą tego systemu można zorganizować swój byt.
Zdolności organizacyjne zawsze ceniły się w wielu terenach fachowego działania człowieka. W tym artykule opowiemy o przyzwyczajeniach, które musi mieć dobry organizator.
Walczyć z sennością, na pewno należało każdej. W tym artykule opowiemy o tym, jak pokonać sen za pomocą najbardziej efektywnych sposobów, nie przybiegając energetycznym napojom i kawie.
Niektórym udaje się usnąć, jak tylko głowa dotknie poduszki, a inni pół nocy kręcą się, a snu nadal nie ma. W tym artykule opowiemy o tym, jak nauczyć się szybko zasypiać.
W tym artykule opowiemy o tym, jak zmusić się płakać jeśli to koniecznie, na przykład żeby ulżyć duszę i dać wyjście całemu negatywowi, co gromadzi się wewnątrz.
Jak nauczyć się pięknie pisać kaligraficznym charakterem pisma, żeby tekst był pięknie napisany? Naprawdę charakter pisma - to indywidualistyczne przyzwyczajenie, również jak i odciski palców, lecz polepszyć jego jest realne.
Ten artykuł opowie o metodach i przyjęciach opanowania przyzwyczajeń pojęciowego czytania. Również dowiadujecie się o istniejących rodzajach pojęciowego czytania i ich właściwościach.
Czytaniu po wargach można nauczyć się za pomocą specjalnych ćwiczeń, lecz tylko zajmując się regularnie w ciągu dosyć trwałego przedziału czasu. Ten artykuł opowie o takich ćwiczeniach.
Ten artykuł opowie o sposobach szybkiego zapamiętywania koniecznej objętości informacji przed egzaminem, co nierzadko wywołuje trudności u wielu, zwłaszcza u tych, kto lubi zaciągać przygotowanie do ostatniego momentu.
W tym artykule mowa pójdzie o otwieraniu trzeciego oka u człowieka. Dowiadujecie się o tym, które ćwiczenia pomogą w tym i na czym w pierwszej kolejności należy skoncentrować się.
Ten artykuł opowie o najlepszych sposobach zapamiętać informację. Damy wam 10 rad, które wykształcą systematyzować i zapamiętywać to, co jest koniecznie. Czytamy i bierzemy na notatkę.
Uważa się, że szybkość czytania zależy bezpośrednio od ilości przeczytanych ksiąg. Jednak są niektóre bardzo ciekawe metody, sprzyjające przyśpieszeniu czytania. O nich i porozmawiamy w następnym artykule.
W tym artykule porozmawiamy o takim pożytecznym przyzwyczajeniu, jak umiejętność liczyć w myślach. Dowiadujecie się o niektórych sposobach, co upraszcza proces matematycznego obliczenia i metodach szybkiego montażu liczb.
Na pewno każdy z nas zderzał się z sytuacją, kiedy było potrzeba zapamiętać dużą objętość informacji, a czasu było całkiem mało. Ten artykuł opowie o sposobach szybkiego zapamiętywania informacji.
Ten artykuł opowie o sposobach nauczenia się pisać lewą ręką. U wielu powstanie kwestia - dlaczego należy taka umiejętność? Toż od razu warto przejęzyczyć się, że rozwój motoryki lewej ręki rozwija prawą półkulę głównego mózgu.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty