Pomysły na świętowanie Halloween – stylizacja na imprezę

pomysły na świętowanie Halloween

W ostatni dzień października nadchodzi najbardziej "straszne", mistyczne i bardzo wesołe święto – Halloween. Ponieważ takie święto zdarza się tylko raz w roku, dlaczego nie obejść go z rozmachem i zorganizować niezapomnianą imprezę u siebie w domu?

Aby święto zapamiętało się na długo trzeba stworzyć odpowiednią atmosferę, z zachowaniem wszystkich tradycji święta Halloween. Oczywiście należy włożyć "makabryczne" stroje i zrobić odpowiedni makijaż. Aby urozmaicić odpoczynek, co roku ludzie wynajdują nowe pomysły na Halloween, które sprawiają, że święto staje się po prostu niezapomniane. Właśnie o nich teraz porozmawiajmy.

Pomysły na domowy wystrój Halloween

Aby w domu była obecna świąteczna atmosfera trzeba poważnie zająć się jego dekorowaniem. Głównym atrybutem Halloween jest wydrążona dynia o kształcie demonicznej głowy z zapaloną świecą w środku. Kilka takich lampionów na oknach, cały rząd z dyniowych świec wzdłuż chodnika lub strach na wróble na dworze, staną się oryginalną świąteczną ozdobą.

Pomysły na wystrój wnętrz na Halloween pozwalają wykazać się bezgraniczną wyobraźnią. Można udekorować ściany i meble pajęczyną z nici, a na niej powiesić papierowe nietoperze, czarownice, kruki i szkielety. Świąteczny stół można ozdobić czarną tkaniną, na której namalowana pajęczyna i cmentarz. Na podłodze można umieścić wystające z ziemi ręce i kamienne nagrobki. W całym wystroju na Halloween dominują pomarańczowy i czarny kolory. Dlatego przy dekorowaniu najlepiej użyć właśnie takie połączenie.

Pomysły na świętowanie Halloween

O ile ten dzień obchodzą i dorośli i dzieci, to w organizacji imprez należy wziąć pod uwagę upodobania i tych i innych. Dla dziecięcego święta można zaopatrzyć się w cukierki i słodycze, które będzie rozdawać na przykład trup. Przerażające dźwięki i muzyka z filmu "Omen" będą doskonałym dodatkiem dla urozmaicenia zabawy wszystkich grup wiekowych.

Pomysły na Halloween dla dorosłych zawierają super makabryczny kostium, jak również śmieszne konkursy, na przykład "Mumia" (owijanie papierem toaletowym) lub opowiadanie zabawnych wierszyków o święcie. Również można stać na ulicy i wymagać od przechodniów słodyczy.

 
Powiązane artykuły:
Historia święta Halloween
Halloween - te nie tylko wesołości i atrybutyka, a wielowiekowa kultura dawnych narodów. Dokładna historia powstania tego święta jest opisana w artykule.
Jak świętować Halloween w domu?
Coraz więcej popularnym w naszym kraju staje się święto Halloween, co przyszło z zachodu i co stało się powodem dla wesołości i festynu. Jak można uczcić Halloween w domu? O tym opowiemy w artykule.
Jak obchodzić Halloween?
Święto Halloween – przepiękny powód zorganizować tematyczną imprezę i spłatać prawdziwe wesołości. O idei, jak uczcić Halloween, czytamy dalej i bierzemy na notatkę.
Makijaż na Halloween, czyli makabryczny make-up na święto, który zrobi furorę
Halloween – bardzo popularne na całym świecie święto. A zwłaszcza ten dzień jest ulubiony młodzieżą – przecież to doskonały powód zabawić się. Żeby zrobić Halloween takim co zapamiętuje się, zróbcie odpowiedni makijaż.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty