Pończochy i obcasy – charakterystyczne znaki uwodzicielskiego stylu

pończochy i obcasy

Rewolucja seksualna, która przekształciła pojęcie o modzie w latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia dała kobietom możliwość nie ukrywania piękna swojego ciała pod długimi i wielowarstwowym ubraniami. I po dziś dzień, wybierając strój i tworząc wizerunek, dziewczyny sporo uwagi poświęcają właśnie seksualnemu jego brzmieniu. Istnieje kilka elementów garderoby, które pomogą stworzyć taki wizerunek bez problemu. To wysokie obcasy, pończochy i gorset.

Tworząc wizerunek z użyciem pończoch, wysokich obcasów i gorsetu, należy mieć nieprzeciętny gust, bo te części garderoby są wyjątkowo podstępne. Nieprawidłowo dobrana długość sukienki lub spódnicy, faktury pończoch lub tkaniny, z których uszyty jest gorset, są w stanie nagle przemienić kobietę z przyciągającej uwagę uwodzicielki w wulgarną osobę, która wyszła na polowanie na mężczyzn.

Zasady tworzenia wizerunku

Chcesz wyglądać w szpilkach i pończochach pikantnie, sexy, ale przy tym zachować miarę? Zapamiętaj trzy proste zasady. Po pierwsze pończochy – to bielizna, więc gumki w żadnym wypadku nie powinny wyglądać spod spódnicy lub sukienki. Oczywiście jeśli przygotowujesz erotyczną niespodziankę dla ukochanej osoby, tej reguły można nie przestrzegać. Po drugie wybierz pończochy, w których gumka zbytnio nie uciskałaby skóry, tworząc nieatrakcyjne fałdki na nogach, widoczne pod ubraniem. Dziś projektanci oferują wygodne w noszeniu pończochy, które utrzymują się na nogach za pomocą paska silikonowego, a nie gumki. Trzecia zasada dotyczy grubości pończoch. Im dłuższa spódnica, tym grubsze muszą być pończochy. Jeśli nie będziesz przestrzegać tej zasady, to nie dziw się, że pończochy, które muszą wizualnie dodać nogom kilka centymetrów, wręcz przeciwnie, optycznie je skracają. W stosunku do wysokości obcasa żadnych ograniczeń nie ma. Z pończochami można nosić i niskie czółenka, i zadziwiającej wysokości szpilki.

pończochy i obcasy 1 pończochy i obcasy 2 pończochy i obcasy 3
pończochy i obcasy 4 pończochy i obcasy 5 pończochy i obcasy 6
pończochy i obcasy 7 pończochy i obcasy 8 pończochy i obcasy 9
 
Powiązane artykuły:
Co to jest styl unisex – czyli jak wyglądać elegancko i bezpretensjonalnie?
Wątpliwe czy dziś można spotkać dorosłego człowieka, który by nigdy nie słyszał słowa "unisex". Z innej strony, to absolutnie nie oznacza, że każdy z nas poprawnie rozumie, co kryje się za tym, zdawało się by, prostym pojęciem.
Idealny wygląd, czyli umiejętność prezentowania siebie
Każda z nas marzy, żeby ona miała idealny wygląd zewnętrzny. Lecz nie wszyscy rozumieją dwie rzeczy: po pierwsze u każdego człowieka swoje pojęcia "ideału", i po drugie na naszej planecie nie ma kobiety z absolutnie idealnym wyglądem.
Jak poruszać się z gracją? Czyli porady dla tych, którzy chcą nauczyć się ładnie chodzić
Z reguły piękny chód – to wynik długiej i marudnej pracy nad sobą. Dlatego należy wyprodukować w sobie kilka głównych przyzwyczajeń i dziennie wzorować się na nich, w takim razie wynik nie zmusi długo czekać.
Jak zostać zadbaną? Czyli podstawowe zasady kobiecej piękności
Nie każda dziewczyna ma możliwość zawsze ubierać się modnie, lecz absolutnie każda przedstawicielka płci pięknej musi wyglądać przypilnowanie, ponieważ nawet nówki nie uratują swojej posiadaczki, jeśli ona nie śledzi za sobą.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty