Porady dla żony – jak przywrócić uwagę męża?

jak przywrócić uwagę męża

Tak, złote dni mijają i najbardziej kochający mąż raptem staje się zwyczajnym sąsiadem po mieszkaniu. Lecz kobieta jest tak zrobiona, że uwaga jest jej potrzebna codziennie, co chwilę. Jej natura jest nieufna i zazdrosna. Żona zaczyna niepokoić się, że mąż jej nie kocha, znalazł inną, nie chce więcej być z nią. Mąż z kolei uważa, że żona zbyt dużo chce: jemu trzeba pracować, on nie może cały dzień przed nią tańczyć, i w ogóle, on nie ma humoru.

Jak utrzymać interes męża?

Zanim zadawać sobie pytanie, jak przywrócić uwagę męża, lepiej zadać pytanie, a jak jej nie utracić. Nie trzeba dawać rodzinnemu życiu spełzać do rutyny. Tak, oczywiście, żona gotuje obiad, pierze bieliznę, opiekuje się dziećmi, lecz przy tym ona nawet na minutę nie powinna zapominać, że jest jeszcze i kobietą.

Nie wolno dopuszczać do tego, żeby mąż utracił interes. On nie powinien wstać rano z łóżka, dokładnie znając, co on teraz zobaczy i usłyszy. Jeśli dzwoni były zwolennik, nie trzeba ozięble odpowiadać i od razu odłożyć słuchawkę, można trochę poflirtować. Jeśli zachowanie męża jest irytujące, to można mu o tym powiedzieć, cicho, delikatnie, po kobiecemu, ale dość wyraźnie.

Jak przywrócić utracony interes?

Lecz co robić, jeśli mąż już utracił interes? Lepszy sposób zmusić go być stale uważny, co dziwne, jest bardzo prosty – należy zostawać samą sobą. Tego będzie wystarczająco, żeby on nie odczuwał, że on posiada żoną na 100%. U niego będzie zostawało odczucie, że jakaś część jej natury jemu nie należy, a mężczyzna za przyrodą to badacz i zdobywca.

Wielu kobietom po długich latach małżeństwa zaczyna zdawać się, że mąż utracił do niej seksualny interes. Tu nie trzeba zapominać, że mężczyzna lubi oczami. Trzeba po prostu uważnie popatrzeć na siebie do lustra. Należy wspomnieć jak zaczynał się związek. Wtedy u przyszłej żony błyszczały oczy, ona flirtowała ze swoim wybrańcem, trochę drażniła go, była taką pociągającą, wybierała seksualne stroje i bieliznę.

Wszystkie te rzeczy nigdy nie jest późno przywrócić do rodzinnego życia i mąż znów będzie, otworzywszy usta, patrzył na swoją żonę, ponieważ on ją kocha, a interes – to sprawa, która odchodzi i przychodzi.

 
Powiązane artykuły:
Kilka skutecznych porad jak dać  nauczkę chłopakowi, który nie docenia
Ogromna ilość kobiet po całym świecie skarżyła się na to, że kochany człowiek nie ceni i nie poważa. W tym artykule opowiada się o tym, jak można dać nauczkę chłopcu za takie zachowanie i czy należy to robić w ogóle.
Psychologia stosunków rodzinnych żony i męża - jak zachować harmonię w rodzinie?
Rodzinne stosunki nigdy nie bywają gładkimi, spokojnymi i jednostajnymi na 100%. Ten artykuł opowie o tym jak na stosunki męża i żony w ślubie patrzy psychologia, co pomoże małżonkom owak spojrzeć jeden na drugiego.
Jak się zemścić na mężu za zdradę?
Wiele kobiet zderzało się z sytuacją, kiedy dowiadywały się o niewierności małżonka. W takiej sytuacji ważne wszystko obmyślić, żeby na emocjach nie dokonać błędów. W tym artykule są dane rekomendacje psychologów zemsty za zdradę.
Jak zrozumieć, że miłość minęła?
Miłosne uczucia z czasem zmieniają swoje zabarwienie. One mogą stawać się nie takimi jaskrawymi, czy w ogóle zniknąć. Zorientować się w tych niuansach pomoże artykuł, w którym są opisane oznaki zgasłej miłości.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty