Porady psychologa – jak odzyskać faceta, którego kochasz?

jak odzyskać faceta którego kochasz porady psychologa

W porywie emocji wiele dziewczyn robi dużo błędów w relacjach, które z czasem doprowadzają do smutnych skutków – zerwania związku. Z reguły analiza swoich uczynków i znajdowanie błędów odbywa się po zerwaniu. Jednak jeśli dziewczyna kocha swojego chłopca to warto wszystkimi sposobami postarać się go odzyskać. O swoje szczęście należy walczyć.

Jak odzyskać faceta, którego kochasz?

Przedtem warto powiedzieć, że przedstawiciele silnej płci w zdecydowanej większości wypadków nie życzą powracać do zerwanego związku. Toż dziewczynie należy dołożyć niemało wysiłku, żeby odzyskać ukochanego.

Najpierw należy nawiązać przyjacielski związek, ponieważ odzyskać chłopca, którego kochasz można tylko po odnowieniu normalnego obcowania. Bardzo ważne podczas spotkań wyglądać dobrze. W ten okres należy zacząć interesować się czymkolwiek nowym, komunikować się z ludźmi. Facet obowiązkowo porówna, jaka dziewczyna była w ich relacjach i jaką stała się potem. Odzyskać faceta, którego kochasz również można po smsach i po listach napisanych odręcznie. Chłopiec może ocenić wiersze i uznania w uczuciach przez podobne uwiadomienia. Ponadto szanse będą powiększone jeśli on jest romantykiem. Być może to pomoże jego uczuciom zapalić się znów.

Jak odzyskać faceta, którego kochasz – porady psychologa

  1. Wytrzymaj pauzę. Ten czas jest potrzebny po to, żeby obu uspokoić się, zebrać z myślami i uspokoić zapał. O tej porze nie należy szukać spotkań, pisać wiadomości i dzwonić.
  2. Rozpocznij od siebie. Należy wspomnieć, co twojemu ukochanemu w tobie się nie podobało, co denerwowało. Należy zacząć walczyć z tymi cechami.
  3. Nastał czas zająć się sobą – zmienić się jak wewnętrznie, tak i zewnętrznie. Ważne mieć pozytywny humor.
  4. Żyj aktywnym życiem: znajdź nowe zainteresowania, zacznij podróżować, zmień swój obraz. Mężczyzna to oceni.
  5. Potrzeba zaopatrzyć się cierpliwością.

Jak przywrócić chłopca jeśli on kocha inną?

W tej sytuacji konkurować z rywalką za pomocą tylko jednego wyglądu zewnętrznego jest głupio. Należy wykorzystać i inne chytrości:

jak odzyskać faceta którego kochasz
  1. Dowiedz się więcej o swoim ukochanym: jego stylu życia, zainteresowaniach. Zbadaj jego hobby i zdziw chłopca podobieństwem interesów. Przy czym zachowywać się należy otwarcie i naturalnie.
  2. Zostań jego przyjaciółką. Bardzo ważne podtrzymywać chłopca, rozumieć go, wysłuchiwać.
  3. Przejaw cierpliwość. Potem, jak nawiążą się przyjacielskie relacje, trzeba zrobić następny krok. Dlatego należy częściej być w kręgu tego człowieka, odwiedzać razem różne przedsięwzięcia. Jeśli dziewczynie uda się wywołać przychylność do siebie, to jego powrót do niej to tylko pytanie do czasu.
 
Powiązane artykuły:
Skuteczne porady, jak szybko się rozwieść
Rozwodowy proces – nieprzyjemna procedura, która dość często jest skomplikowana różnym kłopotem i trudnościami. Ona może zaciągnąć się na długotrwały czas. Lecz są rady, za pomocą których rozwodzić się można szybko.
Jak się rozstać z żonatym mężczyzną, którego kochasz?
Nie ma nic gorszego dla kobiety, aniżeli pozbawione perspektyw stosunki. Do takiej kategorii można odnieść i związek z żonatym mężczyzną. Jak rozstać się z kochanym, lecz żonatym mężczyzną? O tym opowie ten artykuł.
Korzystne ćwiczenia, jak zapomnieć o człowieku, który pociąga?
Natrętne myśli o człowieku, z którym nie złożyły się stosunki mogą przeszkadzać żyć i obcować z innymi ludźmi. Zapomnieć człowieka istnieje nieprosto, lecz jednak za pomocą niektórych rad być może zrobić to szybciej.
Odszedł mąż – jak go odzyskać?
Utracić bliskiego człowieka jest bardzo chorobliwie. Zwłaszcza w tych sytuacjach, kiedy ten człowiek to ulubiony mąż. W próbach przywrócenia żona i wiele kobiet dopuszczają się szeregu błędów, zza których mężczyzna może nie pójść na zbliżenie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty