Porady Wangi na każdy dzień – czyli jak zyskać szczęście i dobrobyt?

porady Wangi na każdy dzień

Wanga jest znaną uzdrowicielką, wieszczką, która do dziś jest powszechnie ceniona i szanowana. Ona zawsze starała się żyć w harmonii z naturą, przestrzegając jej zasad. Wanga mówiła o tym, że w drodze do szczęścia i zdrowia trzeba odzyskać duchową harmonię. Praktyczne rady Wangi nawet w dzisiejszym świecie cieszą się ogromną popularnością, ponieważ już nie raz udowodniły swoją prawdziwość i wiarygodność. Uzdrowicielka mówiła, że jej rady pomogą tylko ludziom z czystą duszą.

Porady Wangi na każdy dzień

Uzdrowicielka pomagała wszystkim ludziom, którzy się do niej zwracali, dając im wskazówki, które pomagają zyskać powodzenie, odnaleźć miłość i szczęście. Pozornie proste porady mogą istotnie zmienić życie na lepsze.

Porady Wangi na każdy dzień dla kobiet i mężczyzn:

 1. W celu ochrony swojego domu od różnych negatywnych wpływów i nieproszonych gości nad drzwiami trzeba powiesić krzyż, a nad nim gałąź czarnego bzu. Można jeszcze przed wejściem umieścić podkowę, tylko prawdziwą, która będzie przyciągać szczęście i dobrobyt. Zwiększyć jej siłę można wszelkimi kluczami, które należy umieścić w pobliżu.
 2. Aby dzień był udany trzeba wstać rano z łóżka i najpierw włożyć kapcia na prawą, a następnie lewą nogę. Przy tym ważne jest, aby przed tym jak je wkładać znaleźć dwa kapcie i umieścić je obok.
 3. Porady Wangi na co dzień na pieniądze – jeśli chcesz, aby nie było problemów w sferze materialnej należy przechowywać w portfelu zielony kwarc lub turkus. Nie można w chlebie zostawiać noża, ponieważ to może doprowadzić do ubóstwa.
 4. Jeśli chcesz zmienić swoje życie na lepsze, przyciągnąć pomyślność, zdrowie i pieniądze, należy podczas nowiu Księżyca po prostu przestawić meble.
 5. W przypadku, gdy w życiu wystąpił okres niepowodzenia, trzeba wziąć sól i na każdym parapecie narysować nią paski. Uważa się, że sól wchłania negatywną energię i problemy. Kiedy życie się zmieni i problemy znikną, należy zebrać sól i wyrzucić ją na dwór.
 6. Jest również porada Wangi dla tych kogo interesuje jak schudnąć – trzeba przynajmniej raz w tygodniu jeść gotowaną pszenicę i popijać ją wodą. To pozwoli oczyścić organizm z toksyn.
 7. Jeśli człowiek przygotowuje posiłek, to w żadnym wypadku nie wolno przeklinać i krzyczeć, a nawet myśleć o czymś złym. Uzdrowicielka mówiła, że jedzenie wchłania w siebie wszystką negatywną energię, a to może stać się przyczyną chorób i problemów.
 8. Wielu ludzi interesują porady Wangi dotyczące zdrowia, ponieważ uzdrowicielka stała się znana właśnie dzięki swoim zdolnościom, uwalnianiu ludzi od różnych chorób. Wanga polecała latem więcej czasu chodzić boso, aby dostać z ziemi energię, która pomoże utrzymać organizm w zdrowiu. Wanga mówiła, że nie warto brać leków, ponieważ blokują tzw. "wejście" i nie dają możliwości dostania się przydatnym substancjom.
 9. Jeśli w pokoju, w którym ktoś długo był chory lub martwy wisiało lustro, należy go przetrzeć wodą święconą, bo odbijająca powierzchnia pożyteczne porady Wangi gromadzi w sobie energię, która może negatywnie wpłynąć na innych.
 10. Zabraniała Wanga zostawiać na stole kawałki niedojedzonego chleba, ponieważ w ten sposób człowiek traci siły i zdrowie. Nie wolno wyrzucać zepsutego chleba, należy oddać go ptakom lub zwierzętom.
 11. Aby w domu było cicho i spokojnie Wanga radziła karmić chochlika, który jest uważany za niewidzialnego gospodarza. Mówiła, że trzeba trochę podgrzać świeży miód, wlać go do miski i zostawić w pobliżu kuchenki. Rano wszystko wyrzucić i w żadnym przypadku nie jeść.

Przestrzegając tych prostych wskazówek będzie można już w krótkim czasie zauważyć, że życie się zmieniło na lepsze.

 
Powiązane artykuły:
Zwiększenie zdolności parapsychicznych – jak odkryć w sobie nadprzyrodzoną moc?
Trudno spotkać człowieka, który nie chciałby mieć nad zdolności. Naprawdę rozwinąć je może każdy, głównie trzeba starannie ćwiczyć. W tym artykule są dane rekomendacje z powodu tego, jak otworzyć w sobie nad zdolności.
Komunikacja z duchami – czyli jak nawiązać kontakt ze światem nadprzyrodzonym?
Wielu ludzi liczy próby samodzielnie związać się z duchami z innych światów - dziecięcą rozrywką. Jednak jeśli będziecie zamierzały spłatać spirytystyczny seans, postarajcie się stosować do obcowania z duchami dosyć serio.
Wróżenie z run na miłość, czyli runiczne rozkłady wróżebne
Pragnienie powróżyć prędzej czy później powstaje u każdego człowieka. Jednych interesuje los, innych kariera. No a kobiety zawsze interesowały runy miłosne. Jedna z najbardziej starych jest wróżba na runach. Dalej opowiemy na czym ono polega.
Jak otworzyć w sobie zdolności jasnowidzenia?
Parapsychologiczne zadatki są w każdym z nas. Ktoś nie zwraca uwagi na dziwne wydarzenia, które odbywają się w jego życiu, a komuś nie dają spokoju wieszcze sny. Jak otworzyć w sobie zdolności? O tym opowie dzisiejszy artykuł.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty