Poszukiwanie porządnego faceta – jak znaleźć męża po trzydziestce?

jak znaleźć męża po trzydziestce

Wcześniej u kobiet nie było innych celów z wyjątkiem tworzenia rodziny. Ale dziś przed słabszą płcią otwiera się wiele możliwości, więc z zamążpójściem coraz częściej dziewczyny wolą się nie spieszyć. A ktoś podejmuje decyzję i w ogóle zrezygnować z życia rodzinnego, ale większość nadal przychodzą do przekonania o konieczności posiadania męża. Co prawda, do tej pory istnieje silny stereotyp o tym, że wychodzić za mąż trzeba niemal od razu po szkole. A myśleć, gdzie i jak znaleźć męża z dzieckiem po 30, nie ma sensu. Ale nie warto zwracać uwagę na uprzedzenia, bo i mężczyźni też się nie spieszą wcześnie łączyć się węzłem małżeńskim, więc osiągnąć szczęście rodzinne można w każdym wieku.

Gdzie znaleźć męża po 30?

  1. Klub fitness. Dziś wielu mężczyzn przychodzą do zrozumienia konieczności dbania o swój wygląd, dlatego chętnie odwiedzają takie miejsca. Więc tutaj jest szansa spotkać wolnego mężczyznę, który będzie dzielić twoje poglądy na zdrowy styl życia.
  2. Bary i kawiarnie. Standardowe miejsce do zapoznania się, ale nie warto go lekceważyć. Często dziewczyny w poszukiwaniu kandydata na męża uczęszczają do barów sportowych, to miejsce też dobre, ale trzeba wziąć pod uwagę wiele szczegółów. Po pierwsze, nie warto iść tam podczas meczy reprezentacyjnych, meczy Ligi Mistrzów, podczas finału, bo wtedy jest mało prawdopodobne, że mężczyzna będzie chciał oderwać się od ważnego wydarzenia sportowego dla zapoznania się z kobietą. Po drugie, istnieje ryzyko napotkać się na piłkarskiego fana, co zadowoli nie każdą kobietę. Po trzecie, nawet jeśli twój wybranek nie odnosi się do liczby radykalnie nastawionych kibiców, trzeba będzie pogodzić się z jego hobby, więc jeśli ci nie zupełnie się podoba takie zainteresowanie, to lepiej szukać szczęścia gdzie indziej.
  3. Internet. Odpowiadając na pytanie, gdzie znaleźć męża po 30 z dzieckiem, wiele dziewczyn z podobnym pytaniem zwraca się do serwisów randkowych. Naprawdę ten sposób jest dość popularny, ale należy przygotować się do tego, że trzeba wziąć pod uwagę wiele nie najbardziej odpowiednich ofert. Ale nie należy się ograniczać tylko do wyspecjalizowanych stron, można spotkać ciekawych ludzi i na tematycznych forach, blogach, grach online i wszelkich innych miejscach, gdzie istnieje możliwość obcowania pomiędzy użytkownikami.
  4. Praca lub nauka. Często w okolicznych biurach pracują samotni ludzie, którym po prostu brakuje czasu na szukanie partnera, dlatego praca nadal pozostaje popularnym miejscem dla singli. Jeśli to nie jest twoja opcja, to spróbuj pójść na jakieś szkolenie. Do tego nadają się wszelkie kursy, które mogą zainteresować mężczyzn.
  5. Przyjaciele. Często szczęśliwe rodzinne pary mówią, że ich przyjaciele przedstawili. Może wasi znajomi znają kawalera, który nie ma nic przeciwko poważnemu związkowi..

Jak znaleźć męża po trzydziestce?

Często dziewczyny, które nie mogąc wyjść za mąż przed trzydziestką, zaczynają uważać siebie za ofiarę losu i niedojdę życiową, przestają dbać o siebie i wyglądają bardzo niechlujnie. Oczywiście, że mężczyźni nie spieszą się, aby zwrócić uwagę na takie skarcone przez życie kobiety. Tak więc przed rozpoczęciem wyszukiwania męża, trzeba doprowadzić swój wygląd do porządku i upewnić się w kwestii własnej atrakcyjności.

Jak znaleźć męża po 30 lat, jeśli wszyscy normalni już dawno mają żony, a wolnymi pozostali tylko frajerzy? Właśnie takie nastawienie nie daje rozpatrzyć kandydata na męża. Oczywiście w wieku 30 lat wymagania do mężczyzny są zupełnie inne niż w młodości, ale zbyt zawyżać ich nie warto, bo idealnych ludzi nie ma w naturze. Więc zostaw w swojej liście tylko najważniejsze cechy, postrzegając brak drobnych jako małą wadę, z którą można się pogodzić.

jak znaleźć męża po 30

Aby wyjść za mąż trzeba przestać robić to celem życia. Poszukujące spojrzenie, wyrażające pragnienie za wszelką cenę zaciągnąć mężczyznę do urzędu stanu cywilnego, nikomu nie dodaje atrakcyjności.

No i najważniejsze, będziesz musiała odpowiedzieć szczerze na pytanie – po co tobie małżeństwo? Koniecznie potrzebujesz życia rodzinnego lub po prostu chcesz nabyć status zamężnej damy. W pierwszym przypadku, rozumie się, od wielu nawyków trzeba zrezygnować. A w drugim – trzeba dojść do tego uświadomienia i zastanowić się, czy jesteś gotowa, aby całkowicie zmienić swoje życie dla stempla w paszporcie.

 
Powiązane artykuły:
Sposoby wróżenia na narzeczonego – jak poznać imię przyszłego męża?
Jakiż on naprawdę, ten królewicz na białym koniu, co przypadnie do waszych nóg i ożeni się? Marzycie poznać, jakiego będziecie wolały? Wtedy ten artykuł dla was. Dziś opowiemy, jak poznać imię przyszłego męża.
Zalety i wady życia w rodzinie i poza rodziną - po co wychodzić za mąż?
W nasze stulecie feminizmu i żeńskiej emancypacji wiele przedstawicielek przepięknej płci częściej stawiają pytanie - po co wychodzić za mąż? Przecież one mogą zrealizować swoje zapotrzebowanie na i tym i macierzyństwo i innymi sposobami.
Zwalczanie syndromu samotności – dlaczego nikt mnie nie kocha?
Każdy z nas potrzebuje drugiego człowieka, który lubiłby i przyjmował nas takimi, które jesteśmy. Lecz na żal nie wszystkim z nas tak powiozło i zaczynają odwiedzać myśli, że nikt ciebie nie lubi i nikomu jesteś niepotrzebna.
Ponowne małżeństwo – psychologiczne osobliwości
Mówią, że do jednej rzeczki nie wolno wejść dwukrotnie. I na jedne i te same grabie zapadać też nie rekomenduje się. Jednak współczesnym ludziom wszystko jedno. Zaślubić do innego razu z jednym i tym samym partnerem dla nich to w ogóle nie problem.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty