Powiedz, jaką lubisz bieliznę, a powiem Ci, kim jesteś

Mężczyźni próbują na różne sposoby odczytać osobowość kobiety. Jest to raczej rzeczą niemożliwą, gdyż kobiety czasami same nie wiedzą, czego chcą. Z pomocą przychodzą różne testy i inne dość oryginalne sposoby. Okazuje się, że kolor bielizny wiele mówi o kobiecie, która ją nosi.

Bielizna wiele mówi o Tobie i twoim charakterze. Możesz mieć bieliznę w różnych kolorach, ale jeśli wolisz majtki czy stanik w jakimś określonym kolorze, to wiele może powiedzieć na temat Twojej osobowości.

1. Czarna bielizna

czarne

Doświadczenie, mądrość, styl – podstawowe cechy kobiety, która lubi czarną bieliznę. Jest tajemnicza oraz seksowna i jednocześnie mądra i rozsądna. Nosisz czarny stanik? To oznacza, że już dawno pokonałaś niepewność siebie i kompleksy.

2. Czerwona bielizna

czerwone

Kobiety, które lubią czerwoną bieliznę, emanują nieco agresywną seksualnością. Są liderami na co dzień, w pracy, życiu prywatnym, w łóżku. Namiętność okazują nie tylko podczas seksu. Wszystko robią z zapałem i pasją.

3. Biała bielizna

białe

Prawdopodobnie najpopularniejszy kolor bielizny. Biel jest symbolem niewinności, szczerości, dobroci. Właśnie to cechuje kobietę, która lubi białą bieliznę. Koronkową bieliznę wybierają dziewczyny, które nie nienawidzą kłamstwa i fałszu, wymagają od swego partnera szczerości i stawiają na stabilny związek.

4. Bielizna cielista

beż

Dziewczyna, która najczęściej nosi cielistą bieliznę, jest rozsądna i racjonalna. Jest nadzwyczaj spokojna i opanowana, więc często jest postrzegana jako osoba nudna i mało interesująca. Jednak takie opanowanie drogo ją kosztuje.

5. Żółta bielizna

żółte

Lubisz żółtą bieliznę? To oznacza, że jesteś kobietą samodzielną, odważną i inteligentną. Zawsze liczysz tylko na siebie i możesz sama zrobić dosłownie wszystko.

6. Różowa bielizna

różowe

Kobieta, która lubi różową bieliznę, jest osobą naiwną, lekkomyślną, romantyczną, która wciąż buja w obłokach i marzy o niebieskich migdałach. Nie przestaje marzyć nawet wtedy, kiedy należy na czymś się skupić i podjąć poważną decyzję. Dziewczyny w różowych majteczkach przyciągają facetów jak magnes swoją naiwnością.

7. Niebieska bielizna

niebieskie

Kobiety, noszące niebieską bieliznę, posiadają takie same cechy, co miłośniczki różowych staników i majtek, ale w przeciwieństwie do nich są bardziej opanowane i spokojniejsze. Emanują czułością i kobiecością. Z reguły są bardzo dobrymi matkami.

8. Zielona bielizna

zielone

Bogaty świat wewnętrzny i optymizm – w skrócie o miłośniczce zielonej bielizny. Jest osobą dobrą, która zawsze służy ramieniem i nigdy nie zawiedzie. Nigdy nie daje się zmanipulować, ciągle się rozwija i nigdy nie poprzestaje na osiągniętym.

9. Bielizna pomarańczowa

pomarańcyowe

Imprezowiczka, która tryska energią i radością. Wokół niej zawsze coś się dzieje. Lubi śmiech, radość i dobrą zabawę. W jej towarzystwie nie sposób się nudzić. Imprezy, konferencje, przyjęcia to jej żywioł.

10. Brązowa bielizna

brązowe

Jeśli najczęściej wkładasz brązową bieliznę, to może oznaczać, że jesteś zmęczona życiem, masz już wszystkiego dość, jesteś wyczerpana psychicznie i fizycznie. Jeśli jesteś zadowolona z życia, to być może po prostu jesteś prawdziwą domatorką, która ponad wszystko lubi życie rodzinne i swój dom.

11. Szara bielizna

szare

Szara bielizna świadczy o tym, że jej posiadaczka jest osobą nudną, konserwatywną i wyniosłą. Zazwyczaj szare majtki i staniki wybierają kobiety po 40-tce, które nie przepadają za towarzystwem i najbardziej cenią sobie spokój. Szara koronkowa bielizna natomiast świadczy o tym, że jej posiadaczka jest osobą wierną i oddaną.

12. Bielizna fioletowa

fioletowe

Fiolet raczej nie jest ulubionym kolorem kobiet, jeśli chodzi o bieliznę. Dziewczyna, która lubi fioletową bieliznę, jest bardzo ambitna, ma mnóstwo różnych planów i celów. Lubi rządzić, ale sprawiedliwie. Zachowuje się jak prawdziwa królowa.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty