Powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego

powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego

W ciągu ostatnich lat, moda na pulchne usta w stylu Jolie, nie znika. Wiele kobiet, których natura nie obdarzyła harmonią kształtu ust, nie przejmuje się. Zawodowy make up może wizualnie powiększyć usta. Jednak najbardziej śmiałe, odwołują się do bardziej radykalnych zabiegów.

Korekta ust za pomocą kwasu hialuronowego

Co znaczy powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego? Środki, w skład których wchodzi kwas hialuronowy – to żele, których skład jest maksymalnie przybliżony do naturalnego komórkowego składu głębokich warstw skóry (derma). Korekty dokonuje się poprzez wstrzykiwanie za pomocą igły żelu z kwasem hialuronowym w te miejsca, które według fachowca najbardziej potrzebują korekty.

Modelowanie konturu daje możliwość:

 • Podnieść kąciki ust za pomocą kwasu hialuronowego;
 • Usunąć asymetrię warg;
 • Zwiększyć objętość ust.

Jednak warto zaznaczyć, że zastrzyk kwasem hialuronowym w usta, nie od razu daje możliwość zobaczenia wyniku. Po wykonaniu zabiegu objętość ust bardzo cię zdziwi. To jest normalna reakcja skóry i naczynek na wstrzykiwanie żelu. Po kilku dniach zbędna objętość i obrzęki znikną.

Przeciwwskazania do zabiegu

Przeciwwskazań istnieje niedużo. Do nich należą:

 • ciąża;
 • laktacja;
 • hemofilia ;
 • uczulenie na preparat lub niektóre jego składniki;
 • zakażenie strefy korekcyjnej;
 • choroby autoimmunologiczne.

Następstwa powiększania ust za pomocą kwasu hialuronowego

Wśród takich popularnych zabiegów powiększenia ust, największą popularnością cieszą się te, które nie potrzebują przeprowadzenia operacji. Zastrzyk, który zastępuje operację wydawałoby się jest bezpieczny i nie może zepsuć wyglądu zewnętrznego. Ale czy tak jest naprawdę?

W większości wypadków, właśnie zastrzyk kwasem hialuronowym może zastąpić inne, radykalne metody korekty twarzy. Jednak istnieje kilka negatywnych momentów:

 • zabieg jest dosyć bolesny, nawet po użyciu środków znieczulających;
 • pojawienie się obrzęku w ciągu pierwszych 4-5 dni
 • ryzyko powstania urazów w miejscu wstrzykiwania dużej ilości żelu.

Jednak wszystkie te zjawiska są tymczasowe, nie mają żadnych następstw i mijają po kilku dniach.

Po zabiegu powiększenia ust za pomocą kwasu hialuronowego, należy przestrzegać niektórych zasad. Zalecane jest przez wszystkich lekarzy, aby zachować pierwotny wynik powiększania ust za pomocą kwasu hialuronowego. Otóż po zabiegu nie jest zalecane:

 • używać kosmetyków w ciągu 24 h;
 • w ciągu tygodnia brać gorący prysznic, kąpiel, chodzić na basen, łaźni, solarium;
 • w ciągu 8 dni znajdować się w strefie aktywnego oddziaływania promieni słonecznych.
Estetyka pytania

Wspaniała alternatywa operacji plastycznej – wstrzykiwany kwas hialuronowy do ust, następstwa którego nie wywołują żadnych obaw. Jednak kwas hialuronowygdy mówisz lekarzowi o tym jakie chcesz usta, jaką objętość, należy uwzględnić niektóre możliwości, kiedy twarz nie będzie wyglądać harmonijnie z taką wielkością ust, którą chcesz.

Należy zwracać uwagę na długość końcówki nosa, wielkość rynienki wargowo-nosowej, a również na wielkość oczu. Jeśli wszystkie wyżej wspomniane elementy są małe, to duże usta nie będą wyglądać naturalnie i ładnie.

Być może po tym, gdy któraś z nas dokładnie się sobie przyjrzy to zrozumie, że nie potrzebuje korekty ust. Należy zasięgnąć porady fachowca, który zawodowo oceni ogólny wygląd zewnętrzny.

 
Powiązane artykuły:
Żel biopolimerowy do ust - skutki powiększania ust
Biopolimerowy żel - jedna z pierwszych zdobyczy kosmetologii w planie radykalnej przemiany formy warg. W tym artykule porozmawiamy o skutkach, które często przejawiają się po korekcji warg biopolimerowym żelem.
Korekcja ust
Pełne wargi u kobiety – przedmiot zachwytu innych pań i atrybut wyglądu zewnętrznego, który przede wszystkim przyciąga uwagę mężczyzn. Jak można domagać się tego, żeby usta wyglądały świeżo i seksownie? Dowiadujecie się czytając artykuł.
Jak zwiększyć usta domowymi sposobami - rozpatrzymy kilka skutecznych sposobów
Kto z przedstawicielek płci pięknej nie marzy o pulchnych wargach?! Lecz kiedy już całkiem nie zostaje sił patrzyć na czasopiśmienniczą piękność z wargami przytoczonymi silikonem, powstaje całkiem logiczne pytanie: a czy można jakoś zwiększyć wargi w domowych warunkach?
Naucz się używać szminki, błyszczku i kredki – jak poprawnie malować usta?
Nawet moja babcia uważa, że u kobiety obowiązkowo powinny być pomalowane wargi, chociaż w jej wieku mało kto uważa się za kokietki. A wiecie jak nanieść makijaż na usta wykorzystując przy tym różne kosmetyczne środki?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty