Poznaj siebie
Ktoś miał szczęście urodzić się w bogatej rodzinie, inni natomiast muszą do wszystkiego dochodzić sami i nikomu niczego nie zawdzięczają. Jednak każdy z nas marzy o życiu w dostatku. Najważniejsze w tej kwestii – nie przesadzić. W przeciwnym razie bogactwo może ściągnąć na ciebie same problemy.
O wiele prościej jest powiedzieć "Przestań się o to martwić" jednak każdy z nas lubi martwić się na zapas. Żadna dziewczyna nie może szybko i z łatwością poradzić sobie ze zmartwieniami. Jednak istnieją problemy, które nie są warte nerwów.
Przyjaźń w życiu człowieka pełni niewątpliwie bardzo ważną rolę. Jednak czasami zdarza się tak, że w pewnym momencie zaczynasz rozumieć, że więcej nic cię nie łączy z człowiekiem, który niegdyś był twoim przyjacielem. Uświadamiasz sobie, że wasza przyjaźń umiera.
Każdy facet marzy o tym, aby przy nim była kobieta, która by wyglądała jak modelka i miała nogi do nieba. Czasami marzenia się spełniają. W niniejszym zestawieniu 25 ślicznotek, przy których żaden mężczyzna nie może czuć się silną płcią.
Każdego dnia każdy z nas ma do czynienia z różnymi trudnościami, które pomagają nam wzrastać. Jednak w życiu zdarzają się sytuacje, które potrafią zrozumieć tylko kobiety. I nie chodzi wcale o okres i długie kolejki do damskich toalet.
Jeśli chcesz, aby zawsze dopisywał ci humor, musisz zadbać o pozytywne emocje i wrażenia, których mogą dostarczać ci dobre wiadomości, których jest bardzo dużo, więc na pewno będziesz miał czym się cieszyć.
Mamy za sobą już święta, więc humor teraz rzadko ci dopisuje? Znamy skuteczny sposób na chandrę; miłe i przyjemne wspomnienia, które każdy z nas przechowuje w swojej pamięci i sercu.
Na pewno każdy z nas ma przynajmniej jednego znajomego, który wydaje się być w czepku urodzony. Większość z nas uważa, że niektórzy po prostu rodzą się szczęściarzami, a inni pechowcami, że jednym los sprzyja, a innym rzuca kłody pod nogi.
Współcześni inżynierowie, projektanci i wynalazcy wciąż nas zaskakują, stwarzając niesamowite urządzenia i gadżety. Każdy z nas chciałby, aby jak najszybciej wprowadzono je do powszechnego użytku, ponieważ znacznie ułatwiłyby nam życie.
Uśmiech czyni cuda. Może poprawić humor i umilić ci dzień. Uśmiechnij się do przypadkowego przechodnia, podaruj mu wyśmienity nastrój i naładuj pozytywną energią.
Na podstawie tego, co człowiek mówi, można zrozumieć, jaką ma osobowość, IQ i charakter. Jednak, co najciekawsze, wyrażenia przez nas wypowiadane wpływają nie tylko na to, jak nas postrzegają inni, ale również na nasze życie, kształtując różne przyzwyczajenia.
Mając 18 lat z przerażeniem, nadzieją i optymizmem patrzysz w przyszłość. W wieku 30 lat z uśmiechem na twarzy spoglądasz w przeszłość, kiedy to byłaś 18-latką i na pewno wiesz, że dziś jesteś bardziej atrakcyjna i pewna siebie. Dlaczego? Odpowiedzi udzielają psycholodzy i socjologowie.
Być może zauważyłeś, że ktoś specjalnie wyprowadza cię z równowagi albo cały czas przekonuje, że jesteś niezrównoważony? Jeśli tak się dzieje, to na pewno masz do czynienia z narcyzem lub socjopatą, który chce tobą manipulować, namieszać ci w głowie i zasiać ziarno niepewności.
Szara codzienność zniechęca i psuje nastrój? Jeśli nawet zbliżające się święta nie wprawiają cię w dobry humor, wtedy koniecznie musisz zadbać o zdrowie. Mamy dla ciebie kilka skutecznych porad, które pomogą ci się wybudzić z zimowego snu.
Jeśli zauważyłaś, że twoje dziecko woli towarzystwo osób starszych lub dzieci starszych od siebie, ma skupione spojrzenie, nie przejmuj się. Być może w twojej rodzinie dorasta mały geniusz. Takie dziecko wymaga więcej uwagi, ale niebawem ono zaskoczy cię niezwykłymi zdolnościami intelektualnymi.
Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami. Na pewno każdy z nas ma znajomych, którzy mają lęk przed pająkami, wysokością, małymi, zamkniętymi pomieszczeniami.
Amerykańscy i europejscy naukowcy po raz kolejny zaskoczyli świat niezwykłymi badaniami. Dokładnie zbadali dzieci urodzone w grudniu i udało im się wyłonić kilka ciekawostek o nich.
Często mężczyzna nie może zrozumieć zachowanie kobiety, dlatego mówi, że ono jest nielogiczne. Jednak przedstawicielki płci pięknej w logiczny sposób mogą wytłumaczyć swoje uczynki i postępowania.
Płacz – stan emocjonalny, będący reakcją na strach, ból, smutek, żal lub złość. Łzy towarzyszą nam od pierwszych chwil życia. Istnieje przekonanie, że łzy pomagają się odstresować, poprawić humor, stawiać czoło trudnościom. Być może jest w tym odrobina prawdy.
Uciekać przed samotnością. Aby w jakiś sposób sobie z nią poradzić, zaczynasz oglądać głupie seriale, nawiązywać relacje z nudnymi ludźmi, spożywać alkohol – czyż samotność naprawdę jest aż tak przerażająca?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty