Poznaj siebie
Żyli długo i szczęśliwie... Końcówka większości filmów o miłości. Chcemy w to wierzyć, ale z czasem nawet miłość gaśnie.
Niestety większość z nas nie potrafi cieszyć się z małych rzeczy. Doceniamy tylko to, co ma istotny wpływ na nasze życie: awans w pracy, nowe mieszkanie, samochód.
Jeśli zapytać każdego z nas, kim właściwie jest kobieta, to na pewno usłyszymy wiele różnych zdań. Jeśli natomiast uwzględniać zdanie psychologów, to wytypowali kilka cech, na podstawie których na pewno zrozumiemy, że mamy przed sobą dojrzałą kobietę.
We współczesnym społeczeństwie istnieje jeden kanon piękna 90\60\90 – to według większości z nas idealne wymiary kobiecego ciała. Wielu z nas staje na rzęsach, by sprostać wyśrubowanym ideałom piękna. Stosujemy drakońskie diety, intensywnie ćwiczymy na siłowni.
Kobieta w obecności faceta zawsze się zachowuje przyzwoicie, chce wyglądać na elegancką i zadbaną. Jak ona się zachowuje, gdy w pobliżu nie ma mężczyzny? Niniejsza galeria o sekretach z życia kobiety.
Psycholodzy przekonują, że każdy z nas może być liderem lub nieudacznikiem. Sukces pierwszych i niepowodzenie drugich zależą od tego, co mówimy i jak się zachowujemy.
Każdy z nas niezależnie od rasy, religii i narodowości nosi w sobie wewnętrzne dziecko. Rodzi się wtedy, kiedy człowiek przychodzi na świat i nie opuszcza jego świat wewnętrzny aż do końca życia – to psychologiczna koncepcja osobowości.
Na pewno każdy by z nas chciał coś zmienić na lepsze w swoim życiu. Jednak zazwyczaj poprzestajemy tylko na marzeniach, nie dążymy natomiast do ich realizacji. Być może pomogą ci rady, zawarte w niniejszym artykule.
Każdego tygodnia robisz generalne porządki, czy raczej wolisz twórczy bałagan? Psycholodzy i znawcy feng shui uważają, że jedni i drudzy mają pewne zaburzenia.
Jak wynika ze statystyk, większość kobiet uważa, że mężczyzna ma lepsze życie niż kobieta, dlatego jeśliby mogły wybierać, to wolałyby urodzić się facetem.
Każdego z nas interesuje pytanie: jakie są możliwości naszego ciała? W dzieciństwie każdy chciał wykazać jakieś szczególne zdolności, na przykład ruszanie uszami.
Czasami intuicja podpowiada, że z naszą przyjaźnią coś jest nie tak. Ujawniamy sekrety i prawdziwe motywy 5 niebezpiecznych typów dziewczyn, które w rzeczywistości nienawidzą Cię.
Intuicja jest korzystną umiejętnością w dzisiejszych czasach, kiedy wokół jest tak wiele nierzeczywistego. Umiejętność przewidywania niebezpiecznych sytuacji i znalezienia drogi do sukcesu można i trzeba rozwijać w sobie.
Naukowcy uważają, że dziecko rodzi się geniuszem, a nie zostaje nim. Cudowne dziecko już w dzieciństwie opanowuje przynajmniej jedną umiejętność na poziomie profesjonalisty.
Często mówią, że zemsta w wykonaniu kobiety jest bardzo gorzka i podstępna. Wiadomo, że kobieca fantazja nie zna granic. A to z kolei oznacza, że kobieca zemsta może być różna. Istnieje wiele prawdziwych historii o tym, jak wygląda zemsta w wykonaniu przedstawicielek płci pięknej.
Astrologia – nauka tajemnicza i wielofunkcyjna. Nie tylko opowiada o twoim charakterze i pomaga zrozumieć, jaki znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje.
Każdy człowiek jest wyjątkowy, ale niektórzy z nas mają bardzo nietypowe rysy twarzy albo czasami mankamenty wyglądu, które wyróżniają ich z tłumu. Bujna czupryna, plamy na ciele lub niezwykłe oczy sprawiły, że teraz o nich zna cały świat.
Są mężczyźni szczupli, wysportowani, grubasy. Czyli każda z nas może znaleźć kogoś dla siebie! W każdym kraju mężczyzna idealny wygląda inaczej. Odmienne kanony męskiej urody obowiązują w Chinach, czy USA.
Często na pierwszy rzut oka całkiem zwykłe zdjęcia kryją w sobie jakąś zagadkę. Można to zauważyć, jeśli uważnie przyjrzeć się bliżej. Otwórz oczy szerzej!
Wielu ludzi będzie zaskoczonych, gdy dowie się, jak ich słownictwo wpływa na życie, i to nie dotyczy niskiego zasobu słownictwa. Psychologowie zidentyfikowali kilka słów i zwrotów, które czynią człowieka nieszczęśliwym i wywołują pojawienie się różnych problemów.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty