Poznaj siebie
Jeśli masz brązowe oczy, to możesz tylko się cieszyć. Brązowe oczy urzekają, przyciągają, uwodzą!
Rola kobiety w społeczeństwie jest nieoceniona. Ona była, jest i zawsze będzie taka. Ale w ostatnich stuleciach wpływ płci pięknej na kulturę, politykę i wszystkie pozostałe sfery życia człowieka nieuchronnie rośnie.
O istnieniu takiego zaburzenia psychicznego jak lunatyzm (somnambulizm) wiedzą niemal wszyscy. Ale co my wiemy na temat tego, co robią lunatycy? Istnieje przekonanie, że ludzie cierpiący na lunatyzm tylko chodzą w środku nocy po mieszkaniu.
Codziennie na świecie rodzi się nowy robot. To znaczy, tworzą je genialne umysły ludzkie. Zgódź się, że umiejętności tych maszyn są zachwycające, lecz ich realistyczny wygląd też jest efektowny.
"Źle ty, wujku Fedorze, jesz kanapkę".... Pamiętasz słynną frazę kota Matroskina z radzieckiej kreskówki? Jeśli ją przeinaczyć na nowy sposób, coś takiego można powiedzieć o wielu rzeczach w naszym życiu.
Ilustratorka Anjana Ayer zaprezentowała swój 100-dniowy projekt, w którym namalowała 23 słowa nieprzetłumaczalne z innych języków.
W programie "Pogromcy mitów" przeprowadzano różne eksperymenty, które udowadniały lub obalały różne twierdzenia. Proponujemy do rozpatrzenia kilka ciekawych eksperymentów, udowodniających, że ludzie lubią wierzyć w bajki.
W czasach powszechnego dostępu do popularnych treści niezwykle łatwo o internetową wojnę o nawet najdrobniejszą błahostkę.
Jeśli przypadkiem zobaczysz na ulicach swego miasta coś niezwykłego i odjazdowego, śmiało wyciągaj telefon i rób zdjęcia. Być może uda ci się sfotografować coś, co później będzie podziwiać cały świat.
Jeśli nawet masz w nosie to, co myślą o tobie inni, jednak musisz pamiętać, że mieszkasz w społeczeństwie, więc naucz się szanować innych ludzi.
Czasami zdarza się tak: zrobisz zwyczajne na pierwszy rzut oka zdjęcie, cieszysz się nim, a potem w czasie wolnym przyglądasz mu się lepiej i widzisz, że znajdowało się na nim nie tylko to, co sfotografowałeś, a jeszcze również coś zupełnie nieoczekiwanego i niezwykle zabawnego. Ale zaskakuje to, że w trakcie fotografowania nic dziwnego nikt nie zauważył!
Poznajcie się, to Karin Varys Olamlecan lub jak jeszcze jest nazywany – Waspa – 11-letni artysta z Lagos w Nigerii. Jego hiperrealistyczne obrazy szybko zyskują na popularności.
Patrząc na zdjęcia ludzi, którzy żyli wiele lat temu, nie można dokładnie obejrzeć ich zarysów. Albo są rozmazane, albo przedstawione z niektórymi artystycznymi nieścisłościami.
Jak mówiła żona pierwszego prezydenta USA George'a Washingtona, Martha: "Jestem zdecydowana zachować szczęście i pogodę ducha bez względu na okoliczności. Wiem bowiem z doświadczenia, że nasze szczęście (lub jego brak) zależy przede wszystkim od naszego usposobienia, a nie od okoliczności zewnętrznych". I oczywiście miała rację.
Lato jest w pełnym rozkwicie, i Instagram ledwo radzi sobie z przepływem zdjęć z plaży, którymi dzielą się dziewczyny z całego świata. Bardzo podobnymi do siebie zdjęciami! Nie, milionami takich samych zdjęć. I oczywiście faceci po prostu nie mogli przegapić takiej szansy ich potroić...
Fotobomby to zdjęcia, na których szczegóły na tle przyciągają więcej uwagi niż bezpośrednie obiekty do sfotografowania. "Zbombować" zdjęcie może każdy – zaczynając od przechodzącego obok kota, kończąc na brytyjskiej królowej.
Podczas gdy fotografowie uzbrojeni w profesjonalne aparaty fotograficzne spędzają godziny w oczekiwaniu na najlepsze ujęcie swojego życia, są zwykli ludzie, którym udało się zrobić to całkiem przypadkowo ...
Zdarza się, że rzeczywistość zdecydowanie różni się od zdjęć umieszczanych w mediach społecznościowych. Czasami nie pokazują całej prawdy o życiu ludzi, które nie zawsze jest aż takie piękne. Lubimy oszukiwać. Zobaczcie najlepsze przykłady: oto Instagram kontra życie realne.
Chyba każdy z nas sprzeciwia się, protestuje i łamie obowiązujące zasady. Aby walczyć o swoje, czasami trzeba być bardzo pomysłowym, a co z tego wychodzi – w niniejszym artykule.
Ludzie najczęściej zakładają się o pieniądze, a dla wygranej potrafią zrobić czasami naprawdę zaskakujące rzeczy. Nie myślą o konsekwencji swoich czynów i z uporem próbują udowodnić swoją słuszność. Oto zestawienie najdziwniejszych zakładów w historii.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty