Poznaj siebie
Opinia innych to subiektywna ocena Twoich umiejętności, zachowania oraz wyglądu zewnętrznego. Niektórzy z nas mają w nosie, co myślą o nich inni, są również tacy, którzy zbytnio się przejmują opinią innych. Gotowi są na wszystko, by sprawić pozytywne wrażenie na innych.
Większość z nas jest święcie przekonana, że biedni są biedni, a bogaci są bogatymi, bo tak zdecydowało za nich przeznaczenie czy fatum, więc niczego już się nie da zmienić. Nic bardziej mylnego. Jesteśmy biedni, bo niektóre nasze przyzwyczajenia utrudniają nam bogacenie się.
Na pewno nie raz słyszeliśmy, jak ktoś z naszego otoczenia mówił, że bogacze na pewno te miliony, które mają, skądś ukradli. Niestety, ale tego typu rozmyślania są pomyłkowe i subiektywne.
Każdy człowiek jest unikalny. Istnieją jednak podstawowe typy osobowości, więc każdy z nas na podstawie posiadających cech do jednego z nich należy. Stworzono wiele różnych testów, dzięki którym możesz sprawdzić, do którego typu należysz. W niniejszym artykule słów kilka o osobowości Rzecznika (INFJ), która jest bardzo rzadka.
Dziadkowie najczęściej nam się kojarzą z osobami w wieku sędziwym, które ciągle narzekają na życie i gadają o chorobach. Nic bardziej mylnego. Niektórzy seniorzy mają tyle zapału i energii, której pozazdroszczą im nawet nastolatkowie. Nie wierzysz? Zaraz się w tym przekonasz.
Nie tylko mężczyźni, lecz także kobiety dość często zdradzają swoich partnerów. Facet przez wiele lat może się nawet nie domyślać, że jego żona każdego wieczoru spotyka się z kochankiem.
Kobieca energia to ogromna siła. Im bardziej jest rozwinięta, tym bardziej dziewczyna jest atrakcyjniejsza, delikatniejsza, kobieca. Są to kobiety, za którymi oglądają się mężczyźni, którzy pragną jak najdłużej przebywać w ich towarzystwie. Aby poprawić i zwiększyć kobiecą energię, wystarczy przestrzegać prostych zasad.
Każda dziewczyna marzy o tym, by znaleźć partnera, u boku którego czułaby się komfortowo i bezpiecznie. Jak wynika z badań, każdy naród wyróżnia się jakimiś szczególnymi cechami. Przedstawiciele jednego kraju mają trudny charakter, inni są najwierniejsi czy najhojniejsi.
Większość z nas mniej więcej kojarzy, czym jest daltonizm i być może nawet wśród znajomych mamy daltonistów. Daltonizm to zaburzona percepcja barw. To wada wrodzona, która dzieli się na różne rodzaje zaburzeń. Każde z nich odznacza się innym zakresem barw widzialnych przez osobę z zaburzeniem.
Nie można być przez wszystkich lubianym. Są jednak rzeczy, których robienie sprawi, że będziesz lubiany i szanowany. W niniejszym zestawieniu cechy, które najbardziej cenimy w innych.
Jeden stary przyjaciel jest lepszy od dwóch nowych. Co jednak robić, jeśli z czasem zachowanie przyjaciółki zaczyna się zmieniać? Zaczyna tobą gardzić i ciągle cię zawodzi? Jak zrozumieć, że przyjaźń przestaje być godna zaufania i staje się toksycznym uzależnieniem?
Amerykańscy naukowcy z Uniwersytetu Pensylwanii całkiem niedawno przeprowadzili badania, w których wzięło udział 1000 osób. Głównym celem eksperymentu było wytypowanie kobiecych zainteresowań, które pobudzają facetów.
Moje dziecko jest geniuszem? Pytanie, które przynajmniej jeden raz w życiu zadaje sobie każdy rodzic. Niestety, ale większość z nas z czasem uświadamia sobie, że jednak nasza pociecha nie jest wybitnie uzdolniona.
Nie zważając na to, że gry komputerowe nie wywołują większego zachwytu u rodziców, jednak warto wiedzieć o tym, że mogą pozytywnie wpływać na rozwój dziecka i wykształcić różne niezbędne nawyki i umiejętności.
Jeśli nigdy nie wygrałeś w lotto i autobus, czy tramwaj zawsze ucieka ci sprzed nosa, to wcale nie oznacza, że jesteś totalnym pechowcem. Owszem, są osoby, których nazywamy szczęściarzami. Jeśli nim nie jesteś, to powodzenie i sukces możesz przyciągnąć, znając kilka prostych i skutecznych sposobów.
Dziś istnieje wiele różnych obrazkowych testów psychologicznych i jeden z nich to "Co chce ci przekazać podświadomość". Po jego wykonaniu będziesz na pewno wiedział, czego potrzebujesz dziś i teraz. Czasami nie mamy czasu na to, by słuchać swego serca i podświadomości, a niniejszy test pomoże nam odpowiedzieć na pytanie, co kryje się w zakamarkach naszego umysłu.
Kobiety czasami są gotowe na wszystko dla ukochanego. Poddają się operacjom plastycznym, farbują włosy, przedłużają włosy, paznokcie, rzęsy, kupują piękne ubrania.
Kobiety są bardzo wrażliwe i emocjonalne. Nie warto zadawać im bezczelnych pytań, gdyż nie tylko obrażają, lecz także negatywnie wpływają na samoocenę i humor kobiety.
Wolisz napisać esemesa niż dzwonić albo znasz osoby, które nie przepadają za rozmowami przez telefon? Istnieje ku temu kilka powodów.
Dziś istnieje wiele różnych testów psychologicznych, które pomagają poznać całą prawdę o człowieku. Wykonanie takich testów często nie sprawia większych trudności: wystarczy spojrzeć na obrazek i wybrać jedną z opcji. Mały test z maskami działa na tej samej zasadzie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty