Praktyka medytacji
Medytacja dziś mało kogo dziwi. Często przybiegamy do jej za duchowym spokojem i harmonią wewnętrzną. Lecz czasami mówić wiele mantr całkiem nieobowiązkowo. W jakości wariacji można spróbować medytację transcendentalną.
Mudry – to ćwiczenia jogi na palcach rąk, które mogą pomóc w walce z chorobami, czy ulżyć proces odchudzania. Wykonywać takie ruchy należy regularnie, lepiej kilka razy w ciągu dnia. Z artykułu dowiadujecie się o najbardziej rozpowszechnionych mudrach.
Medytacja Osho dla rozmowy z ciałem – ten stan duszy, ta świadomość bez treści, to swego rodu czysty arkusz w waszej głowie. Dziś dowiadujemy się jak nauczyć się medytować.
Obraza na siebie, czy na innego człowieka – destruktywne uczucie, które przeszkadza pełnemu życiu i zatruwa go, toż tak ważne umieć przebaczać. Ten artykuł opowie o medytacji przeproszenia, która napełni życie pozytywną energią i pomoże pozbyć się złości i obraz.
Wiele osób słyszało o tym, że istnieje astral i do niego można wejść. Lecz nim nauczyć się to robić, ważne zrozumieć jak nauczyć się nastrajać na prawidłowy stan. Rozstrzygnęliśmy zorientować się, na czym polega ten proces.
Większość kobiet zachwyca się różnymi duchownymi praktykami. Jednak mało kto wie, że duża ich część jest przeznaczona dla mężczyzn. Stąd i późniejsze problemy z utratą kobiecości. Dziś opowiemy o kobiecej duchownej praktyce - medytacji dla kobiet.
Już kilka wieków ludzkość interesuje pytanie o tym, czy można przesuwać przedmioty jednym tylko poglądem. Nawet pojawiła się nauka, nazwana telekinezą. Jednak nawet nie zważając na rzetelne jej badanie nie wszystkim wdaje się pojąć taką ciekawą sztukę.
Mówią, że zdobycie pieniędzy to szczególna sztuka. Przecież po to, żeby one wypełniły portfel, ważne jest nie tylko na nie zapracować. Ogromne znaczenie ma również energetyka pieniędzy. Jak znaleźć z nimi wspólny język i przyciągnąć do swojego życia?
Medytacja – to proces, który doprowadza do uczucia zaspokojenia i duchownego oczyszczenia. Lecz co jeśli wasz cel nie tylko zyskać spokoju, ale i przyciągnąć do swojego życia miłość? Wtedy warto spróbować technikę, stworzoną dla tego celu.
Wielu z nas jest wiadomych, że ciało to tylko zewnętrzna błona, którą porzucamy kiedy nasza życiowa droga dobiega końca. Lecz daleko nie wszyscy próbowali porzucić go za życia. Chodzi o praktykę wyjścia z ciała i powrotu do niego przez pewien czas.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty