Prawidłowe żywienie
10 tanich i zdrowych produktów dla odchudzających się
10 tanich i zdrowych produktów dla odchudzających sięWiększość z nas jest święcie przekonana, że na zdrowe odżywianie stać tylko tych, którzy dobrze zarabiają. Nic bardziej mylnego. Są zdrowe produkty, które można kupić za niewielkie pieniądze.
8 zdrowych zamienników tradycyjnych produktów, które pomogą Ci schudnąć
8 zdrowych zamienników tradycyjnych produktów, które pomogą Ci schudnąćObecnie zdrowe odżywianie i zdrowa dieta zdobywają coraz większą rzeszę zwolenników. Dziś co druga osoba na świecie zdrowo się odżywia czy stosuje regularne głodówki, co przynosi rewelacyjne efekty w postaci wyśmienitego zdrowia i smukłej sylwetki.
Odżywianie zgodne z zasadami wedyjskimi, czyli metoda żywienia oparta o wedyjską wiedzę
W tym artykule opowiemy o tym, jak poprawnie żywić się i głównie kiedy, z punktu widzenia zasad wedyjskich i doświadczenia, które mówią, że to czym posilamy się i czas użytku pokarmu, bezpośrednio wpływa na stan naszego organizmu na ogół.
Na ile można schudnąć, jeśli nie jest po 18.00 – dlaczego nie wolno jeść przed snem?
Wielu z nas chudnie, udaje się pozbyć zbędnych kilogramów przy jednej tylko odmowie od jedzenia po 6 wieczorem. Ten artykuł opowie, na ile można schudnąć przy takim systemie żywienia.
Czy można schudnąć, jeśli nie jeść po 18.00? Czy warto rezygnować z kolacji?
W tym artykule rozpatrzymy pytanie, co interesuje wielu, kto walczy ze zbędną wagą – czy można schudnąć, jeśli nie jeść po 18 i jeśli można, to na ile i za jaki przedział czasu?
Daktyle przy odchudzaniu – zdrowe przekąski na wyszczuplenie
Daktyle przy odchudzaniu – zdrowe przekąski na wyszczuplenie

Daktyle - egzotyczne smakołyki, które korzystają się dużą miłością i dzieci, i dorosłych. Nie tak dawno pojawiła się myśl o tym, że daktyle to przepiękny środek na odchudzanie. Czy to naprawdę tak jest?

Nadmiar żelaza – oznaki hemochromatozy
Nadmiar żelaza – oznaki hemochromatozy

Nadmiar żelaza w organizmie człowieka nazywa się hemochromatoza i ta choroba nie zawsze poddaje się szybkiemu i prawidłowemu diagnozowaniu. Ten artykuł opowie o oznakach nawiązki żelaza. Przy podejrzeniu tej choroby, warto odwołać się do fachowca.

Weganie i wegetarianie – różnice
Weganie i wegetarianie – różnice

Najczęściej wszystkich kto nie je mięsa, ludzie śmiało nazywają wegetarianami. Takie podejście mogłoby być usprawiedliwione jeszcze niedawno, kiedy dwa te nurty nie były mocno rozwinięte.

Kolacja dla tych, którzy chudną
Kolacja dla tych, którzy chudną

Jak wiadomo dla tych, kto zamierza zrzucić zbędne kilogramy, bardzo ważna jest poprawnie złożona racja, a zwłaszcza ważne ostatnie jedzenie - kolacja. Nasz artykuł opowie o tym, co najlepiej jeść wieczorem, żeby nie zwalniać procesu odchudzania.

Anoreksja – jak można na nią zachorować?
Anoreksja – jak można na nią zachorować?

Ten artykuł zawiera szkodliwe rady, którymi nie warto korzystać w żadnym wypadku, ponieważ anoreksja to ciężka choroba, która w uruchomionej formie nieuchronnie prowadzi do szablonowego.

Schudnąć bez szkody dla zdrowia
Schudnąć bez szkody dla zdrowia

Często w gonitwie za zrzutem zbędnych kilogramów kobiety nie zastanawiają się nad tym, której szkody one wyrządzają organizmowi stałymi dietami, które zmieniają się okresami łakomstwa i wchłaniania wszelkimi sposobami szkodliwego pokarmu.

Jak poprawnie pływać w basenie, żeby schudnąć?
Jak poprawnie pływać w basenie, żeby schudnąć?

Często chcąc pozbyć się zbędnej wagi kobiety wypierają się tego wszczynania, ponieważ nie chcą przesiadywać na dietach. W tym artykule potraficie znaleźć rady, które pomogą schudnąć do 5 kg bez poważnych ograniczeń w pokarmie.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty