Prezent chłopakowi na 3 urodziny – co należy uwzględnić podczas doboru prezentu?

prezent chłopakowi na 3 urodziny

Wszyscy lubią dostawać prezenty – i dorośli, i tym więcej dzieci. Jednak właśnie dziecku jest najtrudniej dobrać prezent, który odpowiadałby wiekowi, ponieważ maleńkiemu dziecku nie możesz podarować to, co dajesz w prezencie nastolatkowi, również prezent dziewczęcy nie można dać chłopczykowi.

Prezenty dzieciom na 2-3 urodziny

Jak już mówiliśmy wcześniej, podczas doboru prezentu dla dziecka, należy uwzględniać jego płeć i wiek. Świadomie dziecko zaczynać odbierać prezenty i wszystko co się odbywa dookoła w wieku 2-3 lat. Z tego więc powodu zapoznamy się z wariantami prezentów, na przykład dla chłopczyka w wieku 3 lat. W tym wieku dziecko już może dokładnie określić gości, których chce zaprosić na własne urodziny (albo odwrotnie, może powiedzieć, kogo nie życzy zapraszać), więc rodzice powinni dokładnie zastanowić się, jak w oryginalny sposób organizować obchodzenie urodzin, menu, w jaki sposób ozdobić pokój. Jeśli chodzi o prezent chłopakowi na 3 urodziny to temu pytaniu należy poświęcić szczególną uwagę. Cała sprawa tkwi w tym, że chłopaków w tym wieku już nie interesują maskotki, im raczej się spodobają zabawki, grając w które oni mogą naśladować dorosłych.

Oprócz tego dziecko w wieku trzech lat może ułożyć własny scenariusz gry. Z tego więc powodu wspaniałym prezentem chłopakowi z okazji trzecich urodzin może być broń, akcesoria rycerskie (jasna rzecz zabawkowe), zestaw narzędzi zabawkowych albo wielopoziomowy parking z windą i tarasem dla śmigłowców.

Co można jeszcze podarować chłopakowi na 3 urodziny?

Maleństwo, które lubi zadawać mnóstwo pytań, prawdopodobnie bardzo się ucieszy, prezent synowi na 3 lata gdy dostanie w prezencie dziecięcy komputer lub grę, która odpowiada jego wiekowi (na przykład „Bajkowe abecadło”, za pomocą którego w bardzo ciekawy sposób można wyuczyć litery), natomiast aktywne dziecko – ucieszy się, gdy dostanie rower.

Spokojnemu dziecku można podarować klocki, ponieważ właśnie w tym wieku chłopczyki z dużym zadowoleniem budują różnorodne budynki, używając ogromną ilość klocków. Jaskrawe farby i duża sztaluga ( jak u prawdziwego malarza!) – jest dosyć trafnym prezentem dla chłopaka na trzecie urodziny. Również można kupić zestaw plasteliny, tym więcej, że współczesna plastelina jest bardzo jaskrawa, ma przyjemny zapach i różne kształty.

 
Powiązane artykuły:
Co dać w prezencie dziecku z okazji Nowego Roku?
Dzieci zwłaszcza czekają dziwa w tym dniu, i zadanie rodziców - nie rozczarować młodocianego marzyciela. Co można podarować dziecku na Nowy Rok? O tym opowiemy w naszym nowym artykule.
Prezent dla syna na 18 urodziny
W tym wieku młody człowiek dość często już wstępuje do samodzielnego życia, toż i prezent powinien być poważny. Co podarować synowi na 18-lecie? O tym opowiemy w naszym następnym artykule.
Jak w oryginalny sposób dać w prezencie kobiecie pieniądze?
Dla wielu z nas lepszym prezentem są pieniądze, jednak koperta z banknotami wygląda zbyt banalnie. W artykule podpowiemy, jak można oryginalnie podarować pieniądze na jubileusz kobiecie.
Prezent dziewczynce na 14 urodziny
W tym wieku dziewczynka wątpliwe czy ucieszy się z kukieł i zabawek, jednak i dorosły prezent wątpliwe czy oceni we właściwy sposób. Który prezent wybrać dla 14-rocznej dziewczynki? O tym opowiemy w artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty